Одесский исполком определил места для размещения предвыборной агитации

27 серпня 2020 р. 12:59

вибори

Исполнительный комитет Одесского городского совета в ходе заседания 27 августа отвел места для оборудования стендов, досок объявлений, на которых можно будет размещать материалы предвыборной агитации на очередных местных выборах 25 октября.

Как следует из документов исполкома, речь идет о 17 местах в Киевском районе, 15 местах в Приморском, 14 местах в Суворовском районе и 11 адресах в Малиновском. Кроме того предвыборную агитацию можно будет размещать на 14 муниципальных афишных тумбах в центре города. 

Кроме того, исполком решил обратиться в Центральную избирательную комиссию с представлением о внесении изменений в перечень обычных и специальных избирательных участков, образованных на постоянной основе на территории Одессы.

Речь идет о шести комиссиях в Суворовском районе с номерами: 511087, 511091, 511097, 511101, 511132, 511147. 

А также о четырех комиссиях в Малиновском районе: 511189, 511199, 511221, 511231 где увеличится площадь помещения, занимаемого участковой избирательной комиссией. Еще одна комиссия №511347 в Приморском районе.

Напомним, у одного из членов Одесской областной территориальной избирательной комиссии подтвержден диагноз COVID-19. Сейчас решается вопрос о необходимости самоизоляции членов облТВК и - возможно - их замены.

К местным выборам 2020 в Одесской области сформированы 27 территориальных избирательных комиссий, в состав которых входят 486 человек от 65 политических сил.

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

РНБО під час сьогоднішнього засідання розширила список санкцій проти контрабандистів - до нього увійшли ще три особи. Про це повідомляє секретар РНБО Олексій Данілов. За словами Данілова, до списку санкцій потрапили один громадянин Німеччини, власник поштового оператора "Преміум пакет" Олександр Акст та два громадянина України, бізнесмени Валерій Фальковський і Владислав Студинець. Валерій Фальковський -  колишній … читати далi

Цього року вперше закладам вищої освіти приватної форми власності було надано можливість брати участь у розподілі місць державного замовлення. Тож, за інформацією Міністерства освіти та науки, 43 вступники, які отримали рекомендації на бюджет, зможуть навчатися у приватних закладах вищої освіти. Міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет зазначив: «Для того, щоб державні … читати далi

Печерський суд обрав запобіжний захід голові Південного управління капітального будівництва Міністерства оборони Василю Ракулу та постановив відправити його під варту до 23 вересня з альтернативою внесення 10 млн грн застави. Про це повідомляє УСІ. Василь Ракул і колишній детектив НАБУ Роман Ковтун звинувачуються в спробі отримати хабар від забудовника в розмірі 1 … читати далi

Буферний ставок на вулиці Балківській в Одесі планують поглибити на 2-3 метра, щоб він приймав додатково 50-75 тис. кубометрів стічних вод з подальшим перекачуванням на очисні споруди станції «Північна». Такого рішення дійшли члени комісії з питань житлово-комунального господарства Одеської міськради та представники «Інфоксводоканала» - це може допомогти позбутися підтоплень під час негоди. Модернізацію обіцяють провести на початку наступного 2022 року. … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР