Аукцион по продаже активов "Дельта Банка" в Одесской области завершился безрезультатно

26 вересня 2019 р. 12:20

Аукцион на площадке DebtX по продаже пула активов Дельта Банка, в числе которых масложиркомбинаты в Одесской области и инфраструктура в порту Черноморск, 24 сентября завершился безрезультатно.
 

Стартовая цена лота составляла 4,976 млрд грн, в ходе торгов цена упала до 995,368 млн грн, но пул активов никого не заинтересовал, - отмечает БизнесЦензор.

Как сообщалось, в июне победителем торгов на DebtX по продаже этого пула активов стала финансовая компания "Скай", бенефициаром которой выступает совладелец "Кернела" Андрей Веревский. Фирма предложила 182,5 млн грн при стартовой цене 868,8 млн грн.

Однако затем итоги торги отменил Нацбанк из-за возможных злоупотреблений в действиях покупателя. Один из аргументов – цена этих же активов на подобном аукционе 6 марта этого года составила 906,2 млн грн с тем же покупателем, однако Окружной административный суд заблокировал сделку по иску компании, которая в торгах участия не принимала.

По оценке НБУ, проведенный в июне аукцион прошел с наличием обстоятельств и возможных манипуляций со стороны покупателя, которые могли повлиять на исход торгов и реализацию имущества по заниженной стоимости. По мнению НБУ, за три месяца активы не могли обесцениться в несколько раз.

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Одеський міжнародний кінофестиваль цьогоріч відбудеться в Одесі 14-21 серпня. Як зазначили в пресслужбі фестивалю, на початку року Одеський міжнародний кінофестиваль змінив керівний склад. Виконавчою директоркою Одеського міжнародного кінофестивалю стала Анна Мачух. Впродовж 2011-2016 років Анна працювала директоркою департаменту з маркетингу ОМКФ, з 2017-го обіймала посаду директорки Кіноринку ОМКФ, а з 2018 рік по … читати далi

Доступ медіа до головного корпусу Одеської обласної ради на пр. Шевченка, 4 обмежили входом лише в супроводі пресслужби. Як виявилося, документ з такими вимогами підписали ще 15 грудня минулого року голова Одеської обласної ради Григорій Діденко та голова Одеської обласної адміністрації Сергій Гриневецький. Зокрема, сьогодні журналіст ІзбірКому зміг відвідати засідання колегії Одеської обласної адміністрації … читати далi

Жителі Ізмаїла вийшли 25 січня до будівлі виконавчого комітету на акцію протесту проти підвищення тарифів на тепло, воду та газ. Цього разу, міський голова Андрій Абрамченко вийшов до мітингувальників на зустріч і запропонував обговорити проблему в будівлі міської ради. Міський голова на зустрічі пояснив, що органи місцевої влади до формування тарифів … читати далi

У Доброславській селищній територіальній громаді колишнього Лиманського, а нині - Одеського району - триває конфронтація через місцеву музичну школу. ІзбірКом спробував з'ясувати причини інциденту.  Після місцевих виборів 2020 року в Україні почалися процеси передачі майна спільної власності громад у комунальну власність (простіше кажучи, районні ради мають передати майно - йдеться … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР