Президент сменил главу своего Офиса

11 лютого 2020 р. 12:27

президент

Президент Украины Владимир Зеленский уволил Андрея Богдана с должности главы Офиса президента и назначил на этот пост Андрея Ермака, который был до этого помощником президента. 

Соответствующие указы глава государства подписал 11 февраля. 

Причины увольнения в указе не поясняются, но некоторые СМИ, ссылаясь на свои источники, утверждают, что накануне у президента и Андрея Богдана произошел «неприятный разговор», после которого глава офиса президента подал в отставку. 

Его преемник Андрей Ермак родился в 1971 году. 

В 1995 году окончил Институт международных отношений Киевского национального университета имени Тараса Шевченко, получил степень магистра по международному частному праву. В том же году получил Свидетельство о праве занятия адвокатской деятельностью.

В 1997 году основал Международную юридическую компанию, активно участвовал в разработке первых законодательных актов в сфере хозяйственного права и интеллектуальной собственности.

В 2000 году был приглашен на ежегодную конференцию Международной организации юристов (IBA), член IBA и членом Ассоциации юристов Украины.

Помощник народного депутата Украины, президент общественной организации "Ассоциация предпринимателей города Киева".

21 мая 2019 Президент Украины Владимир Зеленский назначил Андрея Ермака своим помощником.

Член Национального инвестиционного совета (с 21 июня 2019). Член Наблюдательного совета Государственного концерна "Укроборонпром" (с 7 октября 2019).

 

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

В Одесі територіальні виборчі комісії повертають ДВК на повторний підрахунок та уточнення протоколів через проблеми з протоколами. Спостерігачі ОПОРИ продовжують моніторити ситуацію в територіальних виборчих комісіях, які приймають протоколи та виборчі документи від дільничних виборчих комісій. Приморська районна в м. Одесі ТВК прийняла рішення відправити на складання протоколу з позначкою … читати далi

Спостерігачі ОПОРИ в Одеській області продовжують моніторити процес підрахунку голосів на виборчих дільницях. При цьому спостерігачі фіксують процедурні порушення.   На виборчій дільниці №510197 (с. Петрівка Старокозацької сільської громади)  члени дільничної виборчої комісії не заповнювали протоколи про підрахунок голосів одразу, не рахували бюлетені вголос та не здійснювали підрахунок контрольних талонів. … читати далi

Керівник Одеської обласної державної адміністрації Максим Куций запросив фахівців Китайської Народної Республіки до Одещини, аби перейняти досвід у розгортанні польових госпіталів та боротьбі з коронавірусом.  Про це він розповів під час зустрічі із Генеральним консулом Китайської Народної Республіки в Одесі Сун Ліцюнь.  «Цінним для нас є китайський досвід в облаштуванні в … читати далi

Прокурори Спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері Південного регіону завершили досудове розслідування кримінального провадження, розпочатого за підозрою керівника одного із комерційних підприємств у заволодінні бюджетними грошовими коштами в розмірі 7,5 мільйонів гривень. Як повідомили у пресслужбі прокуратури, вказані кошти, виділені Південним ТерКЕУ, були призначені для будівництва 2-х казарм поліпшеного планування … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР