За текущий ремонт дороги к границе с Молдовой в Одесской области заплатят 226 миллионов

12 листопада 2020 р. 20:12

ProZorro ремонт доріг тендер транспорт

Служба автомобильных дорог в Одесской области объявила тендер для поиска подрядчика, которому заплатят за текущий ремонт 16,8 километров дороги в Одесской области до границы с Молдовой.

Соответствующая информация опубликована в системе электронных закупок Prozorro.

По данным системы, речь идет об автомобильной дороге общего пользования государственного значения Т-16-43 Граница Молдовы-Фараоновка-Сарата-Дивизия - Т-16-10.

Аукцион с ожидаемой стоимостью закупки в 226 миллионов 192,8 тысячи гривень должен состояться 19 января 2021 года, а завершиться ремонт должен до 31 января 2022 года. 

Напомним, Государственное предприятие «Служба местных автомобильных дорог» объявила тендер для выбора подрядчика, которому заплатят за капитальный ремонт путепровода на автомобильной дороге общего пользования местного значения «Объезд с. Любашевка» в Одесской области.

Также Служба автомобильных дорог в Одесской области объявила тендер для избрания подрядчика, которому заплатят за капитальный ремонт автомобильной дороги общего пользования государственного значения М-05 Киев - Одесса - мост через Хаджибейский лиман.

Черноморский филиал Государственного предприятия «Администрация морских портов Украины» (Администрация морского порта Черноморск) объявило тендер для избрания подрядчика, который сделает капитальный ремонт береговых сообщений зданий и сооружений понтонной переправы.

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Комунальне підприємство "Малиновський ринок" оголосило тендер для обрання компанії, яка надаватиме послуги з охорони будівель, приміщень та території. Про це повідомили у системі електронних закупівель Prozorro. Аукціон з очікуваною вартістю закупівлі 2 мільйони 388 тисяч гривень має відбутися 14 грудня. Строк поставки товарів, виконання робіт чи надання послуг: 1 січня 2021  —  31 … читати далi

Слідчі Державного бюро розслідувань завершили досудове розслідування стосовно прокурора однієї з місцевих прокуратур Одеської області за вчинення, прохання та одержання службовою особою, яка займає відповідальне становище, неправомірної вигоди для себе за вчинення такою службовою особою в інтересах того, хто надає неправомірну вигоду, будь-якої дії з використанням службового становища. Про це … читати далi

Емма Гансова – відомий соціолог, одна з фундаторок Одеської соціологічної школи, доктор філософських наук, професор кафедри філософії, соціології та менеджменту соціокультурної діяльності Південноукраїнського національного педагогічного університету імені К.Д. Ушинського померла в Одесі 28 листопада. Про це повідомили у пресслужбі університету. Авторитетний науковець, педагог внесла значний внесок у розвиток соціологічної науки та … читати далi

П'ятий апеляційний адміністративний суд задовольнив скаргу на рішення Одеського окружного адміністративного суду від 1 червня по справі за позовом ТОВ  «Камертон» до Державної архитектурно-будівельної інспекції України, про визнання дій протиправними, визнання протиправним та скасування припису.  Про це повідомили у пресслужбі апеляційного суду.  Рішенням суду І інстанції позов ТОВ «Камертон» задоволено, однак … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР