Компании, подозреваемой в присвоении денег за реконструкцию Воронцовского дворца, снова хотят ее доверить

28 квітня 2018 р. 10:59

Управление капитального строительства Одесского городского совета провело тендер для выбора компании, чтобы скорректировать проект реставрации ансамбля Воронцовского дворца в сторону подорожания.

Как следует из данных системы электронных закупок Рrozorro.

Аукцион состоялся вчера, 27 апреля, и в нем участвовали две компании: ООО «Одессакоммунэкология» и ООО «Строй-Элит». Победителем признали компанию «Одессакоммунэкология», которая согласилась работать за 31 миллион 500 тысяч 959 гривень. Торги находятся в стадии «квалификация победителя» и договор с компанией еще не заключили. 

Между тем, 16 апреля этого года суд частично удовлетворил ходатайство следователя Приморского отделения полиции в Одессе о временном доступ к вещам и документам компании. 

Согласно определению суда правоохранители подозревают, что в течение 2017 года должностные лица ООО «Одессакоммунэкология», выполняя подрядные работы по заказу Управления капитального строительства Одесского городского совета, на ряде объектов, среди которых Воронцовский дворец и Преображенский парк, присвоила бюджетные средства. 

Напомним, управление капитального строительства Одесского городского совета объявило новый тендер, чтобы скорректировать проект реставрации ансамбля Воронцовского дворца в сторону подорожания. Как объяснили ИзбирКому в мэрии, в процессе проведения реставрационных работ были обнаружены помещения под бельведер–колоннадой Воронцовского дворца, работы по которым не были предусмотрены первоначальным проектом.  

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Фонд держмайна України планує приватизувати ДП "Усть-Дунайський морський торговельний порт" у першому кварталі 2022 року. У Фонді зазначили, що після включення єдиного майнового комплексу ДП "Усть-Дунайський морський торговельний порт" до переліку об'єктів малої приватизації було проведено інвентаризацію майна підприємства, повідомляє Бізнес Цензор. Встановлено необхідність оформлення документів, що засвідчують право власності … читати далi

Міністерство охорони здоров'я у своєму щоденному звіті про поширення та профілактику COVID-19 повідомило про 1 тисячу 232 нових випадки інфікування в Одеській області за добу 8 грудня та 19 летальних випадків. Це в чотири рази більше, ніж 7 грудня та на п'ять летальних випадків більше, ніж тоді. Зростання спостерігається також … читати далi

Одеський міській голова Геннадій Труханов підписав розпорядження про виділення коштів на придбання подарунків та дипломів для нагородження переможців та учасників конкурсу "Кращий інноваційний проєкт". Згідно з розпорядженням, департамент фінансів Одеської міської ради має перерахувати колегам з департаменту економічного розвитку 51 тисячу 740 гривень. За ці гроші департамент економічного розвитку має … читати далi

Служба автомобільних доріг в Миколаївській області провела тендер для обрання компанії, якій заплатять за капітальний ремонт автомобільної дороги загального користування державного значення Н-24 Благовіщенське – Миколаїв (через м. Вознесенськ). Відповідна інформація оприлюднена в системі електронних закупівель Prozorro. Як зазначається в системі аукціон відбувся 8 грудня за участі трьох компаній: Товариство … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР