Глава Арцизской райадминистрации утвердил детальный план размещения солнечной электростанции

23 квітня 2019 р. 16:52

районна рада

Глава Арцизской районной государственной администрации в Одесской области Сергей Парпуланский утвердил детального плана территории под размещение солнечной электростанции в селе Долиновка.

Об этом он сообщил на своей странице в Facebook. 

По его словам, в ближайшее время будет подписан договор аренды земли, который увеличит бюджет села более чем в два раза. 

В июле прошлого, 2018 года, в Одесской области по «зеленому» тарифу на производство электрической энергии работали 19 объектов солнечной энергетики с установленной мощностью 253,78 МВт/час. 

Это две СЭС в с. Староказачье Белгород-Днестровского района, одна - в Долиновке Арцизского района и одна - в Павловке этого же района, по две - в Рени и Килии, одна - в Зализничном Болградского района, две - в Теплодаре, одна - на территории Нерубайского сельсовета, одна - на территории Маловасильевского сельского совета Любашевского района, одна -  на землях Кулевчанского сельсовета, по одной - в селах Суворово и Сафьяны Измаильского района, одна - в Тарутинском районе и одна - в Беляевском.

С начала 2018 года эти станции производили 129 млн 290 тыс. кВт / час. Вся производимая электрическая энергия продается на оптовый рынок электрической энергии Украины).

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

В Одесі на даний час лише п'ять платних парковок сплачують кошти до бюджету міста, тоді як від усіх інших гроші не надходять. Про це стало відомо на засіданні бюджетної комісії Одеської міської ради, - інформує Центр публічних розслідувань. Так, директор комунального підприємства "Одесатранспарксервіс" Євген Тябус пояснив, що департамент транспорту провів конкурс і вибрав підрядників за двома лотами … читати далi

Голова Одеської облдержадміністрації Максим Куций підписав розпорядження про утворення Ради розвитку громад і територій Одеської області. Документ оприлюднено на офіційному сайті ОДА. Відповідно до нього, метою нового органу є "сприяння налагодженню ефективної взаємодії місцевих органів виконавчої влади з органами місцевого самоврядування у питаннях вироблення пріоритетів та механізмів сталого розвитку територіальних … читати далi

Кабінет міністрів України оприлюднив інформацію про заробітні плати членів уряду. Про це свідчать дані на Урядовому порталі. Так, середня зарплата прем'єр-міністра Олексія Гончарука у 2019 році становила 60 тис. 479 грн.  Минулого року середня зарплата віце-прем’єр-міністра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Дмитра Кулеби становила 58 тис. 652 грн. … читати далi

Відділ освіти, молоді та спорту Лиманської райдержадміністрації виніс догану директорці Олександрівської школи Тетяні Пиндак за перевищення посадових повноважень. Як повідомляє група "Мій Лиманський район" у мережі Facebook, причиною цього стала ситуація у листопаді минулого року, коли Т. Пиндак ініціювала батьківські збори в школі, на які приїхали представники Красносільського сільської ради. За інформацією очевидців, вони агітували … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР