Лиманський район запланував кошти на боротьбу з рослиною, що викликає хвороби

01 грудня 2019 р. 12:59

бюджет районна рада сесія

На черговій сесії Лиманської районної ради Одеької області 29 листопада депутати внесли зміни та доповнення до районної програми по локалізації та ліквідації амброзії на території Лиманського району.

Як повідомляє ІзбірКом, для ліквідації карантинного бур'яну на територіях сільських, селищних рад з районного бюджету виділять 100 тисяч гривень. Ці кошти підуть на придбання хімічного препарату «Амбростоп». Так, на Дмитрівську сільську раду виділили 1350 гривень, на Доброславську – 2430 гривень, на Каїрську – 2520 гривень, на Калинівську – 900 гривень, на Трояндівську – 1710 гривень, на Кордонську – 720 гривень, на Кремидівську – 4320 гривень, на Курісовську – 2430 гривень, на Новомиколаївську та Олександрівську – 1080 гривень, на Сербківську – 4950 гривень, на Шомполівську – 1170 гривень. 

Крім того, 74 тисячі 800 гривень з районного бюджету одержить служба місцевих автомобільних доріг для боротьби з амброзією і придбання «Амбростопу».

При цьому нагадаємо, що у 2019 році з місцевих бюджетів на боротьбу з небезпечною рослиною у районі витратили 197 тисяч 308 гривень.

Цього ж дня депутати виділили 451 тисячу 795 гривень на фінансове забезпечення Центру надання адміністративних послуг Лиманської районної державної адміністрації у 2020 році, зокрема на придбання робочої станції для оформлення та видачі документів, що підтверджує громадянство України, посвідчує особу з комплектом обладнання для зняття біометричних даних – 177 тисяч гривень.

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Служба безопасности Украины заявила о разоблачении систематического хищения государственных средств в крупных размерах чиновниками Министерства инфраструктуры и предприятий из сферы его управления во время реконструкции морского причала в Черноморске. В спецслужбе утверждают, что чиновники министерства в 2018 году способствовали заключению соглашения со столичной фирмой на выполнение ремонтных работ на 88 миллионов гривень. … читати далi

Представники поліції та громадські активісти презентують інноваційні інструменти співпраці з громадою в сфері безпеки та узгодять спільні заходи в сфері Community policing на 2020 рік. Інновації планується презентувати та обговорювати в трьох основних напрямках: діяльність дільничних офіцерів поліції,  комунікація з громадою, робота з дітьми та вразливими групами. Як повідомляє пресслужба … читати далi

Глава Одесской областной администрации Максим Куцый подписал распоряжение о конституционности проектов решений Дачненского и Егоровского сельских советов о добровольном объединении.  Соответствующее распоряжение опубликовала пресс-служба Одесской ОГА.  В распоряжении речь идет о селах Дачном Беляевского района, Егоровке, Болгарке, Елизаветовка, Малом, Хоминке, Отрадовом, поселке Светлогорском Егоровского сельского совета Раздельнянского района. Все они намерены объединиться в … читати далi

Государственная служба Украины по вопросам геодезии, картографии и кадастра объявила конкурс на занятие вакантных должностей руководителей территориальных органов. Об этом сообщили в пресс-службе Госгеокадастра. В частности, конкурс объявлен на должности начальников главных управлений: в Одесской, Волынской, Днепропетровской, Житомирской, Закарпатской, Запорожской, Ивано-Франковской, Киевской, Луганской, Харьковской, Херсонской областях. Соискателям предлагают должностной оклад … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР