Почти 7 миллиардов НДФЛ уплатили жители Одесской области за 7 месяцев 2020 года

14 серпня 2020 р. 18:29

На протяжении января-июля 2020 года налогоплательщики Одесской области заплатили 6,9 миллиардов гривень налогов на доходы физических лиц. В сравнении с  аналогичным периодом прошлого года, уплата налога выросла на 356,5 млн гривень или на 5,4 процента. Об этом сообщает Главное управление ГНС в Одесской области.

«Налог на доходы физических лиц является одним из весомых источников наполнения бюджетов всех уровней. В структуре сводного бюджета налог на доходы физических лиц составляет 46 процентов», - подчеркнула начальник Главного управления ГНС в Одесской области Юлия Шадэвская.

Из общей суммы этого налога в государственный бюджет уплачено 2,1 млрд гривень, что на 103,6 млн гривень или на 5,1 процента больше чем в январе-июле прошлого года. В свою очередь, в местные бюджеты региона налогоплательщики уплатили 4,8 млрд  гривень налога на доходы физических лиц. Это на 252,9 миллионов гривень или на 5,6 процентов превышает прошлогодний показатель аналогичного периода.

За июль 2020 года плательщики Одесской области уплатили свыше одного миллиарда гривень налога на доходы физических лиц, что на 7,4 миллионов гривень больше, чем в июле 2019 года.

Напоминаем, жители Одесской области перечислили за I квартал 2020 года на поддержку армии страны 209 миллионов гривень в виде  военного сбора. 

Напомним, плательщики налогов Одесского региона перечислили в государственный бюджет за январь — ноябрь 2019 года 778,8 миллионов гривень военного сбора.

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Вибори ректора Державного університету «Одеська політехніка» відбулися 23 червня з єдиним кандидатом - Геннадієм Оборським, який отримав 72,38% голосів виборців. Про це повідомили на сайті вишу.  Вибори відбулися на підставі наказу Міністерства освіти та науки України від 15 квітня "Про оголошення конкурсу на заміщення посади ректора Державного університету «Одеська політехніка»".  У травні Міністр освіти та науки … читати далi

Приморський районний суд задовольнив клопотання слідчого Служби безпеки України про здійснення спеціального досудового розслідування щодо уродженки Чорноморська, яка в травні-червні 2014 року добровільно вступила до лав терористичної організації «ДНР». Як йдеться в ухвалі суду, мешканка Одеси, будучи активною учасницею масових акцій на Куліковому полі біля будинку Профспілок у м. Одесі та прибічницею суспільного руху "Антимайдан", після трагічних … читати далi

Державна служба статистики оприлюднила дані про демографічну ситуацію в Україні за січень-лютий 2021 року, які свідчать, що смертність в Одеській області лише у квітні  зросла на 59% у порівнянні із показником останніх п'яти років.  В продовж січня-квітня 2021 року смертність зросла в цілому майже на чверть у порівнянні з п'ятьма попередніми роками - … читати далi

Касаційний господарський суд Верховного Суду України прийняв до розгляду позов Антимонопольного комітету України до Виконавчого комітету Одеської міської ради.  Розгляд справи призначений на 29 липня.  Йдеться про зобов'язання Антимонопольного комітету України від 25 квітня 2019 року. У лютому 2020 року Північний апеляційний господарський суд не задовольнив позов Одеської міськради про скасування рішення Антимонопольного … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР