Друге життя для непотрібних речей: в Одесі запрацює станція гуманітарної допомоги

06 березня 2021 р. 15:07

В Одесі в рамках проєкту «Друге життя ваших речей» планується відкриття пункту збору гуманітарної допомоги потребуючим.

Про це повідомляє платформа соціальних проєктів «Моє місто».

Мета даного проєкту - допомогти одеситам позбутися непотрібних речей і надати допомогу малозабезпеченим, багатодітним та соціально незахищеним верствам населення.

Проєкт «Друге Життя Ваших Речей» функціонує з 2016 року. 

Організатори проєкту залучають волонтерів, які в свою чергу збирають одяг, взуття, побутову хімію, дитячі іграшки, меблі та іншу гуманітарну допомогу. А потребуючі отримують ці речі абсолютно безкоштовно.

Наразі триває збір коштів для модернізації робочого простору і створення сортувальної станції. 

Як повідомляється на платформі, гроші, зібрані краудфандінгом, підуть на:

  • проведення електрики,
  • установку вентиляції,
  • установку полиць для сортування речей за категоріями бетонування території біля контейнера,
  • зведення навісу.

Нагадаємо, що 18 лютого, на засіданні чергової сесії Доброславської селищної ради, депутати затвердили ряд соціальних програм, серед яких програма «Шкільний автобус» на 2021- 2022 роки, яка передбачає безплатне перевезення учнів та педагогічних працівників до школи та додому, а також на міжшкільні, міжрайонні, обласні олімпіади, різні конкурси та організований відпочинок учнів в пришкільному літньому таборі, підвезення учнів з особливими потребами до «Інклюзивно-ресурсного центру».

Нагадаємо також, що виконавчий комітет Ренійської міської ради встановив вартість гарячого харчування для учнів пільгового контингента, що навчаються в школах Ренійської територіальної громади. 

Також у січні майже 400 малозабезпечених одеситів отримають матеріальну допомогу з бюджету міста.

На Піклувальній раді були розглянуті звернення громадян міста Одеси. Результатом засідання стало рішення ради призначити 398 громадянам адресну одноразову матеріальну допомогу на вирішення різних видів соціально-побутових проблем, з яких: надання допомоги 4 ветеранам війни, 144 громадянам, які перебувають у складній життєвій ситуації, надання допомоги (до 6500 грн) 238 громадянам, які опинилися в складній життєвій ситуації та 12 громадянам винесено на розгляд міського голови та заступника міського голови.

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Департамент соціальної та сімейної політики облдержадміністрації пропонує внутрішньо переміщеним особам з комунальної установи «Обласний центр соціально-психологічної допомоги» для тимчасового проживання дві двоповерхові будівлі, за 10 кілометрів від Подільська Одеської області в селі Борщі.  Про це стало відомо під час наради в обласній адміністрації за участю урядового уповноваженого з прав осіб з … читати далi

Менше половини громадян (43,4%) читали конституцію України або окремі її положення, а змін до основного закону вимагають 65% опитаних. Такі результати соціологічного дослідження «Всеукраїнський омнібус», проведеного дослідницькою компанією «Active Group» у травні 2021 року. Відповідаючи на запитання «Чи читали ви Конституцію України?», 9,6% українців зазначили, що уважно її читали та … читати далi

Еспертки проєкту «Гендерночутливий простір сучасної журналістики» разом з пресцентром Paritet запустили чергову хвиля гендерного моніторингу медіа 24 областей України.   Упродовж тижня (7-13 червня 2021 року) експертки аналізували п'ять друкованих видань (газет «Вечерняя Одесса», «Одесская жизнь», «Одеські вісті», «Прес Кур’єр», «Чорноморські новини») та п'ять новинних сайтів («Думская», ІзбірКом, «Одесса-Медиа», «УСИ», «048.ua-сайт Одессы»). Серед десяти … читати далi

Попри те, що 31% учасник зовнішнього незалежного тестування цьогоріч не склали тест з математики, більшість абітурієнтів та студентів планують працювати у сфері роздрібної торгівлі, продажів та закупок та очікують зарплату на рівні 5-10 тисяч гривень.  Такі висновки зробили аналітику сервісу OLX Робота. За даними опитування аналітиків, найменше українська молодь планує свою кар’єру … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР