Известный пьяным вождением судья снова возглавил Одесский окружной административный суд

05 листопада 2019 р. 18:10

суд

Судьи Одесского окружного административного суда сегодня, 5 ноября, избрали председателя 25 голосами из 29 присутствовавших судей. 

В результате голосования в седьмой раз председателем суда стал Олег Глуханчук

В июне Высшая квалификационная комиссия судей Украины утвердила на занимаемой им должности судьи Олега Глуханчука, несмотря на выводы Общественного совета добропорядочности и требования уволить «служителя Фемиды». 

В апреле 2018 года председатель Одесского окружного админсуда Олег Глуханчук задекларировал за своей супругой земельный участок и недостроенный двухэтажный дом в Крыжановке Одесской области. Этот дом за семь миллионов гривень, судья не внес в свою декларацию из-за чего в январе 2017 года детективы Нацинального антикоррупционного бюро Украины начали досудебную проверку.

В декабре 2017 года Высший совет правосудия рассмотрел представление Третьей Дисциплинарной палаты Высшего совета правосудия о временном отстранении судьи Одесского окружного административного суда Олега Глуханчука от работы на шесть месяцев с лишением права на получение доплат к должностному окладу судьи.

Напомним, что полиция в феврале 2017 года остановила председателя Одесского окружного админсуда Олега Глуханчука, который был в состоянии алкогольного опьянения, составлен протокол. Олег Глуханчук отказался пройти тест на месте. Автомобиль, которым управлял глава Одесского окружного админсуда, принадлежал тогда еще члену исполкома Одесского горсовета нынешнего созыва, коммерческому директору ООО «Портинвест Лоджистик» Николаю Шурде, который впоследствии вышел из состава исполкома из-за этого скандала.   

 

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Правова радниця Громадського центру правосуддя Юлія Лісова 19 січня подала скаргу до Європейського суду з прав людини проти України щодо порушення права на справедливий суд при розгляді судами (не)правомірності дій Уряду щодо обмеження прав людини під час карантину у зв'язку з COVID-19. Як зазначає пресслужба Одеської обласної організації "Комітету виборців … читати далi

Кількість випадків COVID-19, зареєстрованих в Одеській області з початку пандемії наближується до 80 тисяч - наразі сягнула 79 тисяч 456. Як зазначається в системі моніторингу поширення епідемії коронавірусу Ради національної безпеки та оборони України, Одеська область за цим показником вже досить давно посідає друге місце.  Загалом антиТОП-5 виглядає наступним чином: Київ - … читати далi

Прокурори Білгород-Дністровської місцевої прокуратури та слідчі Болградського відділу поліції затримали одразу після одержання хабаря голову однієї із селищних рад на Одещині. Про це повідомили у пресслужбі Одеської обласної прокуратури. Як стверджують місцеві ЗМІ, йдеться про голову Теплицької об'єднаної територіальної громади Болградського району Івана Леонтьєва. З’ясовано, що голова селищної ради вимагав та одержав … читати далi

Голова Одеської обласної адміністрації Сергій Гриневецький загалом отримав за грудень 2020 року 48 тисяч 821 гривню, а його попередник Максим Куций за листопад отримав на 179 гривень менше.  Втім, це не найбільший заробіток серед голів обласних державних адміністрацій, стверджує видання "Слово і Діло". Найвища зарплата в кінці минулого року була … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР