Верховный суд встал на сторону антимонопольщиков в споре с частниками-заговорщиками

06 лютого 2019 р. 11:27

Верховный суд Украины подтвердил законность решения административной коллегии Одесского областного территориального отделения антимонопольного комитета Украины оставив без удовлетворения кассационную жалобу ООО «Альянс». 

Об этом сообщили в пресс-службе АМКУ. 

Административная коллегия Одесского областного территориального отделения АМКУ в июне 2017 года признала действия ООО «Альянс» и ПКП ООО «Стальпром» нарушением законодательства о защите экономической конкуренции. 

В АМКУ установили, что в 2014-2015 годах  компании согласовали свои действия при подготовке и участию в двух процедурах закупок, проведенных коммунальным предприятием «Теплоснабжение города Одессы».

Не согласившись с решениями административной коллегии, ООО «Альянс» обратилось в хозяйственный суд с просьбой признать противоправным и отменить его.

Напомним, Одесское областное территориальное отделение Антимонопольного комитета Украины рекомендовало Измаильской районной государственной администрации Одесской области проверить действующие договоры на перевозку пассажиров автомобильным транспортом на пригородных маршрутах. 

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Служба автомобільних доріг в Одеській області уклала угоду з ТОВ «Ростдорстрой» про проведення поточного середнього ремонту автомобільної дороги загального користування державного значення Т-16-27 Контрольно-пропускний пункт «Серпневе»-Тарутине-Арциз-Сарата, км 70+414 – км 81+370. Про це повідомляється у системі електронних закупівель Prozorro. За даними системи, угоду підписано 22 червня. За її умовами компанія має отримати 252 … читати далi

Кількість підтверджених випадків COVID-19 в Одеській області за добу 4 липня зросла на 30 осіб, та досягла 1 тисячі 865 випадків від початку пандемії. Про це повідомили у Центрі громадського здоров'я МОЗ України.  Між тим у Раді національної безпеки та оборони повідомили про 25 летальних випадків COVID-19 в регіоні з початку пандемії. У … читати далi

Президент України Володимир Зеленський передав ордени «Золота Зірка» рідним загиблих Героїв України – викладача вищої математики та інформаційних дисциплін державного вищого навчального закладу «Одеський коледж економіки, права та готельно-ресторанного бізнесу» Ганни Бортюк і командира відділення державного пожежно-рятувального загону Головного управління ДСНС України в Одеській області, прапорщика служби цивільного захисту Сергія … читати далi

Адвокати директора Одеського художнього музею Олександра Ройтбурда спрямували в Касаційний цивільний суд в складі Верховного суду скаргу на постанову Одеського апеляційного суда. Про це повідомив Олександр Ройтбурд в Facebook.  За його словами, адвокати додали до скарги майже 30 кілограмів документів для обґрунтування позиції захисту. Загалом до скарги додали 6 тисяч 288 … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР