Депутата Одеської міської ради звинуватили у брехні щодо смерті дитини

Комісія з питань регламенту, депутатської етики, реалізації державної регуляторної політики Одеської міської ради вимагатиме від депутата партії Шарія Іллі Фреймана спростувати інформацію, яку він надав під час публічного виступу на минулому засіданні ради.

Як зазначила голова комісії депутатка Ольга Квасницька, йдеться про інформацію щодо смерті людей, одна з яких дитина, внаслідок ненадання закладами охорони здоров'я необхідного інсуліну, яку депутат озвучив на квітневій сесії.  

Під час засідання депутатської комісії представники департаменту охорони здоров'я повідомили, що загиблі отримували всю необхідну допомогу, причому жодному з них не призначали інсулін до вживання; що ж стосується дитини, то або вона потрапила у лікарню та померла під іншим прізвищем, або Ілля Фрейман взагалі вигадав цей випадок - в жодний медичний заклад дитина з такими ім'ям, прізвищем та по-батькові не надходила. 

Даних про таку дитину також немає в журналі хворих на діабет. Так само, як і в списках Дитячого обласного патологоанатомічного бюро та Бюро судово-медичної експертизи. 

Зазначимо, що сам Ілля Фрейман відмовився брати участь у засіданні комісії, заявивши, що скористається такою можливістю лише в разі розгляду усіх інших випадків порушення регламенту та депутатської етики, навіть з боку міського голови Геннадія Труханова. 

Тож комісія одноголосно вирішила, що Ілля Фрейман має публічно спростувати недостовірну інформацію та вибачитися перед одеситами та депутатами.   

Нагадаємо, Історико-топонімічна комісія Одеської міської ради звернеться до департаменту транспорту міськради з проханням приєднати до назви зупинки громадського транспорту "Український театр" ще й згадку про "Національну бібліотеку".

Одеський міський голова Геннадій Труханов розпорядився скликати депутатів міської ради на сесію 9 червня. Про це повідомили у пресслужбі муніципалітету.  

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Департамент соціальної та сімейної політики облдержадміністрації пропонує внутрішньо переміщеним особам з комунальної установи «Обласний центр соціально-психологічної допомоги» для тимчасового проживання дві двоповерхові будівлі, за 10 кілометрів від Подільська Одеської області в селі Борщі.  Про це стало відомо під час наради в обласній адміністрації за участю урядового уповноваженого з прав осіб з … читати далi

Менше половини громадян (43,4%) читали конституцію України або окремі її положення, а змін до основного закону вимагають 65% опитаних. Такі результати соціологічного дослідження «Всеукраїнський омнібус», проведеного дослідницькою компанією «Active Group» у травні 2021 року. Відповідаючи на запитання «Чи читали ви Конституцію України?», 9,6% українців зазначили, що уважно її читали та … читати далi

Еспертки проєкту «Гендерночутливий простір сучасної журналістики» разом з пресцентром Paritet запустили чергову хвиля гендерного моніторингу медіа 24 областей України.   Упродовж тижня (7-13 червня 2021 року) експертки аналізували п'ять друкованих видань (газет «Вечерняя Одесса», «Одесская жизнь», «Одеські вісті», «Прес Кур’єр», «Чорноморські новини») та п'ять новинних сайтів («Думская», ІзбірКом, «Одесса-Медиа», «УСИ», «048.ua-сайт Одессы»). Серед десяти … читати далi

Попри те, що 31% учасник зовнішнього незалежного тестування цьогоріч не склали тест з математики, більшість абітурієнтів та студентів планують працювати у сфері роздрібної торгівлі, продажів та закупок та очікують зарплату на рівні 5-10 тисяч гривень.  Такі висновки зробили аналітику сервісу OLX Робота. За даними опитування аналітиків, найменше українська молодь планує свою кар’єру … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР