Вісім кандидатів в мери Одеси витратили на вибори загалом майже 10 мільйонів

19 січня 2021 р. 14:55

вибори

Одеська міська територіальна виборча комісія оприлюднила на офіційному сайті Одеської міської ради остаточні фінансові звіти восьми кандидатів на посаду Одеського міського голови.

Зазначимо, що остаточних звітів на два менше ніж проміжних, зокрема не опублікована на сайті фінансова звітність кандидатів Миколи Скорика та Юрія Печерського.

Втім, обидва запевнили ІзбірКом, що усі звіти подавали згідно із законом.

Таким чином, наразі на сайті ради оприлюднені фінальні звіти екскандидатів на посаду Одеського міського голови Максима Болдіна, Сергія Варламова, Едуарда Гурвіца, Сергія Калинчука, Сергія Ківалова, Петра Обухова, Олега Філімонова, Євгена Червоненка.

Звіти ще 11 кандидатів (і проміжні, і остаточні) не оприлюднені. Це:

 • Михайло Кузаконь,
 • Ібрагім Моріс,
 • Станіслав Домбровський,
 • Вікторія Стоянова;
 • Ігор Щербина;
 • Олег Михайлик;
 • Альберт Байжанов;
 • Наталія Делієва;
 • Дмитро Голубов;
 • Дарт Вейдер;
 • Марія Труніна.

Обраний мером Одеси Геннадій Труханов відзвітував про свої трати під час виборів, хоча його звіт не оприлюднено на сайті, але у проміжному звіті, який є у розпорядженні ІзбірКому, вказано, що жодних коштів з виборчого фонду не витрачено, та й взагалі коштів туди не надходило. Фінальний звіт екскандидата також не оприлюднено. 

ФОТО: ОПОРА

Нагадаємо, що відповідно до частини 6 статті 214 Виборчого кодексу України розпорядник поточного рахунку виборчого фонду кандидата у депутати, кандидата на посаду сільського, селищного, міського голови зобов’язаний не пізніш як за п’ять днів до дня голосування подати до відповідної територіальної виборчої комісії проміжний фінансовий звіт за період з дня відкриття поточного рахунку виборчого фонду до десятого дня до дня голосування за формою, встановленою Центральною виборчою комісією.

Остаточний фінансовий звіт за формою, встановленою Центральною виборчою комісією, подавався до ТВК розпорядником поточного рахунку виборчого фонду кандидата у депутати, кандидата на посаду сільського, селищного, міського голови не пізніш як на сьомий день після дня голосування.

В остаточному звіті: 

 • Максима Болдіна зазначається, що він витратив 120 тисяч гривень - в проміжному вказувалося 106 тисяч.
 • Сергій Варламов вказав в остаточному звіті 41 тис. 920 грн (41 тис. грн в проміжному),
 • Едуард Гурвіц вказав, що витратив 543 тис. 478 грн (513 тис. грн в проміжному),
 • Сергій Калінчук витратив 2 млн 288 тис. 893 грн (1 млн 838 тис. грн в проміжному),
 • Сергій Ківалов витратив 1 млн 417 тис. 769 грн (923 тис. грн в проміжному),
 • Петро Обухов вказав, що витратив 61 тис. 39 грн (у проміжному звіті він вказав нульові витрати),
 • Олег Філімонов витратив 3 млн 503 тис. 404 грн (3 млн 15 тис. 46 грн в проміжному),
 • Євген Червоненко витратив на компанію 1 млн 699 тис. 371 грн. 

Нагадаємо, в листопаді Одеська міська територіальна виборча комісія оприлюднила на офіційному сайті Одеської міської ради проміжні фінансові звіти 10 з 23 кандидатів на посаду Одеського міського голови. 

Нагадаємо також, що Центральна виборча комісія достроково припинила повноваження всього складу Кароліно-Бугазької сільської ТВК.

Одеська міська територіальна виборча комісія оголосила результати підрахунку голосів за кандидатів на посаду Одеського міського голови, підтвердивши інформацію про перемогу чинного - Геннадія Труханова 17 листопада минулого року. 

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Кабінет Міністрів України розподілив 231 мільйон гривень місцевим бюджетам на розвиток центрів надання адміністративних послуг, які отримає 191 громада.  Кошти витратять на рестраврацію, ремонти, облаштування будівель ЦНАП та забезпечення обладнанням.  В Одеській області гроші мають отримати Балтська, Великомихайлівська, Таїровська та Чорноморська громади. Загальна сума, виділена на ЦНАПи регіону - майже 18 мільйонів гривень.     … читати далi

Приморський районний суд виніс вирок охоронцю будівельної академії, якого звинувачували в перешкоджанні журналістській діяльності. Як повідомив ІзбірКому Віталій Матвєєв - адвокат кореспондентки "Української служби інформації" Ганни Покровської, якій погрожував охоронець, вирок суду він оцінює позитивно. "Суд, звичайно, тривав півтора роки, і за цей проміжок часу ми довели, що це справа не адміністративного характеру, а кримінального. … читати далi

Одним з підсумків роботи чергової п'ятнадцятої сесії Ренійського міської ради Ізмаїльського району Одеської області VIII скликання стало прийняття цілого пакету рішень щодо бюджету громади. Серед них є два пов'язаних між собою: «Про затвердження виконання бюджету Ренійської громади за перше півріччя 2021 року» та «Про прогноз бюджету Ренійської громади на 2022-2024 роки».  … читати далi

Знімальну групу телеканалу "Думська ТВ" не пустили працювати в торгівельний центр Fontan Sky, де журналісти планували знімати сюжет про перебіг вакцинації в Одесі. Охорона торгівельного центру пояснила свої дії тим, що в кореспондентів немає сертифікату про повний курс щеплення від коронавірусу. Тобто вони отримали не дві дози вакцини, а лише по одній.  При цьому усіх невакцинованих містян, … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР