Вісім кандидатів в мери Одеси витратили на вибори загалом майже 10 мільйонів

19 січня 2021 р. 14:55

вибори

Одеська міська територіальна виборча комісія оприлюднила на офіційному сайті Одеської міської ради остаточні фінансові звіти восьми кандидатів на посаду Одеського міського голови.

Зазначимо, що остаточних звітів на два менше ніж проміжних, зокрема не опублікована на сайті фінансова звітність кандидатів Миколи Скорика та Юрія Печерського.

Втім, обидва запевнили ІзбірКом, що усі звіти подавали згідно із законом.

Таким чином, наразі на сайті ради оприлюднені фінальні звіти екскандидатів на посаду Одеського міського голови Максима Болдіна, Сергія Варламова, Едуарда Гурвіца, Сергія Калинчука, Сергія Ківалова, Петра Обухова, Олега Філімонова, Євгена Червоненка.

Звіти ще 11 кандидатів (і проміжні, і остаточні) не оприлюднені. Це:

 • Михайло Кузаконь,
 • Ібрагім Моріс,
 • Станіслав Домбровський,
 • Вікторія Стоянова;
 • Ігор Щербина;
 • Олег Михайлик;
 • Альберт Байжанов;
 • Наталія Делієва;
 • Дмитро Голубов;
 • Дарт Вейдер;
 • Марія Труніна.

Обраний мером Одеси Геннадій Труханов відзвітував про свої трати під час виборів, хоча його звіт не оприлюднено на сайті, але у проміжному звіті, який є у розпорядженні ІзбірКому, вказано, що жодних коштів з виборчого фонду не витрачено, та й взагалі коштів туди не надходило. Фінальний звіт екскандидата також не оприлюднено. 

ФОТО: ОПОРА

Нагадаємо, що відповідно до частини 6 статті 214 Виборчого кодексу України розпорядник поточного рахунку виборчого фонду кандидата у депутати, кандидата на посаду сільського, селищного, міського голови зобов’язаний не пізніш як за п’ять днів до дня голосування подати до відповідної територіальної виборчої комісії проміжний фінансовий звіт за період з дня відкриття поточного рахунку виборчого фонду до десятого дня до дня голосування за формою, встановленою Центральною виборчою комісією.

Остаточний фінансовий звіт за формою, встановленою Центральною виборчою комісією, подавався до ТВК розпорядником поточного рахунку виборчого фонду кандидата у депутати, кандидата на посаду сільського, селищного, міського голови не пізніш як на сьомий день після дня голосування.

В остаточному звіті: 

 • Максима Болдіна зазначається, що він витратив 120 тисяч гривень - в проміжному вказувалося 106 тисяч.
 • Сергій Варламов вказав в остаточному звіті 41 тис. 920 грн (41 тис. грн в проміжному),
 • Едуард Гурвіц вказав, що витратив 543 тис. 478 грн (513 тис. грн в проміжному),
 • Сергій Калінчук витратив 2 млн 288 тис. 893 грн (1 млн 838 тис. грн в проміжному),
 • Сергій Ківалов витратив 1 млн 417 тис. 769 грн (923 тис. грн в проміжному),
 • Петро Обухов вказав, що витратив 61 тис. 39 грн (у проміжному звіті він вказав нульові витрати),
 • Олег Філімонов витратив 3 млн 503 тис. 404 грн (3 млн 15 тис. 46 грн в проміжному),
 • Євген Червоненко витратив на компанію 1 млн 699 тис. 371 грн. 

Нагадаємо, в листопаді Одеська міська територіальна виборча комісія оприлюднила на офіційному сайті Одеської міської ради проміжні фінансові звіти 10 з 23 кандидатів на посаду Одеського міського голови. 

Нагадаємо також, що Центральна виборча комісія достроково припинила повноваження всього складу Кароліно-Бугазької сільської ТВК.

Одеська міська територіальна виборча комісія оголосила результати підрахунку голосів за кандидатів на посаду Одеського міського голови, підтвердивши інформацію про перемогу чинного - Геннадія Труханова 17 листопада минулого року. 

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Електронне звернення до президента України щодо надання особливого статусу громадянам України, які є працівниками морського транспорту (морякам), в тому числі морякам внутрішніх вод, на перетин державного кордону України (виїзд з України) в період воєнного стану набрало 25 тисяч підписів. Відповідна інформація міститься на сайті голови держави. "З метою забезпечення захисту національних … читати далi

Виконавчій комітет Одеської міської ради на засіданні 11 серпня ухвалив рішення про проведення відкритого архітектурного конкурсу на кращу проєктну пропозицію з благоустрою Театральної площі в Одесі. Про це повідомили у мерії. Згідно проєкту рішення департамент фінансів Одеської міської ради має передбачити видатки у бюджеті Одеської міської територіальної громади на 2022 рік на … читати далi

Прокурори Одеської обласної прокуратури скерували до суду обвинувальний акт стосовно головного державного інспектора одного з управлінь Одеської митниці за фактом вимагання та одержання 2,6 тисяч доларів США неправомірної вигоди. Про це повідомили в пресслужбі Одеської обласної прокуратури. Слідством встановлено, що митник вимагав від громадянина щомісячну плату за непритягнення до адміністративної … читати далi

Тимчасовий координатор ООН у Спільному координаційному центрі у Стамбулі Фредерік Кенні повідомив, що очікується "великий сплеск" заявок на перевезення українського зерна – після того, як Росія, Україна, Туреччина та ООН погодили процедури таких перевезень. На брифінгу у 10 серпня він наголосив, що наразі забезпечений вихід 12 суден із українських портів, що … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР