На Одещині 230 медичних закладів безоплатно лікували пацієнтів у 2021 році

24 грудня 2021 р. 21:59

COVID-19 НСЗУ Одеса

У 2021 році 230 медичних закладів Одещини надавали медичну допомогу жителям області за програмою медичних гарантій, тобто безоплатно за договором з Національною службою здоров’я України (НСЗУ).

А наступного року вимоги до обладнання, медичного персоналу та організації медичних послуг лікарень, які надають пріоритетні послуги, за угодою зі службою здоров'я стануть більш жорсткі.

Як повідомили у пресслужбі НСЗУ, це дозволить покращити якість медичного обслуговування жителів Одещини і зменшити їх фінансові витрати на лікування.

Серед них 26 приватних закладів та 66 лікарів приватної практики. 

За надану медичну допомогу НСЗУ виплатила лікарням Одеської області у 2021 році понад 6,1 млрд грн.

Зокрема: 

  • За екстрену медичну допомогу — майже 626,6 млн грн; 
  • За послуги сімейних лікарів, терапевтів та педіатрів понад 1,1 млрд грн; 
  • Та понад 3,6 млрд грн за послуги на спеціалізованому рівні. 

Лікування COVID-19 та вакцинація входять до Програми медичних гарантій і є безоплатними для жителів Одещини. У 2021 році НСЗУ заплатила за медичну допомогу в стаціонарі лікарень більше ніж 626,2 млн грн. За проведення вакцинації від COVID-19 оплати досягли майже 37 млн грн.

Особлива увага Програми медичних гарантій у 2021 році була зосереджена на наданні таких пріоритетних медичних послуг жителям Одеської області, як діагностика онкозахворювань, медична допомога при інфарктах, інсультах, допомога при пологах та неонатальна допомога. За ці послуги НСЗУ заплатила медичним закладам області понад 346,5 млн грн. На лікування онкологічних захворювань вінничан, яке часто є тривале і дороговартісне, НСЗУ виплатила більш ніж 265,1 млн грн.

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Так звані "вишки Бойка", тобто бурові платформи «Чорноморнафтогазу» у Чорному морі використовувалися російськими віськовими для захисту їхнього флоту від українських комплексів "Нептун". Про це міністр оборони Олексій Резніков в інтерв'ю. За словами політика, військові російської федерації розмістити на платформах станції радіоелектронної боротьби. Вони повинні були захищати російські кораблі від обстрілів українськими ракетними … читати далi

В Одесі планують створити резервне джерело водопостачання. Про це повідомив міський голова Геннадій Труханов в інтерв'ю ЗМІ, - інформує пресслужба міської ради. За словами мера, на найближчій сесії Одеської міської ради (запланована на 29 червня) буде розглянуто "Програму охорони та покращення стану навколишнього природного середовища міста Одеси на 2022 - 2027 … читати далi

Згідно з даними гендерного моніторингу гіперлокальних ЗМІ, який проводився в 24-х областях України протягом тижня з 6 по 12 червня 2022 року, жодного матеріалу з ознаками сексизму в гіперлокальних ЗМІ зафіксовано не було. Щодо стереотипів, то його «дозволив» собі лише герой публікації в одному з видань: військовий командир виказав здивування, побачивши, як … читати далi

Служба безпеки України викрила корупційну схему реалізації майже 3 тис. кв. м приміщень держпідприємства «Чоразморшлях» на суму понад 59 мільйонів гривень, який перебуває в державній власності Міністерства інфраструктури України. За даними слідства, посадовці державної виконавчої служби Одеського управління юстиції скористувалися тим, що стосовно підприємства розпочато виконавче провадження за несплату деяких … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР