В Одесской области вдвое увеличилось количество миллионеров

08 квітня 2019 р. 15:29

Количество жителей Одесской области задекларировавших в 2018 году доход в миллион и более гривень выросло вдвое по сравнению с 2017 годом. 

Об этом сообщили в Государственной фискальной службе. 

По данным ГФС, всего в прошлом году в регионе насчитывалось 38 официальных миллионеров, то есть на 16 человек больше чем в позапрошлом. 

В общем в своих декларациях об имущественном состоянии и доходах богатые люди области задекларировали 178,5 млн грн Из них задекларировали к уплате в бюджет 1,5 млн грн налога на доходы физических лиц, что на 200 тыс. грн больше, чем в 2017 году; военного сбора задекларировано на сумму 400 тыс. грн.  

По состоянию на начало апреля 2019 жители области подали более девяти тысяч деклараций об имущественном состоянии и доходах с общей суммой задекларированного дохода 1 млрд 61 млн грн. Это на 414 млн грн больше, чем в прошлом году. Деклараций на получение налоговой скидки подали 416 граждан. 

Напомним, в прошлом году Одесская область вошла в пятерку лидеров по количеству деклараций поданных жителями региона и по сумме задекларированного дохода.  

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Засідання постійної комісії Одеської міської ради з питань просторового розвитку, землеустрою та регулювання земельних правовідносин 25 січня знову проводилося в умовах конфлікту. На початку засідання до кабінету, де воно проводилося, знов завітав народний депутат Артем Дмитрук, повідомляє Центр публічних розслідувань. Між ним та охоронцем почалася штовханина, та до кабінету, де … читати далi

Чоловік, який підпалив себе перед будівлею відділку поліції в Подільську, помер в одеській лікарні від зупинки серця. Про це повідомив подільський активіст Андрій Майтала та підтвердили ІзбірКому у Головному управлінні Національної поліції в Одеській області. "24 січня о 8:00 у лікарні міста Одеси зупинилося серце Бажукова… Позавчора особисто з ним … читати далi

Сьогодні 25 січня у залі Одеської ОДА відбувається пленарне засідання десятої позачергової сесії обласної ради. На порядку денному всього 12 питань. Це перше засідання облради у новому 2022 році, попереднє відбулося 17 грудня 2021 року. Також голова обласної ради Григорій Діденко затвердив план підготовки пленарного засідання чергової одинадцятої сесії обласної ради восьмого … читати далi

Керівницю управління економіки міської ради в Южному Наталію Гнєушеву випустили під заставу в розмірі 310 тисяч гривень, які сплатили родичі посадовиці. Суд планував розглянути питання про відсторонення її від посади 24 січня, проте переніс засідання на два дні, повідомляє Yuzhny.Іnfo. Служба безпеки України затримала її 21 січня під час отримання … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР