Одеська ОДА розробила інтерактивну мапу поширення COVID-19 в регіоні

13 квітня 2020 р. 17:22

ОДА коронавірус

Голова Одеської ОДА Максим Куций презентував на прес-конференції інтерактивну мапу поширення COVID-19 в Одеській області.

За його словами, на мапі вказане місце площею в 1,5 квадратних кілометра, де був зафіксований випадок захворювання. Особисті дані пацієнтів і місце їхнього проживання не розголошуються. 

«Ми розмістили цю мапу на нашому офіційному сайті, щоб кожна людина могла ознайомитися з наявністю хворих у тому чи іншому районі Одещини та мала достовірну інформацію саме з наших офіційних джерел, - зазначив Максим Куций. – Зрештою, це допоможе людям вберегти себе від небезпеки захворювання  і сконцентрувати свою увагу на необхідності у захисних засобах та дезінфекції».

Голова ОДА також зауважив, що всі хворі розподіляються за географічним принципом, тобто пацієнтів доставляють в найближчу опорну лікарню. 

«На сьогодні, за даними Центру громадського здоров’я, в Одеській інфекційній лікарні  перебувають 33 пацієнти з підтвердженим COVID-19, чотири людини - у Подільській районній лікарні, три - у Біляївській районній лікарні, решта - у районних лікарнях, визначених опорними, і 14 осіб - на самоізоляції», - підкреслив Максим Куций.

Нагадаємо, кількість мешканців Одеської області, в яких підтвердили діагноз COVID-19, зросла до 69 осіб. 

 

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг на своєму засіданні 11 липня переглянула тариф на послуги з передачі електричної енергії та тариф на послуги з диспетчерського (оперативно-технологічного) управління НЕК «Укренерго». Як повідомили у пресслужбі НКРЕ, згідно рішенню з 1 серпня тариф на послуги з передачі електричної енергії становитиме … читати далi

Танкер Delfi при крушении разрушил волнорез пляжа «Дельфин» в Одессе, и муниципалитет намерен судиться с собственником судна, чтобы вытребовать от него средства для возмещения ущерба.  Об этом в ходе заседания оперативного штаба по ликвидации последствий чрезвычайных ситуаций сообщил Одесский городской голова Геннадий Труханов.  Он уточнил, что при обследовании водолазами места крушения выяснилось, … читати далi

Комиссия министерства здравоохранения проинспектировала строительство собственного лабораторного подразделения для проведения ПЦР-диагностики и сделала муниципальным службам ряд замечаний, из-за которых следует спешно доработать проект.  Об этом в ходе заседания оперативного штаба по ликвидации последствий чрезвычайных ситуаций в Одесском муниципалитете сообщила директор Департамента здравоохранения Елена Якименко.  По ее словам, замечания комиссии касаются … читати далi

Одесский муниципалитет предполагает, что следующим местом для установки подземных мусорных баков, как на Приморском бульваре, станет Греческая площадь. Об этом сообщил в ходе дистанционного заседания оперативного штаба по ликвидации последствий чрезвычайных ситуаций городской голова Геннадий Труханов.  По его словам, ночью кто-то пытался поджечь уже установленные баки, но их удалось вовремя … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР