В Кароліно-Бугазі просять Верховну Раду забезпечити проведення повторних виборів

13 лютого 2022 р. 19:27

Затока Кароліно-Бугаз вибори

Жителі Кароліно-Бугазької територіальної громади звернулися до Верховної Ради з проханням забезпечити підготовку і проведення повторних виборів депутатів Кароліно-Бугазької сільської ради в багатомандатних виборчих округах № 1-5, 7 та повторних виборів Кароліно-Бугазького сільського голови.

Відповідна петиція опублікована на сайті Верховної Ради.

Ініціатором звернення став колишній секретар виконавчого комітету Затоківської селищної ради Юрій Чередниченко.

В тексті зазначається, що перші місцеві вибори, що відбулися 25 жовтня 2020 року, не були чесними, пройшли з порушеннями демократичних принципів та що чинне керівництво не зацікавлене в проведенні повторних виборів: "Більш ніж 8 відсотків кандидатів у депутати від загальної кількості зареєстрованих кандидатів у депутати, не були включені до бюлетенів для голосування та не змогли скористатися своїм пасивним виборчим правом, що безумовно вплинуло на достовірність результатів виборів... за наслідками перших місцевих виборів 25 жовтня 2020 року, які визнані такими, що не відбулись, до влади прийшли особи, які, незважаючи на скасування ЦВК постанов про визнання їх обраними, а також висновки Верховного Суду, здійснюють повноваження органу місцевого самоврядування та сільського голови... ці особи вчиняють дії, спрямовані на саботаж вже ЧЕТВЕРТИХ повторних виборів (!!!) у даній місцевості, що дозволяє цим особам залишатись при владі, яка фактично територіальною громадою їм не надавалась".

У лютому в Затоці та Кароліно-Бугазі розпочали приймати документи від кандидатів у депутати.

Раніше Кароліно-Бугазька сільська територіальна виборча комісія 19 січня ухвалила рішення про призначення нової дати проведення повторних виборів у громаді. За цим рішенням вибори мають пройти 20 березня. 

На початку січня голова Кароліно-Бугазької сільської територіальної виборчої комісії Олексій Байрак повідомив, що члени виборчої комісії були змушені ухвалити рішення про визнання виборів в громаді такими, що не відбулися.

Загалом було подано 74 заяви від громадян як кандидатів у депутати та зареєстровано вісім заяв на посаду сільського голови.

Кароліно-Бугазька сільська територіальна виборча комісія призначила повторні вибори у громаді на 9 січня 2022 року.

Раніше повторні вибори Кароліно-Бугазького сільського голови Білгород-Дністровського району Одеської області і депутатів місцевої ради не відбулися. Через відсутність коштів ТВК не змогла укласти договір з виготовлювачем виборчих бюлетенів для голосування на повторних виборах 31 жовтня 2021 року.

Фото: РБК Україна

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Правоохоронці виявили колекцію скіфських мечів та інших унікальних музейних експонатів на мільйони доларів США у фігурантів розслідування у кримінальному провадженні за фактами фінансування дій, вчинених з метою насильницької зміни чи повалення конституційного ладу або захоплення державної влади, зміни меж території або державного кордону України, а також виправдовування та заперечення збройної агресії … читати далi

Міністр інфраструктури України Олександр Кубраков та віцепрем'єр-міністр Молдови Андрій Спину підписали меморандум щодо залізничного сполучення, який передбачає відновлення з осені руху поїздів для вантажних перевезень на ділянці залізниці Березино (Україна) – Басарабяська (Республіка Молдова). Як повідомили у Міністерстві інфраструктури Молдови, таким чином, Республіка Молдова зможе експортувати/імпортувати товари через порт Ізмаїл, розташований на … читати далi

Громадська організація «Регіональний аналітичний центр» спільно з Державною службою з надзвичайних ситуацій в Татарбунарах та Громадським центром правосуддя провели навчальний тренінг з тактичної медицини для спеціалістів Татарбунарської міської ради.  Важливо, що структура заняття складалася з мінімуму теорії та великої кількості практичних порад, які можуть врятувати життя.  Учасники дізнались, як правильно … читати далi

Частина будинку на вулиці Скиданівській в Одесі обвалилася вночі 24 червня у будівлі зруйновано дах та дві стіни. Про це повідомили в Одеській мерії. Там зазначили, що будівля знаходилася у приватній власності та була нежитловою. Натомість чоловік, якій ним володіє, облаштував споруду під житловий будинок. На балансі та обслуговуванні житлово-комунальної контори … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР