Господарський суд Одеської області повернув земельну ділянку територіальній громаді міста Одеси

27 березня 2020 р. 21:23

прокуратура суд

Південно-західний апеляційний господарський суд залишив рішення Господарського суду Одеської області без змін, повернувши таким чином земельну ділянку площею 0,8 га, яка розташована в Одесі по вул. Фонтанська дорога у власність громади міста.

Про це повідомили у пресслужбі Господарського суду. 

За даними пресслужби, в провадженні судді Людмили Степанової перебувала справа за позовом заступника керівника Одеської місцевої прокуратури №1 в інтересах Одеської міської ради до Товариства з обмеженою відповідальністю "Фінансова компанія "Алькор Інвест" про витребування земельної ділянки.

За результатами розгляду справи 28 листопада 2019 року судом ухвалено рішення, яким позов задоволено повністю. Витребувано у ТОВ “Алькор Інвест” на користь територіальної громади міста Одеси земельну ділянку призначену для індивідуального дачного будівництва площею 0,8 га.

Підставою для задоволення позовних вимог стало те, що право власності територіальної громади міста Одеси в особі Одеської міської ради не припинялося з втратою відповідного майна. Враховуючи той факт, що на момент незаконного вибуття спірної земельної ділянки з комунальної власності її власником була Одеська міська рада та остання не приймала жодних рішень щодо передачі цієї ділянки у власність відповідачу, земельна ділянка підлягає поверненню на користь законного власника.

Ця ділянка є частиною санаторію ім. Горького з 1956 року, і в 2005 році Одеська міськрада передала відразу сімом громадянам 3,3 гектара для будівництва житлового будинку за цією адресою.

Нагадаємо, Господарський суд Одеської області погодився з доводами прокуратури та задовольнив позов заступника прокурора області про скасування права власності одного з підприємств на 52 земельні ділянки, що розташовані на території регіону.

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Служба автомобильных дорог в Одесской области провело чтобы выбрать подрядчиков для текущего среднего ремонта одного из двух участков трассы Болград-Кубей-Арциз. Соответствующая информация содержится в системе электронных закупок Prozorro. Речь идет о небольшом участке в 6,4 километра, который предлагалось ремонтировать за 89 млн 803,1 тыс. грн.  В конкурсе хотели участвовать три компании, ООО «Евродор», ООО «Ростдорстрой» и ООО … читати далi

Оптова ціна на природний газ для виробників теплової енергії, яким НАК «Нафтогаз України» постачає газ у рамках спеціальних обов’язків (ПСО), у жовтні 2020 року  становить 5 тис. 374,1 грн за 1 тис. куб. м (без урахування ПДВ та витрат на транспортування газу магістральними і розподільними трубопроводами). ро це повідомили у пресслужбі «Нафтогаз … читати далi

Представниця Громадського центру правосуддя Юлія Лісова представила бачення та пропозиції центру щодо підвищення безпеки в місті Одеса на онлайн-дискусії «Безпека Південної Пальміри», яка відбулась 23 жовтня за ініціативи Громадської мережі публічного права та адміністрації UPLAN в Одеському регіоні. Як повідомила пресслужбі Одеської обласної організації «Комітет виборців України», зокрема, було акцентовано на важливості … читати далi

У Кароліно-Бугазькій сільській громаді дільнична виборча комісія №510693 припинила підрахунок голосів після того як втратила протоколи, які члени комісії спочатку вирішили заповнювати як «чернетки». Складнощі виникли і у двох ДВК в місті Одесі. Спостерігачі ОПОРИ повідомляють, що ДВК вирішила заповнювати протоколи про підрахунок голосів виборців на виборчій дільниці «на чернетку» … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР