Без «заначек» наличными и в банках: бывшая сотрудница Одесской мэрии возглавит Госагенство по развитию туризма

28 лютого 2020 р. 15:33

Кабинет министров Украины определил Марьяну Олеськив победительницей конкурса на должность главы Государственного агентства развития туризма.

Об этом сообщил министр культуры, молодежи и спорта Владимир Бородянский.

Согласно данным на сайте Львовского городского совета, Марьяна Олеськив с марта 2016 по октябрь 2018 года работала директором львовского коммерческого некоммерческого предприятия «Центр развития туризма», а в 2011- 2012 годах была руководителем отдела туризма и заместителем начальника управления культуры и туризма Одесского городского совета.

В течение 1999-2004 годов она училась во Львовском национальном университете им. И. Франко по специальности «Экономика предприятия». 

В дальнейшем несколько лет работала в одной из столичных компаний руководительницей отдела по работе с корпоративными клиентами. Потом в течение 2009-2010 годов, как частная предпринимательница, организовывала мероприятия и проводила политический консалтинг. 

В декларации Марьяны Олеськив, которую она подала, увольняясь в 2018 году, значится, что она владеет квартирой в столице, площадью 42,8 квадратных метра, и совладеет квартирой во Львове, 62,3 квадратных метра. Ее муж Павел Лобанов владелец трети квартиры в Одессе, площадью 62 квадратных метра, а так же у него в собственности есть квартира, площадью 44,3 квадратных метра, и нежилое помещение, четыре квадратных метра. 

Ездит Марьяна Олеськив на Ford Fiesta 2012 года выпуска.  Сбережения наличными и в банках не указаны.  

 

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

У 2014 році жителі Одеської області оформили понад 2 тисячі дозволів на право носіння травматичної зброї, проте потім кількість дозволів різко скоротилася. Таку інформацію отримав на свій запит Ізбірком з ГУ НП в Одеській області. У 2015 році жителі регіону отримали 1335 дозволів на право носіння та зберігання травматичної зброї, … читати далi

Вчора, 3 квітня, з-за кордону прибула група українців, яку на обсервацію заселили у корпус на території будинку милосердя, що у селі Лиман Лиманської ОТГ. У соцмережах через поселення українців розгорівся скандал. Помічниця народного депутата Ірина Гриб на своїй сторінці у Facebook опублікувала світлини з приміщення, у яке заселили людей.  «Немає тепла, … читати далi

Анатолій Урбанський подав щорічну декларацію за 2019 рік. Електронний документ опубліковано на сайті НАЗК. Згідно з документом, Анатолій Урбанський мешкає разом із дружиною Оленою Урбанською та дочкою Катериною. У власності родини є квартира площею 125,7 кв. м в Одесі, 50% якої належить Олені Урбанській, а 50% - громадянину Олександру Савічу. Також О. … читати далi

Департамент охорони здоров'я Одеської облдержадміністрації з приставкою "виконуюча обов'язки" очолила Наталія Одарій-Захар'єва. Відовідний запис з'явився у державному реєстрі юридичних та фізичних осіб. До призначення Наталія Одарій-Захар'єва працювала начальником відділу стратегічного розвитку медичних установ. Раніше, з 19 лютого поточного року, тимчасово обов'язки директора департаменту охорони здоров'я виконувала Оксана Рокунець-Сорочан. Наталія Одарій-Захар'єва має чоловіка … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР