На розробку генеральних планів семи сіл на Одещині витратять понад 4 мільйони

11 квітня 2021 р. 14:00

ProZorro тендер фінанси

Визирська сільська рада Одеського району Одеської області оголосила тендер для пошуку компанії, якій заплатять за розроблення генеральних планів та планів зонування території семи сіл, що підпорядковуються сільській раді Визирки.

Відповідне оголошення оприлюднено в системі електронних закупівель Prozorro. 

Зокрема йдеться про:

  • Степанівку.,
  • Зорю Труда.
  • Кінне.
  • Пшонянове.
  • Мар’янівку.
  • Широке.
  • Тилігульське.

Аукціон з очікуваною вартістю закупівлі 4 мільйони 672,7 тисяч гривень має відбутися 11 травня. Окрім того, за ці гроші планується внесення змін до генерального плану села Любопіль Визирської сільської ради, а також здійснення стратегічної екологічної оцінки проектів генеральних планів та планів зонування території.

Нагадаємо, Департамент архітектури та містобудування Одеської міської ради рекомендував на невизначений термін відкласти розробку змін до Генерального плану Одеси. 

У лютому 2019 року в Одесі повідомили про намір внести суттєві корективи в Генеральний план і історичні ареали, на що за два роки планували витратити 12,4 мільйона гривень.

Чинний наразі Генеральний план був ухвалений у березні 2015 року. 

Нагадаємо також, що у вересні 2020 року Визирська сільська рада Лиманського району Одеської області оголосила тендер для обрання компанії, яка виготовить у цифровій формі топографічну основу із застосуванням геоінформаційних технологій та розробить генеральний план та план зонування території.

Аукціон, як і планувалося, відбувся 24 вересня того ж за участі трьох компаній:

  • ТОВ "Науково-виробнича компанія "Світязь".  
  • Консорціум "Архізем Україна".
  • ТОВ "Горизонт- Проект".

Переможцем спочатку визначили ТОВ "Науково-виробнича компанія "Світязь", яке погоджувалося працювати за 1 млн 972,2 тис. грн, але компанія виявилася не в змозі усунути невідповідності в документації, а саме обґрунтувати аномально низьку ціну. 

Тож угоду уклали із консорціумом, який готовий був працювати за 3,2 млн грн. Роботу компанія виконала до 31 грудня 2020 року та отримала обіцяні гроші.  

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Департамент соціальної та сімейної політики облдержадміністрації пропонує внутрішньо переміщеним особам з комунальної установи «Обласний центр соціально-психологічної допомоги» для тимчасового проживання дві двоповерхові будівлі, за 10 кілометрів від Подільська Одеської області в селі Борщі.  Про це стало відомо під час наради в обласній адміністрації за участю урядового уповноваженого з прав осіб з … читати далi

Менше половини громадян (43,4%) читали конституцію України або окремі її положення, а змін до основного закону вимагають 65% опитаних. Такі результати соціологічного дослідження «Всеукраїнський омнібус», проведеного дослідницькою компанією «Active Group» у травні 2021 року. Відповідаючи на запитання «Чи читали ви Конституцію України?», 9,6% українців зазначили, що уважно її читали та … читати далi

Еспертки проєкту «Гендерночутливий простір сучасної журналістики» разом з пресцентром Paritet запустили чергову хвиля гендерного моніторингу медіа 24 областей України.   Упродовж тижня (7-13 червня 2021 року) експертки аналізували п'ять друкованих видань (газет «Вечерняя Одесса», «Одесская жизнь», «Одеські вісті», «Прес Кур’єр», «Чорноморські новини») та п'ять новинних сайтів («Думская», ІзбірКом, «Одесса-Медиа», «УСИ», «048.ua-сайт Одессы»). Серед десяти … читати далi

Попри те, що 31% учасник зовнішнього незалежного тестування цьогоріч не склали тест з математики, більшість абітурієнтів та студентів планують працювати у сфері роздрібної торгівлі, продажів та закупок та очікують зарплату на рівні 5-10 тисяч гривень.  Такі висновки зробили аналітику сервісу OLX Робота. За даними опитування аналітиків, найменше українська молодь планує свою кар’єру … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР