На Одещині 230 медичних закладів безоплатно лікували пацієнтів у 2021 році

24 грудня 2021 р. 21:59

COVID-19 НСЗУ Одеса

У 2021 році 230 медичних закладів Одещини надавали медичну допомогу жителям області за програмою медичних гарантій, тобто безоплатно за договором з Національною службою здоров’я України (НСЗУ).

А наступного року вимоги до обладнання, медичного персоналу та організації медичних послуг лікарень, які надають пріоритетні послуги, за угодою зі службою здоров'я стануть більш жорсткі.

Як повідомили у пресслужбі НСЗУ, це дозволить покращити якість медичного обслуговування жителів Одещини і зменшити їх фінансові витрати на лікування.

Серед них 26 приватних закладів та 66 лікарів приватної практики. 

За надану медичну допомогу НСЗУ виплатила лікарням Одеської області у 2021 році понад 6,1 млрд грн.

Зокрема: 

  • За екстрену медичну допомогу — майже 626,6 млн грн; 
  • За послуги сімейних лікарів, терапевтів та педіатрів понад 1,1 млрд грн; 
  • Та понад 3,6 млрд грн за послуги на спеціалізованому рівні. 

Лікування COVID-19 та вакцинація входять до Програми медичних гарантій і є безоплатними для жителів Одещини. У 2021 році НСЗУ заплатила за медичну допомогу в стаціонарі лікарень більше ніж 626,2 млн грн. За проведення вакцинації від COVID-19 оплати досягли майже 37 млн грн.

Особлива увага Програми медичних гарантій у 2021 році була зосереджена на наданні таких пріоритетних медичних послуг жителям Одеської області, як діагностика онкозахворювань, медична допомога при інфарктах, інсультах, допомога при пологах та неонатальна допомога. За ці послуги НСЗУ заплатила медичним закладам області понад 346,5 млн грн. На лікування онкологічних захворювань вінничан, яке часто є тривале і дороговартісне, НСЗУ виплатила більш ніж 265,1 млн грн.

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Найактивнішими імпортерами, товари з яких були ввезені в Україну у 2021 році через зону діяльності Одеської митниці стали Сполучені штати Америки, Туреччина та Китай. Про це повідомили у пресслужбі митниці. Доля США в імпорті товарів через Одеську митницю складає 33%, Туреччини - 15%, Китаю - 13%. Шість відсотків всіх імпортних … читати далi

Управління інженерного захисту території міста та розвитку узбережжя Одеської міської ради провело тендер для обрання компанії, якій заплатять за капітальний ремонт берегоукріплення №1 (між траверсами №2 і №3) і траверса №2 в районі пляжу "Аркадія" другої черги протизсувних споруд. Про це йдеться в системі електронних закупіель Prozorro. За даними системи, … читати далi

Пожежа, яку зафіксували 15 січня о 13:00 вздовж автошляху Одеса-Рені від 46 километрі до Кілярійського єрику вирувала понад добу до 20:00 16 січня та коштувала Нижнодністровському національному природному парку 440 тисяч гривень. Про це повідомили у пресслужбі нацпарку. Вигоріла ділянка має неправильну (мозаїчну) форму та займає приблизно 800 га. Під … читати далi

Служба безпеки України ліквідувала в Одесі підпільний центр з майнінгу криптовалют, який викрадав промислові обсяги електроенергії з державного об’єкта критичної інфраструктури. Про це повідомили у пресслужбі СБУ, стверджуючи, що діяльність центру могла призвести до надзвичайних ситуацій у транспортній сфері, у тому числі під час залізничних перевезень. За даними слідства, до … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР