Більше 1,5 тисяч платіжних карток одеситів арештовані через борги за воду

21 травня 2021 р. 11:21

суд

В Одесі борги споживачів за воду побили чергові рекорди та станом на 20 травня загальна сума боргу перевищила 255 мільйонів гривень.

При цьому, через карантинні вимоги, споживання води зростає, пояснюють у пресслужбі «Інфоксводоканала».

Щодоби для підготовки і подачі води використовується близько 360 тисяч кВт електроенергії, 3 тонни гіпохлориту, 1,2 тонни коагулянту, 3,5 тисячі літрів пально-мастильних матеріалів.

"Низька платіжна дисципліна та астрономічні борги абонентів негативно впливають на надійність водопостачання всього міста, оскільки водоканал повинен своєчасно і авансом, купувати реагенти, матеріали, електроенергію. Технічні служби повинні своєчасно усувати аварійні ситуації, а також продовжувати роботи з модернізації підприємства і мереж", - стверджують в компанії.

Там зазначають, що у зв'язку з негативною ситуацією юридичний департамент водоканалу посилив роботу з примусового стягнення заборгованості в судовому порядку. Розгляд таких справ відбувається в рамках спрощеного судочинства - без виклику боржників до суду, а наказ про стягнення заборгованості виноситься судом протягом лише кількох днів.

Юристи «Інфоксводоканала» розповідають, що тільки за останній час подали до судів понад 15 тисяч матеріалів. За новою процедурою вже накладені арешти на понад 1,5 тисячі платіжних карток одеситів. А в особливо кричущих випадках можливе накладення арешту на рухоме і нерухоме майно.

Нагадаємо, Акціонерне товариство «ДТЕК Одеські електромережі» припинило електропостачання Територіального управління Державної судової адміністрації в Одеській області.

В квітні Південно-західний апеляційний господарський суд повідомив про зупинку відправки поштою судової кореспонденції. 

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Департамент соціальної та сімейної політики облдержадміністрації пропонує внутрішньо переміщеним особам з комунальної установи «Обласний центр соціально-психологічної допомоги» для тимчасового проживання дві двоповерхові будівлі, за 10 кілометрів від Подільська Одеської області в селі Борщі.  Про це стало відомо під час наради в обласній адміністрації за участю урядового уповноваженого з прав осіб з … читати далi

Менше половини громадян (43,4%) читали конституцію України або окремі її положення, а змін до основного закону вимагають 65% опитаних. Такі результати соціологічного дослідження «Всеукраїнський омнібус», проведеного дослідницькою компанією «Active Group» у травні 2021 року. Відповідаючи на запитання «Чи читали ви Конституцію України?», 9,6% українців зазначили, що уважно її читали та … читати далi

Еспертки проєкту «Гендерночутливий простір сучасної журналістики» разом з пресцентром Paritet запустили чергову хвиля гендерного моніторингу медіа 24 областей України.   Упродовж тижня (7-13 червня 2021 року) експертки аналізували п'ять друкованих видань (газет «Вечерняя Одесса», «Одесская жизнь», «Одеські вісті», «Прес Кур’єр», «Чорноморські новини») та п'ять новинних сайтів («Думская», ІзбірКом, «Одесса-Медиа», «УСИ», «048.ua-сайт Одессы»). Серед десяти … читати далi

Попри те, що 31% учасник зовнішнього незалежного тестування цьогоріч не склали тест з математики, більшість абітурієнтів та студентів планують працювати у сфері роздрібної торгівлі, продажів та закупок та очікують зарплату на рівні 5-10 тисяч гривень.  Такі висновки зробили аналітику сервісу OLX Робота. За даними опитування аналітиків, найменше українська молодь планує свою кар’єру … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР