Для ремонта моста выбрали фирму соратника мэра Одессы, забраковав более выгодных конкурентов

15 жовтня 2020 р. 10:32

ProZorro ремонт доріг тендер

Служба местных автомобильных дорог провела тендер для выбора подрядчика, которому заплатят за капитальный ремонт моста на автомобильной дороге общего пользования местного значения /Р-33/ - Новокрасное в Одесской области.

Соответствующая информация опубликована в системе электронных закупок Prozorro.

Аукцион состоялся 29 сентября и в нем приняли участие пять компаний: ООО: «Хозхимсервис», ЧП «Рост-Ком-БМ», ООО «Пивденрембуд», ООО «Ростдорстрой» и ЧАО «Укрсталь Конструкция».

Победителем признали ООО «Хозхимсервис», которое согласилось работать за 55,8 миллионов гривень. Однако уже в октябре организаторы тендера передумали и отклонили предложение компании, теперь решения ожидает ООО «Ростдорстрой», соглашавшееся работать за 59 миллионов гривень, хотя предложения остальных участников были дешевле. 

Учредителями и бенефициарами ООО «Хозхимсервис» с равными долями является Алла Евгеньевна Кизименко и Давид Олегович Кизименко, руководителем - Марк Олегович Кизименко. Компания зарегистрирована в Киеве, по адресу ул. Зоологическая, 4а, кв. 139.

По данным Севастопольского издание ForPost они являются родственниками задержанного в 2018 году Олега Кизименко - бывшего заместителя председателя Севастопольской городской государственной администрации Владимира Яцубы и губернатора Севастополя Сергея Меняйло.

ООО «Ростдорстрой» контролируется компанией на Виргинских островах «Сайдлейк интернешнл лимитед» в лице четырех человек: бизнесмена Александра Жукова, депутата Одесского горсовета Юрия Шумахера – представителя партии «Доверяй делам», Александра Рацкевича и Евгения Коновалова.    

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Частка доходів місцевих бюджетів у зведеному бюджеті України (без урахування трансфертів) зросла на 4 відсотки за період з 2015 по 2020 роки. Відповідні дані викладені у моніторингу децентралізації станом на 9 квітня 2021 року, який оприлюднило Міністерство розвитку громад та територій України. У січні - лютому 2021 року сума власних доходів місцевих бюджетів … читати далi

Управління капітального будівництва Одеської міської ради оголосило тендер для обрання підрядника якому сплатять за капітальний ремонт спортивного залу та приміщень ОЗОШ №122. Про це повідомляється в системі електронних закупівель Prozorro. Школа знаходиться на вулиці Старопортофранківська, 45. Аукціон з очікуваною вартістю закупівлі у 6 мільйонів 916,6 тисяч гривень має відбутися 27 квітня.  Компанія-переможець повинна … читати далi

Міністерство охорони здоров'я України планує на початку літа відкрити в містах-мільйонниках великі вакцинні Центри для вакцинації від COVID-19. Про це повідомив головний санітарний лікар, заступник міністра охорони здоров'я Віктор Ляшко, зазначає "Іnterfax-Україна".  "У містах-мільйонниках ми хочемо зробити великі вакцинальні центри - Київ, Львів, Харків, Запоріжжя. У таких містах вони можуть … читати далi

Міністерство розвитку громад та територій України оприлюднило моніторинг децентралізації станом на 9 квітня 2021 року. Один з нових критеріїв моніторингу – розвиток інституту старост та створення старостинських округів (територій юрисдикції старост). Більшість громад вже призначили старост і визначили території їхньої юрисдикції. Найчастіше створюються старостинські округи з чисельністю населення від 500 до 1500 жителів (57 %). … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР