Компанія, що колись належала дружині мера Ізмаїла, отримає без аукціону понад 240 тисяч

Управління житлово-комунального господарства Ізмаїльської міської ради Ізмаїльського району Одеської області провело за спрощеною процедурою тендер для обрання компанії, якій заплатять за капітальний ремонт (відновлення) освітлення біля діорами "Штурм фортеці Ізмаїл".

Про це йдеться в системі електронних закупівель Prozorro.

За даними системи, аукціон не проводився, тож наразі рішення про укладання договору очікує едина компанія-учасник ТОВ "Енерготехнології - Ізмаїл". 

Якщо угоду укладуть, фірмі заплатять 243,2 тисячі гривень. 

Згідно з даними міністерства юстиції, засновником та кінцевим бенефіціарним власником компанії є Валентина Крижановська, а директором Вікторія Кашуба.

Для зручнішого перегляду відкрийте в новому вікні.

Проте, як зазначають аналітики сервісу YouControl, до жовтня 2010 року компанія належала Родіону Абашеву та Ірині Абрамченко.

Перший наразі працює на посаді голови Ізмаїльської районної державної адміністрації. З 2010 року Родіон Абашев почав працювати першим заступником ізмаїльського міського голови Андрія Абрамченко, однак наприкінці 2020 року подав у відставку в зв'язку з обранням депутатом Одеської обласної ради.

Ірина Абрамченко - дружина чинного міського голови Ізмаїла. 

Для зручнішого перегляду відкрийте в новому вікні.

Тиснить на картинку

Нагадаємо, Кабінет Міністрів України 2 червня визначив межі акваторій морських портів Ізмаїла, Рені та спеціалізованого морського порту «Ольвія». Зазначається, що таке рішення викликане необхідністю приведення законодавства у відповідність з Водним кодексом України та законом "Про морські порти України". 

Державне підприємство "Служба місцевих автомобільних доріг" провело три тендери стосовно дорожніх робіт у Ізмаїльському та Болградському районах, який виграла фірма депутата Ізмаїльської міської ради. 

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Департамент соціальної та сімейної політики облдержадміністрації пропонує внутрішньо переміщеним особам з комунальної установи «Обласний центр соціально-психологічної допомоги» для тимчасового проживання дві двоповерхові будівлі, за 10 кілометрів від Подільська Одеської області в селі Борщі.  Про це стало відомо під час наради в обласній адміністрації за участю урядового уповноваженого з прав осіб з … читати далi

Менше половини громадян (43,4%) читали конституцію України або окремі її положення, а змін до основного закону вимагають 65% опитаних. Такі результати соціологічного дослідження «Всеукраїнський омнібус», проведеного дослідницькою компанією «Active Group» у травні 2021 року. Відповідаючи на запитання «Чи читали ви Конституцію України?», 9,6% українців зазначили, що уважно її читали та … читати далi

Еспертки проєкту «Гендерночутливий простір сучасної журналістики» разом з пресцентром Paritet запустили чергову хвиля гендерного моніторингу медіа 24 областей України.   Упродовж тижня (7-13 червня 2021 року) експертки аналізували п'ять друкованих видань (газет «Вечерняя Одесса», «Одесская жизнь», «Одеські вісті», «Прес Кур’єр», «Чорноморські новини») та п'ять новинних сайтів («Думская», ІзбірКом, «Одесса-Медиа», «УСИ», «048.ua-сайт Одессы»). Серед десяти … читати далi

Попри те, що 31% учасник зовнішнього незалежного тестування цьогоріч не склали тест з математики, більшість абітурієнтів та студентів планують працювати у сфері роздрібної торгівлі, продажів та закупок та очікують зарплату на рівні 5-10 тисяч гривень.  Такі висновки зробили аналітику сервісу OLX Робота. За даними опитування аналітиків, найменше українська молодь планує свою кар’єру … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР