Компанія депутатки міської ради незабаром почне "латати" Французький бульвар

18 березня 2021 р. 12:21

ремонт доріг

Товариство з обмеженою відповідальністю «БВК "Пік-строй"» найближчим часом почне поточний ремонт дорожного покриття на Французькому бульварі в Одесі. 

По це повідомив начальник Управління дорожнього господарства Одеської міської ради Андрій Сандул.

За його словами, вантажна техніка, що обслуговує чисельні будівництва на бульварі та різноманітні роботи із ремонту та прокладання комунікацій та інженерних мереж, наслідки яких ремонтуються неякісно, призвели до руйнування дорожного покриття з бруківки. 

Тож «БВК "Пик-строй"» має зробити ремонт найбільш пошкоджених ділянок. Втім, рух транспорту бульваром хоча й буде ускладнений, повністю закривати не планують. 

Єдиний реєстр юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань повідомляє, що серед засновників компанії ТОВ «БВК "Пік-Строй"» значиться Марина Лозовенко - депутат Одеської міської ради від партії «Довіряй ділам».

Нагадаємо, у листопаді 2020 року Управління дорожнього господарства Одеської міської ради за переговорною процедурою вирішила заплатити компанії ТОВ «БВК "Пік–Строй"» 2 мільйони 44,5 тисяч гривень.

Нагадаємо також, що у квітні 2018 року Управління дорожнього господарства Одеської міської ради розглянуло пропозиції учасників конкурсу з вибору компанії, яка зробить капітальний ремонт території дендропарку Перемоги. І, незважаючи на те, що її пропозиція була дорожчою, договір уклали саме з ТОВ «БВК« Пік-строй».

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Департамент соціальної та сімейної політики облдержадміністрації пропонує внутрішньо переміщеним особам з комунальної установи «Обласний центр соціально-психологічної допомоги» для тимчасового проживання дві двоповерхові будівлі, за 10 кілометрів від Подільська Одеської області в селі Борщі.  Про це стало відомо під час наради в обласній адміністрації за участю урядового уповноваженого з прав осіб з … читати далi

Менше половини громадян (43,4%) читали конституцію України або окремі її положення, а змін до основного закону вимагають 65% опитаних. Такі результати соціологічного дослідження «Всеукраїнський омнібус», проведеного дослідницькою компанією «Active Group» у травні 2021 року. Відповідаючи на запитання «Чи читали ви Конституцію України?», 9,6% українців зазначили, що уважно її читали та … читати далi

Еспертки проєкту «Гендерночутливий простір сучасної журналістики» разом з пресцентром Paritet запустили чергову хвиля гендерного моніторингу медіа 24 областей України.   Упродовж тижня (7-13 червня 2021 року) експертки аналізували п'ять друкованих видань (газет «Вечерняя Одесса», «Одесская жизнь», «Одеські вісті», «Прес Кур’єр», «Чорноморські новини») та п'ять новинних сайтів («Думская», ІзбірКом, «Одесса-Медиа», «УСИ», «048.ua-сайт Одессы»). Серед десяти … читати далi

Попри те, що 31% учасник зовнішнього незалежного тестування цьогоріч не склали тест з математики, більшість абітурієнтів та студентів планують працювати у сфері роздрібної торгівлі, продажів та закупок та очікують зарплату на рівні 5-10 тисяч гривень.  Такі висновки зробили аналітику сервісу OLX Робота. За даними опитування аналітиків, найменше українська молодь планує свою кар’єру … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР