В Одесской мэрии задумали реконструкцию пожарного депо в Привокзальном переулке

20 грудня 2018 р. 17:23

Городской голова Одессы Геннадий Труханов и руководство пожарно-спасательного отряда ГУ ГСЧС обсудили вопрос о  реконструкции 180-летнего здания пожарного депо, расположенного в Привокзальном переулке. 

Как сообщили в пресс-службе Одесского муниципалитета, необходимость реконструкции вызвана тем, что существующие условия не позволяют размещать здесь современную пожарно-спасательную технику. 

Кроме того, спасатели обсудили с мэром вопрос о необходимости приобретения дополнительно 70-метровой пожарной автолестницы для обеспечения спасения людей во время тушения пожаров на зданиях повышенной этажности.

В ближайшее время планируется провести соответствующие переговоры со строительными организациями, ведущими строительство высотных зданий в Одессе, об оказании содействия в решении данного вопроса. 

Также участники встречи обсудили вопросы расширения сети пожарных депо. В минувшем году мэр Одессы и глава ГСЧС Украины заложили капсулу на месте строительства будущего пожарного депо по Николаевской дороге.

На сегодняшний день оформлен пакет документов и проводится согласование с соответствующими государственными службами, предусмотренное действующим законодательством. 

Еще одно депо планируют построить в районе Аркадии.   

Напомним, последнее масштабное обновление линейки спецтранспорта Государственной службы по чрезвычайным ситуациям в Одесской области происходило в 90-е годы.

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

В Одесі на даний час лише п'ять платних парковок сплачують кошти до бюджету міста, тоді як від усіх інших гроші не надходять. Про це стало відомо на засіданні бюджетної комісії Одеської міської ради, - інформує Центр публічних розслідувань. Так, директор комунального підприємства "Одесатранспарксервіс" Євген Тябус пояснив, що департамент транспорту провів конкурс і вибрав підрядників за двома лотами … читати далi

Голова Одеської облдержадміністрації Максим Куций підписав розпорядження про утворення Ради розвитку громад і територій Одеської області. Документ оприлюднено на офіційному сайті ОДА. Відповідно до нього, метою нового органу є "сприяння налагодженню ефективної взаємодії місцевих органів виконавчої влади з органами місцевого самоврядування у питаннях вироблення пріоритетів та механізмів сталого розвитку територіальних … читати далi

Кабінет міністрів України оприлюднив інформацію про заробітні плати членів уряду. Про це свідчать дані на Урядовому порталі. Так, середня зарплата прем'єр-міністра Олексія Гончарука у 2019 році становила 60 тис. 479 грн.  Минулого року середня зарплата віце-прем’єр-міністра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Дмитра Кулеби становила 58 тис. 652 грн. … читати далi

Відділ освіти, молоді та спорту Лиманської райдержадміністрації виніс догану директорці Олександрівської школи Тетяні Пиндак за перевищення посадових повноважень. Як повідомляє група "Мій Лиманський район" у мережі Facebook, причиною цього стала ситуація у листопаді минулого року, коли Т. Пиндак ініціювала батьківські збори в школі, на які приїхали представники Красносільського сільської ради. За інформацією очевидців, вони агітували … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР