Почти 7 миллиардов НДФЛ уплатили жители Одесской области за 7 месяцев 2020 года

14 серпня 2020 р. 18:29

На протяжении января-июля 2020 года налогоплательщики Одесской области заплатили 6,9 миллиардов гривень налогов на доходы физических лиц. В сравнении с  аналогичным периодом прошлого года, уплата налога выросла на 356,5 млн гривень или на 5,4 процента. Об этом сообщает Главное управление ГНС в Одесской области.

«Налог на доходы физических лиц является одним из весомых источников наполнения бюджетов всех уровней. В структуре сводного бюджета налог на доходы физических лиц составляет 46 процентов», - подчеркнула начальник Главного управления ГНС в Одесской области Юлия Шадэвская.

Из общей суммы этого налога в государственный бюджет уплачено 2,1 млрд гривень, что на 103,6 млн гривень или на 5,1 процента больше чем в январе-июле прошлого года. В свою очередь, в местные бюджеты региона налогоплательщики уплатили 4,8 млрд  гривень налога на доходы физических лиц. Это на 252,9 миллионов гривень или на 5,6 процентов превышает прошлогодний показатель аналогичного периода.

За июль 2020 года плательщики Одесской области уплатили свыше одного миллиарда гривень налога на доходы физических лиц, что на 7,4 миллионов гривень больше, чем в июле 2019 года.

Напоминаем, жители Одесской области перечислили за I квартал 2020 года на поддержку армии страны 209 миллионов гривень в виде  военного сбора. 

Напомним, плательщики налогов Одесского региона перечислили в государственный бюджет за январь — ноябрь 2019 года 778,8 миллионов гривень военного сбора.

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

ІзбірКом продовжує слідкувати за деклараціями народних обранців. Тож наразі розглянемо, які статки має голова Одеської обласної ради Григорій Діденко. Власної нерухомості в очільника облради немає, але дружина Юлія Діденко має: квартиру у Києві площею 32,2 кв. м з 2014 року; 39,9 кв. м приміщення у Трускавці з 2009 року; земельну ділянку … читати далi

З початку поточного тижня жителі міста Рені, які приходили в КП «Водоканал» заплатити за воду, або з якихось інших потреб, не знаходили цієї установи за звичною адресою, а оголошення на дверях повідомляло, що «Водоканал» переїхав. За останні два роки це вже другий «переїзд» комунального підприємства. З будівлі за адресою: вулиця … читати далi

Міністерство охорони здоров'я затвердило зміни до протоколу лікування COVID-19. Про це на брифінгу повідомила заступниця міністра охорони здоров’я Ірина Садов'як. «Зміни внесли на підставі результатів дослідження REMAP-CAP та RECOVERY, а також рекомендацій Міністерства охорони здоров'я і соціальних служб США та Національної служби здоров'я Великої Британії», – повідомила Садов’як. Для лікування пацієнтів із критичним перебігом … читати далi

Під час чергового засідання Ізмаїльської районної ради, яке відбулось 9 квітня керівник Ізмаїльської окружної прокуратури Олександр Сара прозвітував про результати діяльності по забезпеченню законності, боротьби зі злочинністю та охорони громадського порядку на території району за минулий рік. По криміногенній ситуації також виступив начальник поліції Олександр Кучугура. Представники правоохоронних органів відмітили, … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР