Одеські шаблісти здобули три золота на всеукраїнських змаганнях

05 грудня 2021 р. 19:01

Одеса спорт

Вихованці одеської комплексно дитячо-юнацької спортивної школи №13 завоювали три золоті медалі всеукраїнських змагань з фехтування на шаблях у рамках «Ліги Миронюка», які відбулися 1-2 грудня у Вишневому Київської області.

Про це повідомили у відділенні Національного Олімпійського комітету України в Одеській області.

Зазначається, що за нагороду боролися понад 120 спортсменів з 7 міст країни.

Одеські спортсмени завоювали більше всіх золотих медалей на цих змаганнях: три в шести видах програми у трьох вікових категоріях. Переможцями в категорії шаблістів 2009-2010 років народження стали Анна СувороваМикита Обухов і Кирило Бойченко.

Окрім того, чотири одеські шаблісти візьмуть участь в етапі юніорського Кубку світу, який проходить в польському Сосновці. За медалі боротимуться Іван Гайсін, Тімур Терзі, Максим Семенов і Ростислав Кучеренко. Змагання відбуваються сьогодні, 5 грудня.

Нагадаємо, одеська депутатка стала призеркою на чемпіонаті Європи з шахів. Тоді чоловіча збірна України з шахів виграла командний чемпіонат Європи, який відбувався у Словенії, а жіноча збірна розділила третє та четверте місце.

21 листопада спортсменка з Одещини Аніта Серьогіна вперше завоювала срібну медаль чемпіонату світу з карате.

10 жовтня, у Львові було розіграно перший в історії держави Кубок України з регбі-15 серед жіночих команд. Де одеситки вибороли перший в історії України Кубок з регбі-15 серед жінок.

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Співробітники Служби безпеки викрили на Херсонщині чергових поплічників ворога. Після взяття міста російськими військами, вони добровільно вступили до створеного окупантами "главного управления мвд Херсонской области". Про це повідомляє пресслужба СБУ. Одна з них очолила кадровий підрозділ псевдооргану й розгорнула щироку агітаційну кампанію щодо залучення місцевих жителів до співпраці з агресором. Після … читати далi

З 1 жовтня по 5 грудня Служба автодоріг (САД) у Миколаївській області підписала 12 договорів на експлуатаційне утримання доріг на загальну суму 634,9 млн грн. Ще 94,1 млн грн підрядникам виплатить "Агенція місцевих доріг" Миколаївської ОВА. Усі контракти укладені без конкурсу та залучення електронної системи, в ProZorro наявні лише звіти … читати далi

Під час обшуку Успенського собору в Херсоні, що належить до рпц, правоохоронці знайшли колекцію ікон, яка була викрадена окупантами з будинку почесного консула Литовської Республіки. Про це повідомляє пресслужба СБУ. Фото: СБУ При подальшому обшуку церковних приміщень були знайдені перепустки, виписані на ім’я "федерального советника военно-гражданской администрации рф", а також російські паспорти … читати далi

Значні руйнування мереж у більшості мікрорайонів Херсона вкрай ускладнюють роботи з відновлення системи. Проте наразі вже 60% абонентів міста  отримують теплопостачання від місцевої ТЕЦ. Про це повідомляє пресслужба НАК "Нафтогаз України". Попри обстріли та постійні перебої з електроенергією, фахівці титанічними зусиллями повертають тепло в деокупований Херсон. Усі вони щоденно ризикують власним … читати далi