Военные в восьмой раз поищут подрядчика для строительства оздоровительного комплекса в «городке морпехов»

27 травня 2019 р. 14:22

Южное территориальное квартирно-эксплуатационное управление объявило тендер для выбора компании подрядчика, которой заплатят за строительство физкультурно-оздоровительного комплекса в военном городке Дачное-2 в Одесской области.

Соответствующая информация опубликована в системе электронных закупок Рrozorro.

По данным системы, речь идет о проекте с шифром – Д-2/ФОК. Ожидаемая стоиомсть закупки — 21 миллион 169,7 тысяч гривень.

Это уже восьмой тендер по этому проекту. Первый состоялся в 2017 году, но был отменен в связи с отсутствием дальнейшей необходимости в предмете закупки. Второй также в 2017 году и  тоже был отменен так как все предложения участников отклонили. Еще один тендер в 2017 году также отменили, а последний в 2017 году тендер закончился отклонением всех предложений участников.

В 2018 году торги состоялись договор заключили со «Строительной компанией «Укинбуд» на сумму 24 миллиона 972 тысячи гривень, однако компания поработала с 1 марта по 11 декабря 2018 года и заработала 12 миллионов 360,6 тысяч гривень.

В 2019 году договор заключили с компанией «Даксс» на сумму 13 млн 787,6 тыс. грн, однако договор разорвали по взаимному согласию сторон. Еще один неудачный тендер состоялся 3 мая 2019 года. Все предложения компаний отклонили.    
 

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Національна служба здоров’я призупинила оплати 77 лікарням України через те, що вони не виконали вимоги щодо доступності будівель для людей з інвалідністю.  Як повідомили в НСЗУ, станом на 4 серпня надавачі медичних послуг Одеської області, з якими укладено договори за напрямом "Первинна медична допомога", надали документи про доступність, тому їм відновлена оплата.  … читати далi

Фахівці Інституту національної пам'яті, археологи, волонтери, громадські організації, що спеціалізуються на пошукових роботах на місці поховання жертв політичних репресій 1938-1941 років, знайшли на 6-му кілометрі Овідіопольської дороги перші рештки загиблих. Про це повідомив археолог Олександр Бабич. За його словами, наразі техніка знімає верхній шар будівельного сміття. За даними археологів видно, що … читати далi

Наразі в Одесі проживають 14 ветеранів війни, які безпосередню брали участь в обороні і визволенні нашого міста від нацистських окупантів. Про це повідомили у пресслужбі муніципалітету. З метою підтримки ветеранів війни-учасників оборони та визволення міста Одеси міською програмою передбачена щомісячна виплата стипендії міського голови у розмірі по 2 тисячі гривень. … читати далi

У дописі в мережі Facebook Кілійський міський голова Вячеслав Чернявський розповів про плани відкриття в місті спрощеного пункту пропуску.  Днями мер Кілії відвідав румунське місто Кілія-Веке, яке розташоване по той бік Дунаю. Договір про співробітництво між містами найближчим часом буде укладений, підкреслив Вячеслав Чернявський, і сторони розпочнуть підготовку документів для відкриття … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР