Зампрокурора Одесской области назначен прокурором Крыма

23 серпня 2016 р. 03:00

Гюндуз Мамедов был назначен заместителем прокурора Одесской области в декабре 2015 года

Генеральный прокурор Украины Юрий Луценко подписал приказ о назначении Гюндуза Мамедова прокурором Автономной Республики Крым.

Об этом сообщил главный военный прокурор Украины Анатолий Матиос, представляя коллективу прокуратуры АР Крым нового руководителя.

Одновременно, Анатолий Матиос отметил необходимость обеспечения окончания актуальных уголовных производств в отношении государственных изменников в порядке специального предварительного расследования в кратчайшие сроки.

А также на важность тесного сотрудничества с общественностью и Меджлисом крымскотатарского народа по защите нарушенных прав жителей Крыма.

Гюндуз Мамедов - старший советник юстиции. В 1996 году окончил Одесский государственный университет имени И.И.Мечникова по специальности «правоведение». Получил степень кандидата юридических наук.

С октября 1996 года по март 2013 работал в должностях помощника прокурора, заместителя прокурора района, прокурора отдела, начальника отдела, прокурора города и заместителя прокурора области.

С марта 2013 года по декабрь 2013 назначен главным научным сотрудником отдела Национальной академии прокуратуры Украины.

С декабря 2013 года по август 2016 занимал должности начальника отдела, прокурора города и заместителя прокурора Одесской области.

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Одеська міська територіальна виборча комісія обробила вже 101 протоколів від дільничних виборчих комісій стосовно виборів в обласну раду, та 111 протоколів стосовно обрання членів Одеської районної ради. Про це повідомили в територіальній комісії. Зазначимо, що  в місті нараховується 364 дільничних виборчих комісій. Нагадаємо, 26 жовтня Одеська міська територіальна виборча комісія станом … читати далi

Співробітники поліції, які супроводжували членів дільничної комісії до ТВК для здачі виборчої документації, помітили, як заступник голови комісії та секретар прямо на підвіконні в коридорі ставлять підписи за відсутніх членів ДВК на протоколах про підрахунок голосів, порушуючи процедуру оформлення та здачі виборчої документації. Про це повідомили у пресслужбі Головного управління … читати далi

Пізно ввечері 26 жовтня члени дільничної виборчої комісії № ДВК 511026 (Чорноморськ Одеської області) під час здавання виборчої документації в міській територіальний виборчій комісії виявили відсутність пакету з бюлетенями на підтримку політичної партії «Довіряй ділам». Як повідомляє спостерігач ОПОРИ, коли члени Чорноморської міської ТВК перевіряли комплектність пакетів з документацією, виявилась … читати далi

У зв’язку з низькою активністю участі мешканців міста в процесі онлайн - голосування за туристичний бренд міста Білгорода-Дністровського, конкурсна комісія всеукраїнського конкурсу туристичного бренду міста Білгорода-Дністровського вирішила продовжити строки онлайн-голосування до 8 листопада. Про це повідомили у пресслужбі муніципалітету.  Наразі охочим проголосувати пропонують три проєкти, за які можна віддати голос на «Єдина платформа місцевої … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР