На Одещині притягають до адміністративної відповідальності 70 директорів навчальних закладів

02 вересня 2021 р. 17:45

ОДА Одеса

Директор департаменту освiти i науки Одеської обласної адміністрації Олександр Лончак повідомив про порушення низки адмiнiстративних проваджень стосовно керiвництва закладiв освiти.

Таку інформацію посадовець оприлюднив на засіданні Комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій ОДА.

Зокрема, провадження розпочаті у відношенні директорів у таких районах:

  • Березівському - 5 проваджень;
  • Ізмаїльському - 5 проваджень;
  • Роздільнянському - 6 проваджень;
  • Подільському - 15 проваджень;
  • Білгород-Дністровському - 16 проваджень;
  • Одеському - 24 провадження.

«Підготовка закладів освіти до 2021/2022 навчального року, створення безпечних умов для учасників освітнього процесу в рамках стандартів Нової української школи – головне завдання місцевих органів виконавчої влади, органів управління освітою та керівників закладів освіти. Проблема зношеності обладнання, відсутності або несправності автоматичних систем пожежної сигналізації та оповіщення людей, потреба в заміні або ремонті систем електропостачання та дообладнання первинними засобами пожежогасіння є характерною рисою поточної ситуацiї у закладах освіти. Крім того, більшість з них розташовані в старих будівлях, де не було передбачено функціювання автоматичних систем пожежної сигналізації та оповіщення людей, а електричні мережі не були розраховані на високі навантаження із застосуванням новітнього технологічного обладнання для харчоблоків та комп’ютерної техніки. У зв’язку iз зазначеним виникає необхідність повної або часткової заміни електричної мережі та встановлення сучасних електричних запобіжників», – закцентував увагу на основних проблемних питаннях Олександр Лончак.

В Одеській області функціонують 1 тисяча 760 закладів освіти різних типів та форм власності, фінансування яких здiйснюється з бюджетів різних рівнів:

  • 788 — це заклади загальної середньої освіти (включаючи 29 закладів обласної комунальної та 43 заклади приватної форм власності);
  • 879 закладів дошкільної освіти (включаючи 93 заклади приватної форми власності);
  • 33 заклади професійної (професійно-технічної) освіти; 58 закладів фахової передвищої та вищої освіти.

Водночас, за словами Олександра Лончака, у закладах освіти Одеської областi усунены і ряд недоліків, зокрема – встановлено 43 автоматичних установки пожежогасіння; здiйснено обладнання будiвель 652-ма блискавкозахисними пристроями; встановлено автоматичну пожежну сигналізацію у 394 навчальних корпусах та 51 приміщенні гуртожитків; встановлено 21 тис. 361 вогнегасник різної маси; відремонтовано 453 пожежних водоймища; встановлено 179 пожежних гідрантів і вогнезахисним розчином оброблено майже 200 тисяч квадратних метрів дерев’яних конструкції будiвель.

Нагадаємо, стан та подальші заходи з ремонту і укріплення гідротехнічної споруди – Хаджибейського лиману розглянуто на засіданні Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій 13 серпня.

Цьогоріч в Україні 574 учасника ЗНО набрали 200 балів, і серед них 28 представників Одещини.

Минулого року дванадцять випускників шкіл Одещини отримали найвищу оцінку Зовнішнього незалежного оцінювання — 200 балів: по три випускники показали найкращий результат з англійської мови та хімії, по два — з математики та біології, по одному — з німецької мови та історії України. 

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

За даними МОЗ, за добу в Одеській області зареєстрували 2 тис. 598 нових випадків захворювання COVID-19, 5 осіб померли. Добою раніше було виявлено 2 тисячі 406 нових хворих. Власне до цього в останнє антирекорд був 2 тисячі 296 нових інфікованих, зареєстрований 27 жовтня 2021 року. Як росла кількість захворювань в … читати далi

У місті Рені у 2021 році розпочали реалізацію трьох проєктів: термомодернізації Центральної міської лікарні, створення служби поліцейських офіцерів громади, в народі прозваних шерифами, та розчищення балки Баланешти. Всі три проєкти минулого року повністю реалізовані не були, і завдання їх завершення доведеться вирішувати в 2022 році. Перша згадка про проєкт реконструкції … читати далi

Правоохоронці повідомили про підозру директору одного з комунальних підприємств Ізмаїльської міськради, що є депутатом вказаної ради, інженеру управління капітального будівництва цієї міської ради, директору підприємства, який виконував роботи з будівництва та реконструкції міської каналізації, за фактом службового підроблення та привласнення бюджетних коштів в особливо великому розмірі Про це повідомили у … читати далi

Сума надходжень у державний бюджет від туристичного збору у 2021 році склала 244 мільйони гривень, що на 86,8% перевищує показник 2020 року (130,6 млн грн), а також на 20% вищий за аналогічний показник 2019 року, коли до бюджету надійшли 196 мільйонів. Про це повідомила пресслужба Державного агентства з розвитку туризму. … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР