В Одессе растет число школ со второй сменой, и пока проблема нерешаема

17 лютого 2020 р. 09:47

Одеська міська рада освіта

Количество школ с подсменами и второй сменой в Одессе увеличилось с 28 в 2018-2019 учебном году до 34 в 2019-2020 учебном году. 

Об этом сообщила директор Департамента образования и науки Одесского горсовета Елена Буйневич

Она подчеркнула, что вторая смена в школах — нежелательная и неприятная особенность школы, но, учитывая миграцию в Одессу молодых семей из других городов и регионов Украины, и отсутствие школ в населенных пунктах, примыкающих к городу, избежать второй смены в школах не представляется возможным.

В 2019 — 2020 году в одесских школах обучаются 2 тысячи 93 ребенка из семей вынужденных переселенцев. То есть, они могли бы полностью заполнить две школы на тысячу мест, и количество таких детей растет на 100 человек за год. Кроме того, в школах города из общего количества школьников города — более пяти тысяч — дети из близлежащих сел и поселков, а также из других городов области.

Больше всего таких школьников в Суворовском и Киевском районах города. Причем в 2019 году в первый класс пошли более тысячи таких детей.

Напомним, в августе 2019 года  Елена Буйневич сообщила, что почти 12 тысяч первоклассников зачислены в школы Одессы, тогда как выпустились из школ более семи тысяч учеников. Также тогда она сообщила, что в две смены придется учиться 30 школам. 

 

 

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Департамент транспорту, зв'язку та організації дорожнього руху Одеської міської ради повідомив про тимчасове закриття руху автотранспорту по вул. Водопровідній (на ділянці від Італійського бульвару до виїзду з автостанції «Старосінна»).  Як зазначили в пресслужбі мерії, перекриття відбудеться в рамках другого етапу реконструкції вулиці Новощіпний ряд. З 30 січня 2021 року і до завершення ремонтних робіт … читати далi

Верховна Рада України підтримала в другому читанні президентський проєкт Закону «Про народовладдя через всеукраїнський референдум» (№3612).  Як зазначає пресслужба парламенту, за його ухвалення проголосували 255 нардепів. До другого читання в документ надійшло 1 тис. 386 правок.  Законом передбачені електронні процедури при організації та проведенні всеукраїнського референдуму, в тому числі електронні голосування. … читати далi

Одеський міжнародний кінофестиваль цьогоріч відбудеться в Одесі 14-21 серпня. Як зазначили в пресслужбі фестивалю, на початку року Одеський міжнародний кінофестиваль змінив керівний склад. Виконавчою директоркою Одеського міжнародного кінофестивалю стала Анна Мачух. Впродовж 2011-2016 років Анна працювала директоркою департаменту з маркетингу ОМКФ, з 2017-го обіймала посаду директорки Кіноринку ОМКФ, а з 2018 рік по … читати далi

Доступ медіа до головного корпусу Одеської обласної ради на пр. Шевченка, 4 обмежили входом лише в супроводі пресслужби. Як виявилося, документ з такими вимогами підписали ще 15 грудня минулого року голова Одеської обласної ради Григорій Діденко та голова Одеської обласної адміністрації Сергій Гриневецький. Зокрема, сьогодні журналіст ІзбірКому зміг відвідати засідання колегії Одеської обласної адміністрації … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР