На розробку генеральних планів семи сіл на Одещині витратять понад 4 мільйони

11 квітня 2021 р. 14:00

ProZorro тендер фінанси

Визирська сільська рада Одеського району Одеської області оголосила тендер для пошуку компанії, якій заплатять за розроблення генеральних планів та планів зонування території семи сіл, що підпорядковуються сільській раді Визирки.

Відповідне оголошення оприлюднено в системі електронних закупівель Prozorro. 

Зокрема йдеться про:

  • Степанівку.,
  • Зорю Труда.
  • Кінне.
  • Пшонянове.
  • Мар’янівку.
  • Широке.
  • Тилігульське.

Аукціон з очікуваною вартістю закупівлі 4 мільйони 672,7 тисяч гривень має відбутися 11 травня. Окрім того, за ці гроші планується внесення змін до генерального плану села Любопіль Визирської сільської ради, а також здійснення стратегічної екологічної оцінки проектів генеральних планів та планів зонування території.

Нагадаємо, Департамент архітектури та містобудування Одеської міської ради рекомендував на невизначений термін відкласти розробку змін до Генерального плану Одеси. 

У лютому 2019 року в Одесі повідомили про намір внести суттєві корективи в Генеральний план і історичні ареали, на що за два роки планували витратити 12,4 мільйона гривень.

Чинний наразі Генеральний план був ухвалений у березні 2015 року. 

Нагадаємо також, що у вересні 2020 року Визирська сільська рада Лиманського району Одеської області оголосила тендер для обрання компанії, яка виготовить у цифровій формі топографічну основу із застосуванням геоінформаційних технологій та розробить генеральний план та план зонування території.

Аукціон, як і планувалося, відбувся 24 вересня того ж за участі трьох компаній:

  • ТОВ "Науково-виробнича компанія "Світязь".  
  • Консорціум "Архізем Україна".
  • ТОВ "Горизонт- Проект".

Переможцем спочатку визначили ТОВ "Науково-виробнича компанія "Світязь", яке погоджувалося працювати за 1 млн 972,2 тис. грн, але компанія виявилася не в змозі усунути невідповідності в документації, а саме обґрунтувати аномально низьку ціну. 

Тож угоду уклали із консорціумом, який готовий був працювати за 3,2 млн грн. Роботу компанія виконала до 31 грудня 2020 року та отримала обіцяні гроші.  

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Управління інженерного захисту території міста та розвитку узбережжя Одеської міської ради вдруге оголосила тендер для обрання компанії, якій заплатять за реконструкцію об’єкту благоустрою – ділянки пляжу «Лузанівка», з дообладнанням засобами для безперешкодного доступу осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення. Про це йдеться в системі електронних закупівель Prozorro. Новий аукціон … читати далi

Співробітники податкової міліції Державної фіскальної служби в Одеській області спільно з співробітниками Управління Служби безпеки України в Одеській області викрили одне із товариств в ухиленні від сплати податків в особливо великих розмірах. Як повідомили у пресслужбі ДФС, встановлено, що посадові особи, організували реалізацію паливно-мастильних матеріалів за готівкові кошти без відображення в податковій … читати далi

Слідчі Державного бюро розслідувань повідомили про підозру керівнику станції туристичної поліції в Одеській області, який вимагав хабарі від підприємця. Як стверджують у ДБР,  встановлено, що посадовець Нацполіції вимагав щотижневу «данину» від підприємця, який здійснював несанкціоновану торгівлю тютюновими виробами та алкоголем на узбережжі Чорного моря. За гроші правоохоронець обіцяв не притягувати … читати далi

Етап польових досліджень на території шостого кілометра Овідіопольської дороги, де були знайдені останки жертв політичних репресій 1937-1938 років завершився. Останки розстріляних людей залишені в землі до ексгумації, ями законсервовані. «Обстежено практично всю земельну ділянку розміром 4,76 га. Через кожні два метри робилися траншеї - шурфи. Їх зроблено близько 180. Виявлено 29 … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР