У Білгороді-Дністровському підвищили вартість проїзду

11 жовтня 2018 р. 22:19

Виконавчий комітет Білгород-Дністровської міської ради на засіданні 2 жовтня погодив підвищення тарифу на проїзд маршрутними таксі.  

Причиною підняття вартості проїзду у міському транспорті з 3 грн до 5 грн стало клопотання автоперевізника - ПАТ «Північтранс». Головним аргументом, як завжди, виступила проблема здорожчання вартості паливно-мастильних матеріалів, технічного обслуговування та ремонту рухомого складу. 

Вартість проїзду у 3 грн буде збережено лише для учнів загальноосвітніх навчальних закладів, професійно-технічних навчальних закладів та студентів з інвалідністю вищих навчальних закладів І-ІІ ступеню у навчальні дні тижня (крім неділі та святкових днів) у період з 1 вересня по 31 травня. Пільговий контингент буде перевозитися безкоштовно.

Крім того, було внесено зміни постійного характеру до двох міських автобусних маршрутів. Так, маршрут №103 вирішено продовжити без зміни кінцевих зупинок та визначити напрямок руху від автобусної зупинки «Пошта» по вулицям у прямому та зворотному напрямі: вул. Першотравнева - вул. Франка - вул. Перемоги – вул. Бугазька – вул. Сонячна – вул. Тимчишина – вул. Бугазька - вул. Перемоги – Порт - вул. Франка - вул. Першотравнева – вул. Незалежності та далі згідно з маршрутом.

Автобусний маршрут №102 так само було подовжено без зміни кінцевих зупинок Тепер до нього входитимуть наступні зупинки: Порт - вул. Перемоги – вул. Бугазька – вул. Сонячна – вул. Тимчишина – вул. Бугазька -– вул. Перемоги – Порт та далі згідно з маршрутом.  Тим самим, фактично, повернулись до старої схеми маршрутів.

Також на засіданні було розірвано договір із КП «Автотранссервіс», яке обслуговувало маршрути №102, 103 та 104. Варто зазначити, що після низки скандалів керівник КП «Автотранссервіс» Сергій Крупп (позафракційний), який також є депутатом Білгород-Дністровської ради, написав заяву про звільнення, а рахунки підприємства було заарештовано через борги. Натомість було призначено ТОВ «АТП – 15107» тимчасовим перевізником для обслуговування маршрутів 102 та 103 строком на три місяці . Разом із тим обслуговування маршруту № 104 так і залишиться за КП «Автотранссервіс» так само на тимчасовій основі на три місяці.

Нагадаємо, Білгород-Дністровський міськрада розірвала договір з найбільшим перевізником міста.

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Капитальный ремонт улицы Софиевской в Одессе вышел на завершающий этап после окончания замены инженерных сетей. Как сообщили в пресс-службе муниципалитета, сейчас рабочие устанавливают наружное освещение от улицы Конной до улицы Ольгиевской. На этом участке необходимо еще провести контактную сеть трамвая и нанести двухслойное асфальтное покрытие на проезжую часть между трамвайными … читати далi

Одесский муниципалитет согласовывает с патрульной полицией новые схемы дорожного движения в городе и возможный запрет на движение транспорта по центру Одессы в выходные и праздники. Об этом сообщил заместитель мэра Павле Вугельман. По его словам, схемы также предполагают развитие велодорожек и электрического транспорта. «В полиции на согласовании находится схема, в … читати далi

Руководство коммунального предприятия "Теплоснабжение города Одессы" пока не знает сколько конкретно будет стоить тепло для горожан после пересмотра тарифов. Об этом сообщил исполняющий обязанности директора КП Александр Михайлов. По его словам, новый тариф вступит в силу уже после нового года. "Ориентировочный тариф еще предстоит рассмотреть Национальной комиссии, осуществляющей государственное регулирование … читати далi

Первый заместитель главы Департамента патрульной полиции НПУ Алексей Белошицкий намерен представить патрульным полицейским Одесской области нового руководителя - Александра Гостищева. Как сообщили в пресс-службе полиции представление планируется на завтра. Александр Гостищев родился 19 февраля 1983 года в Днепропетровске. Окончил Украинский государственный химико-технический университет, в 2017 году получил второе высшее образование … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР