Почти 7 миллиардов НДФЛ уплатили жители Одесской области за 7 месяцев 2020 года

14 серпня 2020 р. 18:29

На протяжении января-июля 2020 года налогоплательщики Одесской области заплатили 6,9 миллиардов гривень налогов на доходы физических лиц. В сравнении с  аналогичным периодом прошлого года, уплата налога выросла на 356,5 млн гривень или на 5,4 процента. Об этом сообщает Главное управление ГНС в Одесской области.

«Налог на доходы физических лиц является одним из весомых источников наполнения бюджетов всех уровней. В структуре сводного бюджета налог на доходы физических лиц составляет 46 процентов», - подчеркнула начальник Главного управления ГНС в Одесской области Юлия Шадэвская.

Из общей суммы этого налога в государственный бюджет уплачено 2,1 млрд гривень, что на 103,6 млн гривень или на 5,1 процента больше чем в январе-июле прошлого года. В свою очередь, в местные бюджеты региона налогоплательщики уплатили 4,8 млрд  гривень налога на доходы физических лиц. Это на 252,9 миллионов гривень или на 5,6 процентов превышает прошлогодний показатель аналогичного периода.

За июль 2020 года плательщики Одесской области уплатили свыше одного миллиарда гривень налога на доходы физических лиц, что на 7,4 миллионов гривень больше, чем в июле 2019 года.

Напоминаем, жители Одесской области перечислили за I квартал 2020 года на поддержку армии страны 209 миллионов гривень в виде  военного сбора. 

Напомним, плательщики налогов Одесского региона перечислили в государственный бюджет за январь — ноябрь 2019 года 778,8 миллионов гривень военного сбора.

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Друга дисциплінарна палата Вищої ради правосуддя покарала суддю Овідіопольського районного суду Одеської області Володимира Кочко за напад на патрульних поліцейських, які зупинили його разом із його дружиною в нетверезому стані в липні 2018 року. Як зазначено в акті ВРП, на підтвердження зазначених обставин до скарги долучено копії відеозаписів з нагрудних камер працівників патрульної поліції. … читати далi

Одеський міський голова Геннадій Труханов призначив колишнього начальника Управління капітального будівництва Одеської міської ради Івана Стаса директором комунального підприємства «Міське капітальне будівництво». Відповідне розпорядження оприлюднила пресслужба міської ради.  Іван Стас працював ще у команді Едуарда Гурвіца з 1994 року. До того, під час правління Руслана Боделана працював у Руслана Тарпана. Називався у … читати далi

Смертність в Україні у 2020 році була майже на 3% більшою, ніж у 2019, а в Одеській області - лише на 1%.  Про це повідомили у Державній службі статистики.  За даними Головного управління статистики в Одеській області за 11 місяців 2020 року на Одещині померли 30 тисяч 768 людей, а в 2019 … читати далi

Одеська міська територіальна виборча комісія оприлюднила на офіційному сайті Одеської міської ради остаточні фінансові звіти восьми кандидатів на посаду Одеського міського голови. Зазначимо, що остаточних звітів на два менше ніж проміжних, зокрема не опублікована на сайті фінансова звітність кандидатів Миколи Скорика та Юрія Печерського. Втім, обидва запевнили ІзбірКом, що усі звіти подавали згідно із законом. Таким чином, наразі … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР