На ремонт доріг з бюджету Доброславської селищної ради виділять 2 мільйони гривень

28 січня 2019 р. 22:21

На черговій сесії, яка відбулася минулого тижня, доброславські депутати затвердили програму «Дороги селища» на 2019 рік.

Програма передбачає будівництво, капітальний, поточний ремонт та розмітку доріг, встановлення бордюрів та дорожніх знаків.

На виконання цієї програми орієнтовано передбачено виділити з бюджету селищної ради 2 мільйони гривень.

Того ж дня депутати затвердили програму «Збереження екології», яка фінансується зі спеціального фонду: за рахунок коштів загального фонду та спонсорських. Орієнтовано передбачається витратити 200 тисяч гривень на придбання саджанців дерев, кущів, квітів, ліквідація стихійних сміттєзвалищ, очищення та поглиблення водойм.

Також депутати підтримали програму «На допомогу людям», яка передбачає  покращення добробуту та матеріального становища населення, яке проживає на території селищної ради та діє до кінця 2019 року. Програма передбачає підтримку ветеранів війни (в тому числі афганців),  інвалідів І групи,  ліквідаторів катастрофи на Чорнобильській АЕС, малозабезпечених громадян. Фінансування програми проводиться за рахунок коштів загального фонду селищного бюджету та спонсорських коштів. На її виконання з селищного бюджету планують виділити 200 тисяч гривень для надання матеріальної допомоги на поховання (розмір допомоги 1000 гривень), надання матеріальної допомоги на лікування  (розмір допомоги від 200 до 1000 гривень), в окремих випадках (за рішенням депутатів на сесії) можуть виділити 1500 гривень.

У разі необхідності, до програми будуть вносити зміни і можуть забезпечити додаткове фінансування.

Нагадаємо, що на черговій сесії Доброславської селищної ради депутати затвердили програму соціально-економічного та культурного розвитку Доброславської селищної ради.

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Национальная комиссия осуществляющая государственное регулирование в сферах энергетики и коммунальных услуг согласовала новый тариф на тепло в Одессе.  Об этом сообщили в пресс-службе НКРЭ.  Тариф разработало коммунальное предприятие «Теплоснабжение города Одессы» и для населения он составит 1 тыс. 357,38 грн/Гкал, для бюджетных организаций – 1 тыс. 432,83 грн/Гкал и для религиозных организаций - 1 тыс. 429 грн/Гкал и … читати далi

Государственное бюро расследований подозревает сотрудников ГСЧС в Одесской области в халатности, которая привела к тяжелым последствиям.  .Как пояснили в ГБР, речь идет о пожаре в административном здании Колледжа экономики, права и гостинично-ресторанного бизнеса в городе Одессе,в результате которого погибли 16 человек. В служебных помещениях ГУ ГСЧС Украины в Одесской области следователи провели обыски, … читати далi

Депутати Доброславської селищної ради Одеської області 12 грудня на позачерговій сесії розглянули звернення ТОВ «Агропівдень»-3 про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки розміром 2,0312 га у довгострокову оренду на 49 років для будівництва адміністрації, ресторанно-готельного комплексу, парковки для легкових автомобілів. Під час обговорення  цього питання виникла дискусія. На засіданні … читати далi

Суд арестовал земельный участок по адресу Французский бульвар 1/5, где анонсировали строительство яхт-клуба. Об этом сообщили в пресс-службе прокуратуры Одесской области.  Настороженность прокуроров вызвал тот факт, что землю предприятию выделили под строительство яхт-клуба, а по проекту предполагается строительство трех корпусов от 3 до 11 этажей, площадью более 22 тысяч квадратных метров в том числе … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР