39 чоловіків та 25 жінок: докладніше про нову Одеську районну раду

10 листопада 2020 р. 12:17

ОПОРА вибори районна рада

Одеська районна територіальна виборча комісія 6 листопада встановила результати виборів депутатів Одеської районної ради. За підсумками, п’ятивідсотковий бар’єр подолали осередки шістьох політичних сил.

Як повідомляє ОПОРА, згідно з даними протоколу всього у виборах взяли участь 316 тисяч 14 виборців. При цьому 26 тисяч 708 бюлетенів визнали недійсними.

У виборах брали участь 11 місцевих організацій політичних партій, з яких до Одеської районної ради пройшли шість: «Опозиційна платформа – За життя» отримала 25,41%, «Довіряй ділам» - 16,7%, «Європейська солідарність» - 11,82%, Партія Шарія – 7,9%, «За майбутнє» - 6,88.

Щодо розподілу мандатів у районній раді, то «Опозиційна платформа – За життя» отримала 18 мандатів (з них 13 кандидатів було обрано у територіальних виборчих округах, а п’ять пройшли за виборчим списком партії), «Довіряй ділам» матиме 13 мандатів (з них 8 кандидатів перемогли у виборчих округах і 5 пройшли за списком), «Слуга народу» отримала 12 мандатів (з них 7 кандидатів пройшли в округах, решта – за виборчим списком), «Європейська солідарність» має дев’ять мандатів (з них четверо кандидатів перемогли в округах), Партія Шарія здобула шість мандатів (троє кандидатів пройшли в округах), «За майбутнє» - також шість мандатів (в округах перемогли двоє кандитатів).

Серед 64 кандидатів, обраних депутатами (які ще мають право відмовитися від мандатів), 39 чоловіків і 25 жінок.

Крім того, з 64 кандидатів 52 є жителями міста Одеси, дев’ятеро – жителями Одеського району, двоє – жителями інших областей, один – жителем Болградського району.

Згідно з частиною 1 статті 282 Виборчого кодексу України територіальна виборча комісія з відповідних місцевих виборів не пізніш як на п’ятий день з дня встановлення результатів виборів офіційно оприлюднює шляхом опублікування у відповідних місцевих друкованих засобах масової інформації результати виборів депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, обласної, міської, районної в місті, районної, селищної, сільської ради, сільських, селищних, міських голів, а також розміщує їх на офіційному веб-сайті комісії чи відповідної ради (за наявності), регіонального, територіального представництва Центральної виборчої комісії (у разі їх утворення).

Нагадаємо, що до Одеської міської ради пройшли осередки п’ятьох партій.

Довідково: Спостереження ОПОРИ спрямоване на незаангажовану оцінку процесу підготовки та проведення виборів, сприяння чесним та вільним виборам, попередження порушень. Громадянська мережа ОПОРА проводить масштабну кампанію спостереження за черговими місцевими виборами, які відбудуться 25 жовтня. До спостереження залучено 188 спостерігачів по всій країні, а в день голосування до них долучаться короткотермінові спостерігачі. Крім того, ОПОРА також моніторить використання бюджетних ресурсів у цілях непрямої агітації, а громадські омбудсмени досліджують вільний доступ до виборчих дільниць та захищають виборчі права громадян.

 

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Уряд схвалив розпорядження «Про залучення коштів позики від Єдиного інвестиційного банку для реалізації проєкту "Міський громадський транспорт України ІІ"» у розмірі 200 мільйонів євро, які будуть спрямовані на оновлення парків громадського транспорту у різних українських містах. Про це повідомили у пресслужбі Кабінету міністрів України. Уряд також схвалив розпорядження президента «Про … читати далi

Депутати Болградської районної ради обрали головою Михайла Садаклієва, який очолював на виборах список партії «Опозиційна платформа-За життя».  Його кандидатуру підтримали 35 з 37 обранців, присутніх на першій сесії. Сесія відбулася 25 листопада. Втім, вона була єдиною із запропонованих. Михайло Садаклієв народився в Болграді. До розвалу СРСР займав посаду першого секретаря … читати далi

Прокурори Котовської місцевої прокуратури скерували до суду обвинувальний акт стосовно одного з майстрів виробничого підрозділу регіональної філії АТ «Укрзалізниця», підозрюваного у привласненні та розтраті державного майна, службовій недбалості та підробленні. Про це повідомили у пресслужбі прокуратури.  Слідство вважає, що протягом 2018-2019 років, через халатне ставлення до зберігання ввіреного службовцю майна, на … читати далi

Державна екологічна інспекція в Одеській області притягнула до адміністративної відповідальності представника філії «Інфоксводоканал» ТОВ «Інфокс».  Про це повідомили у пресслужбі інспекції. Екологи звинувачують філію у скиді забруднюючих речовин зі зворотними (стічними) водами в Хаджибейський лиман з перевищенням встановлених нормативів гранично-допустимого скиду (ГДС), визначених дозволом на спеціальне водокористування, що є порушенням Водного … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР