На ремонт доріг з бюджету Доброславської селищної ради виділять 2 мільйони гривень

28 січня 2019 р. 22:21

На черговій сесії, яка відбулася минулого тижня, доброславські депутати затвердили програму «Дороги селища» на 2019 рік.

Програма передбачає будівництво, капітальний, поточний ремонт та розмітку доріг, встановлення бордюрів та дорожніх знаків.

На виконання цієї програми орієнтовано передбачено виділити з бюджету селищної ради 2 мільйони гривень.

Того ж дня депутати затвердили програму «Збереження екології», яка фінансується зі спеціального фонду: за рахунок коштів загального фонду та спонсорських. Орієнтовано передбачається витратити 200 тисяч гривень на придбання саджанців дерев, кущів, квітів, ліквідація стихійних сміттєзвалищ, очищення та поглиблення водойм.

Також депутати підтримали програму «На допомогу людям», яка передбачає  покращення добробуту та матеріального становища населення, яке проживає на території селищної ради та діє до кінця 2019 року. Програма передбачає підтримку ветеранів війни (в тому числі афганців),  інвалідів І групи,  ліквідаторів катастрофи на Чорнобильській АЕС, малозабезпечених громадян. Фінансування програми проводиться за рахунок коштів загального фонду селищного бюджету та спонсорських коштів. На її виконання з селищного бюджету планують виділити 200 тисяч гривень для надання матеріальної допомоги на поховання (розмір допомоги 1000 гривень), надання матеріальної допомоги на лікування  (розмір допомоги від 200 до 1000 гривень), в окремих випадках (за рішенням депутатів на сесії) можуть виділити 1500 гривень.

У разі необхідності, до програми будуть вносити зміни і можуть забезпечити додаткове фінансування.

Нагадаємо, що на черговій сесії Доброславської селищної ради депутати затвердили програму соціально-економічного та культурного розвитку Доброславської селищної ради.

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Виконуючий обов'язки голови Одеської обласної адміністрації В'ячеслав Овечкін підписав чотири розпорядження про виділення Департаменту економічної політики та стратегічного планування коштів на компенсації компаніям частини відсоткової ставки по кредиту, отриманому на розвиток бізнесу.  Загальна сумма коштів складає 816,6 тисяч гривень, і більш ніж половину з них, 500 тисяч, виплатять ТОВ - підприємству, заснованому на … читати далi

Поступление от пользования местами под временные сооружения в Одессе составили в 2019 году 48 миллионов 481 тысяча гривень.  Об этом сообщил начальник управления развития потребительского рынка и защиты прав потребителей Одесского городского совета Сергей Машьянов.  По его словам, это  на 7 миллионов 781 тысячу больше, чем планировало управление. Кроме того, это на 6 миллионов … читати далi

Жилкомунсервис «Вузовский» в течение месяца-полутора обеспечит лицевыми счетами все дома, которые обслуживает, а до конца года такие счета должны появиться у всех домов, которые находятся в ведении ЖКСов.  Об этом сообщил директор Департамента городского хозяйства Дмитрий Жеман.  По его словам, «Вузовский» станет вторым ЖКСом - участником пилотного проекта. Первый, ЖКС «Черноморский», уже обеспечил … читати далi

Одесский муниципалитет не будет пытаться выкупить недвижимость санатория «Молдова» на торгах, которые планирует провести Фонд гарантирования вкладов 5 марта. Об этом в ходе аппаратного совещания 24 февраля сообщила директор Юридического департамента Одесского городского совета Инна Поповская.  «Эта продажа является незаконной. Потому что, если на сегодняшний день имущество не принадлежит должнику, то … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР