39 чоловіків та 25 жінок: докладніше про нову Одеську районну раду

10 листопада 2020 р. 12:17

ОПОРА вибори районна рада

Одеська районна територіальна виборча комісія 6 листопада встановила результати виборів депутатів Одеської районної ради. За підсумками, п’ятивідсотковий бар’єр подолали осередки шістьох політичних сил.

Як повідомляє ОПОРА, згідно з даними протоколу всього у виборах взяли участь 316 тисяч 14 виборців. При цьому 26 тисяч 708 бюлетенів визнали недійсними.

У виборах брали участь 11 місцевих організацій політичних партій, з яких до Одеської районної ради пройшли шість: «Опозиційна платформа – За життя» отримала 25,41%, «Довіряй ділам» - 16,7%, «Європейська солідарність» - 11,82%, Партія Шарія – 7,9%, «За майбутнє» - 6,88.

Щодо розподілу мандатів у районній раді, то «Опозиційна платформа – За життя» отримала 18 мандатів (з них 13 кандидатів було обрано у територіальних виборчих округах, а п’ять пройшли за виборчим списком партії), «Довіряй ділам» матиме 13 мандатів (з них 8 кандидатів перемогли у виборчих округах і 5 пройшли за списком), «Слуга народу» отримала 12 мандатів (з них 7 кандидатів пройшли в округах, решта – за виборчим списком), «Європейська солідарність» має дев’ять мандатів (з них четверо кандидатів перемогли в округах), Партія Шарія здобула шість мандатів (троє кандидатів пройшли в округах), «За майбутнє» - також шість мандатів (в округах перемогли двоє кандитатів).

Серед 64 кандидатів, обраних депутатами (які ще мають право відмовитися від мандатів), 39 чоловіків і 25 жінок.

Крім того, з 64 кандидатів 52 є жителями міста Одеси, дев’ятеро – жителями Одеського району, двоє – жителями інших областей, один – жителем Болградського району.

Згідно з частиною 1 статті 282 Виборчого кодексу України територіальна виборча комісія з відповідних місцевих виборів не пізніш як на п’ятий день з дня встановлення результатів виборів офіційно оприлюднює шляхом опублікування у відповідних місцевих друкованих засобах масової інформації результати виборів депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, обласної, міської, районної в місті, районної, селищної, сільської ради, сільських, селищних, міських голів, а також розміщує їх на офіційному веб-сайті комісії чи відповідної ради (за наявності), регіонального, територіального представництва Центральної виборчої комісії (у разі їх утворення).

Нагадаємо, що до Одеської міської ради пройшли осередки п’ятьох партій.

Довідково: Спостереження ОПОРИ спрямоване на незаангажовану оцінку процесу підготовки та проведення виборів, сприяння чесним та вільним виборам, попередження порушень. Громадянська мережа ОПОРА проводить масштабну кампанію спостереження за черговими місцевими виборами, які відбудуться 25 жовтня. До спостереження залучено 188 спостерігачів по всій країні, а в день голосування до них долучаться короткотермінові спостерігачі. Крім того, ОПОРА також моніторить використання бюджетних ресурсів у цілях непрямої агітації, а громадські омбудсмени досліджують вільний доступ до виборчих дільниць та захищають виборчі права громадян.

 

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Рада директорів Одеського припортового заводу вирішила підняти собі зарплати в шість разів - до 400 тисяч гривень. Вчора, 15 квітня, відбулося засідання правління заводу, на якому розглянули лише одне питання - про підвищення заробітної плати виконувачу обов'язків директора ОПЗ Миколі Парсентьєву, його раднику і шести директорам за напрямками, повідомила «Думська».  Керівники підприємства посилалися … читати далi

Консорціум консультантів на чолі з компанією «Касталія Едвайзерс» провів презентацію результатів дослідження, на основі якого найближчим часом розпочнеться підготовка концептуальної записки проєкту. Про це йшлося під час наради Міністра інфраструктури Владислава Криклія з представниками ЄБРР та IFC 16 квітня. «Мінінфраструктури висловлює вдячність постійним міжнародним партнерам ЄБРР та IFC за сприяння фаховій та … читати далi

Вищий антикорупційний суд не відсторонив від посади уповноваженої особи із закупівель державного підприємства «Морський торговельний порт «Південний» Олега Трайдакала, якого Національне антикорупційне бюро та Спеціалізована антикорупційна прокуратура підозрюють у завданні понад 47 мільйонів гривень збитків держпідприємству. Таке рішення 12 березня ухвалив слідчий суддя ВАКС Андрій Біцюк, повідомляє «Слово і діло». … читати далi

Реконструкція парку біля Одеської облдержадміністрації в меморіальний комплекс «Сади пам'яті» коштуватиме бюджетам міста та Одеської області загалом 190 мільйонів гривень. Про це повідомила архитекторка Наталя Головченко, презентуючи цей проєкт перед початком сесії Одеської обласної ради 16 квітня.  Вона також більш детально зупинилася на складових меморіальних садів.  Раніше вже повідомлялося, що … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР