07 лютого 2021 р. 14:30

На Гагаринському плато в Одесі стався зсув ґрунту

На Гагаринському плато в Одесі стався зсув ґрунту

Зсув ґрунту стався між двома новобудовами в Одесі на Гагаринському плато.

Як стверджують одесити у Facebook-групі "Одесса без цензури", земля з ділянки між двома будівлями на який знаходився дитячий майданчик зсунулася 6 лютого у підземний паркінг, який будується поряд.

Обвал стався між житловими комплексами "Арк Спа и "Родос" на вулиці Генуезькій.   

ФОТО, ВІДЕО: Facebook.

Нагадаємо, в жовтні 2020 року двоє будівельників опинилися під завалою на будівельному майданчику житлового комплексу GREE'S на вулиці Сахарова 5 в Одесі.

У вересні того ж року невеликий зсув ґрунту стався на частині схилу в одеській Аркадії біля будівництва, яке веде ТОВ «Перлина», зупиненого суддями. Забудовник планував звести тут чотири 12-поверхові будівлі з підземним паркінгом на 552 автомобіля. При цьому, будівництво велося під виглядом берегоукріплювальних робіт, а висотки забудовник намагався видати за об'єкти рекреації.

В червні 2020 року невеликий зсув ґрунту стався на 13-й станції Великого Фонтану між будівельним майданчиком «Гефеста» «Каліпсо» та новобудовою - житловим комплексом «Магніт». 

Йдеться про будівництво, щодо якого Одеський окружний адміністративний суд 12 травня розпочав провадження за позовом до департаменту архітектури та містобудування Одеської міської ради. Позивач вимагає визнати протиправними та скасувати містобудівні умови та обмеження забудови земельної ділянки, що розташована за адресою: Одеса, 13-та станція Великого Фонтану (район пляжу «Курортний»).

Група одеситів вийшла 30 листопада 2019 року на акцію протесту до прибережних схилів Великого Фонтану. Вони просили владу припинити забудову узбережжя і турбувалися про безпеку схилів, які вже почали руйнуватися через будівельні роботи. За думкою протестувальників, схили руйнують для будівництва чотирьох житлових комплексів: «Ля Мер», «Каліпсо», «Простір» і «Аура». 

27 листопада того ж року активісти повідомили, що ділянка схилу на території майбутнього будівництва на 13-й станції Великого Фонтану зсувалася двічі протягом двох тижнів.

 

Поділитися