За текущий ремонт дороги к границе с Молдовой в Одесской области заплатят 226 миллионов

12 листопада 2020 р. 20:12

ProZorro ремонт доріг тендер транспорт

Служба автомобильных дорог в Одесской области объявила тендер для поиска подрядчика, которому заплатят за текущий ремонт 16,8 километров дороги в Одесской области до границы с Молдовой.

Соответствующая информация опубликована в системе электронных закупок Prozorro.

По данным системы, речь идет об автомобильной дороге общего пользования государственного значения Т-16-43 Граница Молдовы-Фараоновка-Сарата-Дивизия - Т-16-10.

Аукцион с ожидаемой стоимостью закупки в 226 миллионов 192,8 тысячи гривень должен состояться 19 января 2021 года, а завершиться ремонт должен до 31 января 2022 года. 

Напомним, Государственное предприятие «Служба местных автомобильных дорог» объявила тендер для выбора подрядчика, которому заплатят за капитальный ремонт путепровода на автомобильной дороге общего пользования местного значения «Объезд с. Любашевка» в Одесской области.

Также Служба автомобильных дорог в Одесской области объявила тендер для избрания подрядчика, которому заплатят за капитальный ремонт автомобильной дороги общего пользования государственного значения М-05 Киев - Одесса - мост через Хаджибейский лиман.

Черноморский филиал Государственного предприятия «Администрация морских портов Украины» (Администрация морского порта Черноморск) объявило тендер для избрания подрядчика, который сделает капитальный ремонт береговых сообщений зданий и сооружений понтонной переправы.

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Статтю про ЛГБТ-військових опубліковала "Українська правда". В публікації, сокрема, йдеться про уродженця Білгород-Дністровського району Одеської області Сергія Афанасьєва. Йому 23 роки. Вже 2,5 роки він служить у розвідувальному батальйоні. Публічний камінг-аут зробив на початку червня 2021-го, у закритій Фейсбук-спільноті для ЛГБТ-військових і їхніх союзників. Дитинство його пройшло у селі, у постійній праці. … читати далi

Наразі стан східного фасаду вежі № 2 Аккерманської фортеці такий, що споруда ризикує обвалитися в будь-який момент. Про це написав у Facebook одеський історик, депутат обласної ради Андрій Красножон. Після триденного рясного дощу 20 жовтня 2016 почалося стрімке просідання фасаду вежі. За підтримки тодішього керівництва обласної ради почалися протиаварійні роботи … читати далi

Міністерство внутрішніх справ надає всебічну допомогу мерії Одеси у розв'язанні транспортних проблем, заявив на апаратній нараді начальник департаменту транспорту, зв'язку та організації дорожнього руху міської ради Сергій Тетюхін. Після наради керівництва міста з заступником міністра Антоном Геращенко фахівці департаменту разом з представниками патрульної поліції готуються встановити техніку спостереження. Одесі передауть 10 відеокамер автоматичної фіксації швидкості, які забезпечать … читати далi

Питання щодо уточнень ситуації навколо скверу, що розташований навпроти житлового будинку № 8 В по вулиці Армійській, було порушене під час апаратної наради в Одеській міській раді. Як доповів начальник управління дорожнього господарства Олег Бахмутов, представники Одеського гарнізону відмовились давати дозвіл на проведення капітальних робіт у сквері. Через це посадовець запропонував згорнути … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР