В Одесі відкрили обсерваційне відділення для хворих на пневмонію

15 серпня 2020 р. 10:45

медицина

З 11 серпня 2020 року на базі корпусу міської лікарні №5 на Лідерсовському бульварі, що стоїть окремо, розгорнуто обсерваційне відділення на 60 ліжок для хворих з пневмонією, які госпіталізуються в ургентному порядку. Госпіталізацію пацієнтів з пневмонією в обсерваційне відділення розпочато з 13 серпня. Про це повідомляє пресслужба Одеської міської ради.

Таке рішення прийнято у зв'язку з несприятливою епідситуацією для запобігання поширенню COVID-19. При госпіталізації пацієнтам буде проводитися ПЛР-тест на коронавірус, у разі позитивного результату тесту пацієнта транспортуватимуть до міської клінічної інфекційної лікарні.

Пацієнти з пневмонією з негативним результатом ПЛР можуть бути переведені на подальше лікування до терапевтичного відділення міської лікарні №5 або міських лікарень №1, №8, №10 або №11.

У лікарняному корпусі обладнані два окремі входи - для пацієнтів з пневмонією і співробітників. У чистій зоні організовані приміщення для перевдягання та відпочинку персоналу. Переходи між зонами обладнані шлюзами з можливістю обробки деззасобами.

Співробітники відділення пройшли навчання з відбору біоматеріалу для ПЛР-діагностики COVID-19, а також охорони праці на робочому місці, зокрема й щодо правильного використання засобів індивідуального захисту. Персонал відділення, що працює з пацієнтами з підозрою на COVID-19, буде отримувати муніципальні надбавки.

У відділення міськлікарні №5 додатково передані 20 кисневих концентраторів, закуплених за кошти міського бюджету. У відділенні є стаціонарний і пересувний рентген-апарати. Лікарня забезпечена медикаментами, засобами індивідуального захисту та деззасобами, проводяться додаткові закупівлі з урахуванням потреб.

За кошти міського бюджету на території лікарні збудовано нову кисневу підстанцію і виконано розводку кисню по палатах. У відділенні є власний генератор безперебійного електроживлення.

Нагадаємо, Державна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій змінила рівні епідеміологічної небезпеки в Україні та включила Одесу до «жовтої» зони карантину.

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Департамент транспорту, зв'язку та організації дорожнього руху Одеської міської ради повідомив про тимчасове закриття руху автотранспорту по вул. Водопровідній (на ділянці від Італійського бульвару до виїзду з автостанції «Старосінна»).  Як зазначили в пресслужбі мерії, перекриття відбудеться в рамках другого етапу реконструкції вулиці Новощіпний ряд. З 30 січня 2021 року і до завершення ремонтних робіт … читати далi

Верховна Рада України підтримала в другому читанні президентський проєкт Закону «Про народовладдя через всеукраїнський референдум» (№3612).  Як зазначає пресслужба парламенту, за його ухвалення проголосували 255 нардепів. До другого читання в документ надійшло 1 тис. 386 правок.  Законом передбачені електронні процедури при організації та проведенні всеукраїнського референдуму, в тому числі електронні голосування. … читати далi

Одеський міжнародний кінофестиваль цьогоріч відбудеться в Одесі 14-21 серпня. Як зазначили в пресслужбі фестивалю, на початку року Одеський міжнародний кінофестиваль змінив керівний склад. Виконавчою директоркою Одеського міжнародного кінофестивалю стала Анна Мачух. Впродовж 2011-2016 років Анна працювала директоркою департаменту з маркетингу ОМКФ, з 2017-го обіймала посаду директорки Кіноринку ОМКФ, а з 2018 рік по … читати далi

Доступ медіа до головного корпусу Одеської обласної ради на пр. Шевченка, 4 обмежили входом лише в супроводі пресслужби. Як виявилося, документ з такими вимогами підписали ще 15 грудня минулого року голова Одеської обласної ради Григорій Діденко та голова Одеської обласної адміністрації Сергій Гриневецький. Зокрема, сьогодні журналіст ІзбірКому зміг відвідати засідання колегії Одеської обласної адміністрації … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР