На слушаниях одобрили: Одесскому исполкому предложат рассмотреть проект новых правил размещения рекламы

11 липня 2019 р. 11:26

Общественные слушания по обсуждению проекта решения исполнительного комитета Одесского городского совета об изменениях в правилах размещения внешней рекламы в Одессе состоялись 9 июля.

Как сообщили в пресс-службе Одесского муниципалитета, в них участвовали 102 человека.

На слушаниях присутствовали представители фирм-операторов наружной рекламы: руководитель ОО «Экспертный совет по дизайну и городской среде», владельцы рекламных конструкций, депутаты Одесского городского совета, представитель юридического департамента Одесского городского совета.

По результатам обсуждения проект был рекомендован к рассмотрению на заседании исполнительного комитета Одесского городского совета в установленном порядке. По указанное решение проголосовали 96 человек, против — 1.

Напомним, 13 марта в ходе обсуждения проекта правил присутствующие внесли целый ряд предложений и пожеланий, поэтому проект отправили на доработку.

После анализа рабочей группой внесенных предложений и дальнейшей корректировки проект вынесли.

Напомним, городской голова Одессы Геннадий Труханов  феврале подписал распоряжение о созыве общественных слушаний по обсуждению проекта решения исполнительного комитета Одесского городского совета «О внесении изменений в Правила размещения внешней рекламы в городе Одессе в новой редакции, утвержденных решением исполнительного комитета Одесского городского совета от 22 апреля 2008 года № 434». 

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Статтю про ЛГБТ-військових опубліковала "Українська правда". В публікації, сокрема, йдеться про уродженця Білгород-Дністровського району Одеської області Сергія Афанасьєва. Йому 23 роки. Вже 2,5 роки він служить у розвідувальному батальйоні. Публічний камінг-аут зробив на початку червня 2021-го, у закритій Фейсбук-спільноті для ЛГБТ-військових і їхніх союзників. Дитинство його пройшло у селі, у постійній праці. … читати далi

Наразі стан східного фасаду вежі № 2 Аккерманської фортеці такий, що споруда ризикує обвалитися в будь-який момент. Про це написав у Facebook одеський історик, депутат обласної ради Андрій Красножон. Після триденного рясного дощу 20 жовтня 2016 почалося стрімке просідання фасаду вежі. За підтримки тодішього керівництва обласної ради почалися протиаварійні роботи … читати далi

Міністерство внутрішніх справ надає всебічну допомогу мерії Одеси у розв'язанні транспортних проблем, заявив на апаратній нараді начальник департаменту транспорту, зв'язку та організації дорожнього руху міської ради Сергій Тетюхін. Після наради керівництва міста з заступником міністра Антоном Геращенко фахівці департаменту разом з представниками патрульної поліції готуються встановити техніку спостереження. Одесі передауть 10 відеокамер автоматичної фіксації швидкості, які забезпечать … читати далi

Питання щодо уточнень ситуації навколо скверу, що розташований навпроти житлового будинку № 8 В по вулиці Армійській, було порушене під час апаратної наради в Одеській міській раді. Як доповів начальник управління дорожнього господарства Олег Бахмутов, представники Одеського гарнізону відмовились давати дозвіл на проведення капітальних робіт у сквері. Через це посадовець запропонував згорнути … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР