У найближчі два роки на медичні потреби Лиманського району планують витратити понад 200 мільйонів

02 грудня 2018 р. 12:02

На черговій сесії 30 листопада депутати Лиманської районної ради затвердили програму «Багатопрофільна стаціонарна медична допомога населенню на 2018-2020 роки, яка передбачає за рахунок державного та місцевого бюджетів виділення 202 мільйонів 808 тисяч гривень.

Як повідомляє кореспондент ІзбірКому, у 2018 році передбачено виділити майже 60 млн грн, у 2019 році – більше 72 млн грн, у 2020 році – понад 71 млн грн. Ці кошти планують витратити на заробітну плату медичним працівникам, на придбання господарчих, будівельних, електротоварів, меблів, паливно-мастильних матеріалів, лікарських засобів та перев`язувального матеріалу, на забезпечення харчуванням хворих в стаціонарі, оргтехніку, капітальний та поточний  ремонт будівель районної лікарні.

Цього ж дня депутати заслухали інформацію про хід виконання районної програми «Питна вода Лиманського району». У 2018 році на виконання цієї програми з районного бюджету витрачено більше трьох мільйонів гривень. Ці кошти надали: Каїрській сільській раді - 550 тис. грн - на ремонт водогонів на  вулицях сіл Каїри та Нове Селище, встановлення башти Рожновського, придбання водяних насосів; на ремонт водогонів в селі Курісове – близько 555 тис. грн;  Ониськівській сільській раді - 318 тис. грн: на придбання і встановлення башти Рожновського в селі Ониськове; на капітальний ремонт водогону Сербківській сільській раді виділили близько 567 тис. грн; на заміну башти Рожновського Новомиколаївській  сільській раді – близько 155 тис. грн;  з районного бюджету Кордонській сільській раді виділили кошти на капітальний ремонт  водогонів  – близько 589 тис. грн; на ці ж потреби Шомполівській сільській раді виділили 565 тис. грн;  потреби Любопільської  сільської  ради склали 290 тис. грн (капітальний ремонт водогону); ще 340 тис. грн пішло на розробку проекту «Виготовлення проектно-кошторисної документації на будівництво прокладання водогону в с.Сичавка.

З районного бюджету також витратили 380 тис. грн на оплату електроенергії, щоб  підтримати роботу комунальних підприємств району.

Крім того, сільські та селищні ради на водопостачання витратили близько 4 мільйонів 800 тисяч гривень зі своїх власних бюджетів.

Нагадаємо, що у Чорноморську планують витратити більше 20 мільйонів на соцзахист і харчування школярів.

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Главное управление Национальной полиции в Одесской области провело тендер для выбора подрядчика, которому заплатят за текущий ремонт кровли админздания ГУНП по адресу: улице Инглези 1а. Соответствующее объявление опубликовано в системе электронных закупок Prozorro. По данным системы, аукцион состоялся 18 ноября и в нем участвовали четыре компании: ООО «Строительно-монтажное управление №47», … читати далi

Работники Южного офиса Госаудитслужбы закончили ревизию финансово-хозяйственной деятельности акционерного общества «Одесская ТЭЦ» 99,9% акций которого принадлежит государству в лице Фонда государственного имущества Украины. Как сообщили в пресс-службе офиса, аудиторов интересовал период с 1 марта 2017 года по 31 июля 2019 года. Аудиторы обнаружили финансовые нарушения, которые привели к потерям на … читати далi

Одесское областное территориальное отделение Антимонопольного комитета украины подало иск в Хозяйственный суд Киева в отношении двум столичных компаний ООО «Таланлегпром» и ООО «ТД «Укрлегсырье»». Как пояснили в пресс-службе отделения, в 2010-2011 годах Ильичевский морской торговый порт покупал различную защитную обувь и экипировку и компании сговорились между собой. В июне 2017 … читати далi

Южное региональное управление Государственной пограничной службы Украины возглавил полковник Сергей Мул. До назначения Сергей Мул занимал должность заместителя директора департамента государственной границы. В 2014 году около полугода занимал должность начальника штаба Южного регионального управления. Как отметил новый руководитель, в первую очередь в Одесском регионе нужно продолжить развитие контрольных пунктов въезда-выезда, … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР