В Татарбунарском детсаду мерзнут воспитанники: глава РГА винит руководство в халатности

13 грудня 2018 р. 10:39

Глава Татарбунарской районной государственной администрации Руслан Питак инициировал проверки в детском саду «Колосок». 

Об этом глава РГА сообщил на своей странице в Facebook. 

По его словам, к нему случайно обратилась мама одного из воспитанников детсада рассказавшая, что дети жалуются на холод. 

«Я немедленно с ней отправился в этот садик и что же я там увидел, это не описать словами. По всем группам от 13 до 15 градусов, это не просто нарушение температурного режима, его просто не существует вообще! На вопросы которые я задавал, мне отвечали, что заведующая на больничном, что сгорел котёл, сгорел насос, мы ждём сессии чтобы выделили деньги и потом мы его заменим... и бла бла бла..... В конце декабря. Просто гениально.  Для меня ни одно оправдание не является обоснованным. Это преступная халатность», - написал Руслан Питак. 

По его словам, кроме руководства детсада ответственность за сложившуюся ситуацию лежит и на городском совете.  

«Котел, зная что он проблемный, надо менять летом, а не зимой и это халатность руководителя. Я не снимаю ответственности и с горсовета, сейчас все устраняют, новый котел будет до понедельника установлен», - заявил он. 

Напомним, в сентябре президент Украины Петр Порошенко подписал два распоряжения, касающиеся кадровых перестановок в Одесской области. 

Входе сессии областного совета 11 сентября народный депутат Украины Николай Скорик обвинил Руслана Питака в организации преступной группы, которая занимается рейдерством.

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Виконавчий комітет Одеської міської ради ухвалив обмеження в’їзду в Одесу та заборони зупинки і стоянки вантажних автомобілів із дозволеною максимальною масою понад 3,5 тонни на вулицях міста у робочі дні із 7:00 до 10:00 та з 17:00 до 20:00. Відповідне рішення ухвалили члени виконкому на засіданні 22 квітня.  Департамент транспорту, зв’язку та організації дорожнього руху Одеської міської … читати далi

Українці вважають процес пошуку роботи переважно важким та дуже важким, а 16% людей до 40 років стверджують, що при працевлаштуванні вік — це проблема. Такі дані наводить OLX Робота, згідно з опитуванням понад 8 тис. пошукачів різного віку. І молодші, і старші працівники мають майже однаковий рівень впевненості у своєму … читати далi

В ході роботи восьмої чергової сесії Ренійської міської ради VIII скликання були прийняті сім програм для Ренійської громади. Ухвалення шести з них на пленарному засіданні сесії пройшло за спрощеною процедурою. Але при розгляді проєкту рішення «Про затвердження програми фінансової підтримки комунальних підприємств Ренійської міської територіальної громади» розгорілася довга і напружена суперечка. Зауваження з … читати далi

Діти в Арцизі звернулися до адміністрації школи зі скаргою на те, що їхня мати дуже часто зловживає алкогольними напоями, б’є та ображає їх. Як зазначили в пресслужбі Арцизької міської ради після цієї скарги представники служби у справах дітей спільно зі співробітниками ювенальної поліції відвідали родину, в якій виховуються троє дітей, а мати … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР