На розробку генеральних планів семи сіл на Одещині витратять понад 4 мільйони

11 квітня 2021 р. 14:00

ProZorro тендер фінанси

Визирська сільська рада Одеського району Одеської області оголосила тендер для пошуку компанії, якій заплатять за розроблення генеральних планів та планів зонування території семи сіл, що підпорядковуються сільській раді Визирки.

Відповідне оголошення оприлюднено в системі електронних закупівель Prozorro. 

Зокрема йдеться про:

  • Степанівку.,
  • Зорю Труда.
  • Кінне.
  • Пшонянове.
  • Мар’янівку.
  • Широке.
  • Тилігульське.

Аукціон з очікуваною вартістю закупівлі 4 мільйони 672,7 тисяч гривень має відбутися 11 травня. Окрім того, за ці гроші планується внесення змін до генерального плану села Любопіль Визирської сільської ради, а також здійснення стратегічної екологічної оцінки проектів генеральних планів та планів зонування території.

Нагадаємо, Департамент архітектури та містобудування Одеської міської ради рекомендував на невизначений термін відкласти розробку змін до Генерального плану Одеси. 

У лютому 2019 року в Одесі повідомили про намір внести суттєві корективи в Генеральний план і історичні ареали, на що за два роки планували витратити 12,4 мільйона гривень.

Чинний наразі Генеральний план був ухвалений у березні 2015 року. 

Нагадаємо також, що у вересні 2020 року Визирська сільська рада Лиманського району Одеської області оголосила тендер для обрання компанії, яка виготовить у цифровій формі топографічну основу із застосуванням геоінформаційних технологій та розробить генеральний план та план зонування території.

Аукціон, як і планувалося, відбувся 24 вересня того ж за участі трьох компаній:

  • ТОВ "Науково-виробнича компанія "Світязь".  
  • Консорціум "Архізем Україна".
  • ТОВ "Горизонт- Проект".

Переможцем спочатку визначили ТОВ "Науково-виробнича компанія "Світязь", яке погоджувалося працювати за 1 млн 972,2 тис. грн, але компанія виявилася не в змозі усунути невідповідності в документації, а саме обґрунтувати аномально низьку ціну. 

Тож угоду уклали із консорціумом, який готовий був працювати за 3,2 млн грн. Роботу компанія виконала до 31 грудня 2020 року та отримала обіцяні гроші.  

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Декларації депутатів Одеської обласної ради Івана Фурсіна та Олега Кутателадзе опинилися у п'ятірці декларацій, в яких Національне агентство з питань запобігання корупції у минулому році виявило недостовірні відомості на значну суму. Про це повідомили у пресслужбі НАЗК. Загалом ТОП-5 виглядає так: народний депутат України – виявлено недостовірні відомості понад 73 … читати далi

Випробування дослідних зразків озброєння з бойовою стрільбою на полігоні "Алібей", поблизу села Тузли Білгород-Дністровського району Одеської області відбуваються з 25 січня по 12 лютого. Про це повідомили у Білгород-Дністровській районній державній адміністрації. Під час проведення випробувань буде обмежений доступ до морської коси від села Лебедівка та прилеглої до полігону частини … читати далi

Переоснащення кожного бомбосховища Одеси коштуватиме від 600 тисяч до 1,5 мільйона гривень, тож одеська мерія вже звернулася до міжнародних партнерів з проханням сприяти у модернізації об'єктів цивільного захисту та приведенні їх до стандартів НАТО. Про це стало відомо під час наради з питань цивільного захисту, оснащення об'єктів цивільного захисту та … читати далi

Державна інспекція з охорони навколишнього природного середовища Південно-Західного округу (Миколаївська та Одеська області) пред’явило претензію комунальному підприємству "Світло" для добровільної сплати збитків, заподіяних державі. Про це повідомили у пресслужбі інспекції. Інспекція розраховала збитки на 204,2 тисячі гривень за нераціонально використовування комунальним підприємством водних ресурсів. Зокрема період з 10 по 23 … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР