Визирский сельсовет купит почти за миллион авто у поставщика транспорта для спасателей и полиции

16 квітня 2020 р. 16:24

ProZorro тендер транспорт

Визирский сельский совет Лиманского района Одесской области провел тендер для выбора компании, которой заплатят за поставку автомобиля. 

Соответствующая информация опубликована в системе электронных закупок Prozorro. 

Аукцион состоялся 13 апреля, и в нем участвовали две компании: ООО «Сингл-Мотор» и ООО «Авто Групп+». Победителем признали ООО «Авто Групп+», согласившееся поставить автомобиль за 956,1 тысяч гривень.

Компания должна будет поставить Renault Trafic  или эквивалент до 31 августа. Конечными бенефициарами ООО «Авто Групп+», являются Лариса Соломяк и Александр Кауфман. 

Напомним, в сентябре прошлого года Департамент здравоохранения Одесской областной госадминистрации провел тендер для выбора компании, которой заплатят за служебный автотранспорт медицинских работников коммунальных учреждений здравоохранения, работающих в сельской местности.

Аукцион состоялся 4 сентября. Речь шла о покупке 21 автомобиля.  В торгах участвовали ООО «Соли плюс Полтава» и ООО «Авто групп+». Победителем  признали последнее, согласившееся поставить авто за 9 миллионов 872 тысячи 100 гривень.  

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

У рекомендованому порядку денному восьмої чергової сесії Ренійської міської ради VIII скликання внесено сорок чотири проекти рішень і розділ «Різне». На попередній, сьомій сесії міськради, депутатами було прийнято тридцять два рішення. А до цього максимальну кількість розглянутих рішень, двадцять три, було розглянуто і прийнято на третій сесії ради. На обличчя … читати далi

Товариство з обмеженою відповідальністю «Ростдорстрой» поступилося ТОВ «Евродор» в боротьбі за експлуатаційне утримання автомобільних доріг загального користування державного значення. Як повідомляється в системі електронних закупівель Prozorro, аукціон з очікуваною вартістю закупівлі 436 мільйонів 668 тисяч гривень відбувся 13 квітня.  Відповідно до переліку йдеться про дороги: М-15 Одеса - Рені (на м.Бухарест), км 161+398 - км … читати далi

Вищий антикорупційний суд вдруге відклав підготовче судове засідання у резонансній справі про придбання за завищеною ціною адміністративної будівлі заводу «Краян», за якою одним з обвинувачених є одеський міський голова Геннадій Труханов. Засідання не відбулося через неявку кількох адвокатів та коронавірусну хворобу захисника В'ячеслава Вінчковського, інформує судовий кореспондент ІзбірКому.  Усі обвинувачені брали участь у засіданні … читати далi

У першому кварталі 2021 року українська медіаспільнота випустила сім заяв, що стосувалися ситуації зі свободою слова в Україні, та дві заяви на підтримку білоруських журналістів. Окрім того, окремі медіа та журналісти зробили два публічних звернення до влади щодо утиску їхніх прав. Влада публічно відреагувала на чотири таких заяви. Такими є … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР