Одесская больница заплатит более 6 миллионов за питание пациентов и рожениц

17 березня 2018 р. 14:14

Коммунальное учреждение «Городская клиническая больница №5» объявила два тендера для выбора компаний, которые будут кормить пациентов.

Соответствующие объявления опубликованы в системе электронных закупок Рrozorro

Общая ожидаемая стоимость двух закупок 6 миллионов 269,9 тысяч гривень.  Так 2 миллиона  970, 4 тысяч гривень больница предлагает за услуги по предоставлению питания пациенткам родильных домов, и 3 миллиона 3 миллиона 299,5 тысяч гривень за питание пациентов больницы.

Оба тендера должны состоятся 2 апреля, а еду поставлять компании-победители будут до 31 декабря в обоих случаях.  За 3 миллиона тендера на питание победитель поставит больнице 29 тысяч 995 комплектов, а в 2 миллионном 24 тысячи 753.

Напомним, ранее Одесская городская клиническая больница №1 заявила о намерении заключить договор о поставке трехразового питания для пациентов в течение 2017 года «стоимостью» в 5 миллионов 884 тысячи 304 гривни. 

Напомним также, что Департамент здравоохранения Одесского городского совета провел тендер для выбора компании, которой заплатят за организацию питания пациенток в роддоме №2. Победителем назвали ООО «Фабрика смаку» согласившееся поставить питание за 2 миллиона 853 тысяч 280 гривень. 


   

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Одеський міський голова Геннадій Труханов підписав розпорядження про створення робочої групи з обстеження земельних ділянок у зоні реконструкції Іванівського шляхопроводу. Відповідне розпорядження оприлюднила пресслужба міської ради.  Робоча група має: Здійснити обстеження земельних ділянок у зоні реконструкції Іванівського шляхопроводу. Визначитися з необхідністю відчуження земельних ділянок та іншого нерухомого майна відповідно до Закону … читати далi

Голова обласної ради Григорій Діденко підписав розпорядження про план підготовки до пленарного засідання дев’ятої сесії Одеської обласної ради. Як повідомили у пресслужбі облради, орієнтовна дата проведення — 17 грудня. Згідно з розпорядженням, підготовка проєктів рішень обласної ради триватиме до 17 листопада. Розгляд питань проєкту порядку денного на засіданнях постійних комісій … читати далi

Кілька переселенців зі Сходу України  розпочали безстрокову акцію протесту о 10-й ранку 18 жовтня під Офісом президента, а 19 жовтня оголосили голодування. Переселенці протестують через те, що вже місяць в будівлі на Успенської, 4 немає електрики, повідомив сайт УСИ. Там проживають 140 осіб, з них 30 неповнолітніх дітей і 11 людей з інвалідністю. … читати далi

Центри масової вакцинації в Одесі з 20 жовтня щодня працюватимуть для щеплення одеситів з 9:00 до 18:00. Про це повідомили у пресслужбі Одеської міської ради.   Зробити щеплення від COVID-19 можна за адресами: пров. Семафорний, 4, ТЦ Fontan Sky; вул. Семена Палія, 125-Б, ТЦ DEPOt; вул. Давида Ойстраха, 32, ТРЦ City Center; … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР