Пропала надобность: Служба автодорог отменила три тендера в Одесской области на 606 миллионов

24 квітня 2020 р. 21:22

ProZorro тендер транспорт фінанси

Служба автомобильных дорог отменила торги по трем тендерам в Одесской области на общую сумму 606 миллионов 327,8 тысяч гривень. 

Соответствующая информация опубликована в системе электронных закупок Prozorro.

Все торги отменили 17 апреля, аргументируя это тем, что  отпала потребность в закупке услуги. 

В частности, отменили аукцион для поиска подрядчика, которому предполагалось заплатить за текущий средний ремонт автомобильной дороги общего пользования государственного значения Т-16-10/Н-33/ - Приморское - Желтый Яр - Татарбунары подъезд к Сергеевке с ожидаемой стоимостью закупки в 384 миллиона 272,9 тысячи гривень. К аукциону допустили  ООО «Ростдорстрой» и ООО «Автомагистраль-Юг». 

Два других тендера касались ремонта участков трассы Р-33 Винница - Турбов - Гайсин - Балта - Великая Михайловка - /М-16/ на общую сумму 222 миллиона 54,9 тысяч гривень. 

Напомним, в марте 2020 года Служба автомобильных дорог в Одесской области объявила три тендера, чтобы выбрать подрядчика, которому заплатят за текущий ремонт участков двух автодорог государственного значения.

Напомним также, что министр инфраструктуры Владислав Криклий заявил, что в конце февраля начались работы по ремонту дорог в 17 областях Украины, в том числе, и в Одесской области.

В частности, речь шла о двух участках трассы Р-33 Винница - Турбов - Гайсин - Балта - Великая Михайловка - / М-16 / и участки трассы Т-16-27 контрольно-пропускной пункт «Августовское» - Тарутино - Арциз - Сарата.

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Частка доходів місцевих бюджетів у зведеному бюджеті України (без урахування трансфертів) зросла на 4 відсотки за період з 2015 по 2020 роки. Відповідні дані викладені у моніторингу децентралізації станом на 9 квітня 2021 року, який оприлюднило Міністерство розвитку громад та територій України. У січні - лютому 2021 року сума власних доходів місцевих бюджетів … читати далi

Управління капітального будівництва Одеської міської ради оголосило тендер для обрання підрядника якому сплатять за капітальний ремонт спортивного залу та приміщень ОЗОШ №122. Про це повідомляється в системі електронних закупівель Prozorro. Школа знаходиться на вулиці Старопортофранківська, 45. Аукціон з очікуваною вартістю закупівлі у 6 мільйонів 916,6 тисяч гривень має відбутися 27 квітня.  Компанія-переможець повинна … читати далi

Міністерство охорони здоров'я України планує на початку літа відкрити в містах-мільйонниках великі вакцинні Центри для вакцинації від COVID-19. Про це повідомив головний санітарний лікар, заступник міністра охорони здоров'я Віктор Ляшко, зазначає "Іnterfax-Україна".  "У містах-мільйонниках ми хочемо зробити великі вакцинальні центри - Київ, Львів, Харків, Запоріжжя. У таких містах вони можуть … читати далi

Міністерство розвитку громад та територій України оприлюднило моніторинг децентралізації станом на 9 квітня 2021 року. Один з нових критеріїв моніторингу – розвиток інституту старост та створення старостинських округів (територій юрисдикції старост). Більшість громад вже призначили старост і визначили території їхньої юрисдикції. Найчастіше створюються старостинські округи з чисельністю населення від 500 до 1500 жителів (57 %). … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР