Господарський суд Одеської області повернув земельну ділянку територіальній громаді міста Одеси

27 березня 2020 р. 21:23

прокуратура суд

Південно-західний апеляційний господарський суд залишив рішення Господарського суду Одеської області без змін, повернувши таким чином земельну ділянку площею 0,8 га, яка розташована в Одесі по вул. Фонтанська дорога у власність громади міста.

Про це повідомили у пресслужбі Господарського суду. 

За даними пресслужби, в провадженні судді Людмили Степанової перебувала справа за позовом заступника керівника Одеської місцевої прокуратури №1 в інтересах Одеської міської ради до Товариства з обмеженою відповідальністю "Фінансова компанія "Алькор Інвест" про витребування земельної ділянки.

За результатами розгляду справи 28 листопада 2019 року судом ухвалено рішення, яким позов задоволено повністю. Витребувано у ТОВ “Алькор Інвест” на користь територіальної громади міста Одеси земельну ділянку призначену для індивідуального дачного будівництва площею 0,8 га.

Підставою для задоволення позовних вимог стало те, що право власності територіальної громади міста Одеси в особі Одеської міської ради не припинялося з втратою відповідного майна. Враховуючи той факт, що на момент незаконного вибуття спірної земельної ділянки з комунальної власності її власником була Одеська міська рада та остання не приймала жодних рішень щодо передачі цієї ділянки у власність відповідачу, земельна ділянка підлягає поверненню на користь законного власника.

Ця ділянка є частиною санаторію ім. Горького з 1956 року, і в 2005 році Одеська міськрада передала відразу сімом громадянам 3,3 гектара для будівництва житлового будинку за цією адресою.

Нагадаємо, Господарський суд Одеської області погодився з доводами прокуратури та задовольнив позов заступника прокурора області про скасування права власності одного з підприємств на 52 земельні ділянки, що розташовані на території регіону.

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

В номере газеты «Ренийский вестник» за 7 августа 2020 года на первой полосе от имени аппарата районного совета размещена информация Ренийского районного совета по финансовым средствам, выделенным на COVID-19. В публикации говорится, что по состоянию на 1 августа 2020 года, на предотвращение угрозы COVID-19 в Ренийском районе в общей сложности … читати далi

Светофоры появятся на перекрестке улиц Шевченко – Репина и пересечении проспекта Суворова с улицей Репина.  Вместе со светофорами будут оборудуют и пешеходные узлы, установка которых  начнется уже в следующем году, а пока идет проектирование данных объектов.  Кроме того, город планирует закрыть один из городских маршрутов № 11А. (музей Суворова ул. Запорожская). … читати далi

Комунальне підприємство електричних мереж зовнішнього освітлення "Одесміськсвітло" оголосило 18 тендерів для обрання компанії якій заплатять за капітальний ремонт систем зовнішнього освітлення вулиць міста Одеси. Про це йдеться в системі електронних закупівель Prozorro. Найдорожчий з них - капітальний ремонт систем зовнішнього освітлення проспекту Добровольського з очікуваною вартістю закупівлі в 5 мільйонів 239,4 тисяч … читати далi

Измаильская комиссия по вопросам техногенно-экологической безопасности и чрезвычайным ситуациям 3 августа разрешила работу ночных клубов и ресторанов города после 23:00.  Такие смягчения приняты поскольку на территории города установлен «зеленый уровень» опасности и пока деятельность данных учреждений можно разрешить.  При этом, не зависимо от того, какой уровень опасности установлен, все другие … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР