Фонд гарантирования вкладов выставил на продажу здания принадлежащие «Имэксбанку»

06 листопада 2019 р. 10:37

Фонд гарантирования вкладов физических лиц выставил на открытые торги комплекс зданий, находящихся на балансе АО «Имэксбанк».

Об этом сообщили в пресс-службе фонда.

Отмечается, что на открытые выставлен комплекс зданий общей площадью 2 тысяч 334,6 квадратных метров. Также на торги выставили 548 единиц основных средств (в частности: телекоммуникационное оборудование, серверное оборудование, оргтехника, офисная мебель и принадлежности, кондиционеры).

Недвижимое имущество расположено в Приморском районе города Одессы по адресу: проспект Шевченко, дом 8А. Торги состоятся 8 ноября по английской модели аукциона на площадке ProZorro.Продажи.

Начальная цена лота — 113 миллионов 690 тысяч гривень. Конечный срок подачи ценовых предложений 7 ноября до до 20:00. Средства, вырученные в результате аукциона, пойдут на погашение кредиторских требований АО «Имэксбанк».

Напомним, ранее Фонд гарантирования вкладов физических лиц Украины в очередной раз выставил на продажу стадион «Черноморец» в Одессе.

Фонд гарантирования неоднократно пытался продать «Черноморец». Первоначально стоимость стадиона составляла 3,66 млрд грн однако уже в октябре текущего года стадион выставили на продажу со стартовой ценой в 733,25 млн грн.

В сентябре Национальный банк Украины попытался продать на «английском» аукционе здание бизнес-центра, расположенного в центре Одессы по адресу пр. Гагарина 12-А, ипотекодержателем которой является.

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) виявило ознаки декларування недостовірної інформації у двох суддів Конституційного суду України - Ірини Завгородньої та Сергія Головатого. Про це повідомили у пресслужбі НАЗК. В агентстві наполягають, що це порушення статті 366–1 Кримінального кодексу України. Судді 28 жовтня голосували за визнання цієї статті неконституційною. «Це свідчить … читати далi

Кароліно-Бугазька сільська ТВК Одеської області датувала протокол про результати голосування з виборів сільського голови тим часом, на який члени цієї ж комісії оголосили технічну перерву. Як стало відомо ОПОРІ, Кароліно-Бугазька сільська територіальна виборча комісія виготовила протокол про результати голосування з виборів Кароліно-Бугазького сільського голови Білгород-Дністровського району Одеської області, в якому … читати далi

Суд поновив право власності територіальної громади Одеси на приміщення площею 220 квадратних метрів вартістю понад 1 мільйон гривень по вул. Жоліо-Кюрі в Суворовському районі міста за позовом прокурорів Одеської місцевої прокуратури № 4. Про це повідомили у пресслужбі прокуратури Одеської області. Встановлено, що фізична особа на підставі договору купівлі-продажу вказаного … читати далi

Напередодні виборів одеські політики та провідні регіональні засоби масової інформації збільшили в сім разів кількість замовних матеріалів без належного маркування та в 3 рази загальну кількість маніпуляцій  у порівнянні з першим тижнем вересня.   Такі висновки зробила команда проекту Infocrime Одеса за підтримки британського фонду Thompson Reuters, у партнерстві з Інститутом масової … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР