В Одессе почетными гражданами хотят сделать владельцев строительной фирмы и рынка

30 травня 2018 р. 11:29

Депутаты Одесского городского совета на ближайшей сессии 6 июня рассмотрят два проекта решения о присвоении звания «Почетный гражданин города Одессы» двум предпринимателям. 

Согласно проектам решений, новыми почетными горожанами должны стать  совладелец и директор строительной компании «Стикон» Леонид Крючков и глава армянской общины Одесской области Самвел Тигранян.

О награждении Леонида Крючкова хлопочут Одесская государственная академия строительства и архитектуры, Международный гуманитарный университет, благотворительный фонд «Студенческая церковь», Одесская национальная юридическая академия, ОНУ имени Мечникова, Ассоциация одесских строителей и компания «Стикон». 

Самвел Тигранян — вице-президент концерна «Веселка», которому принадлежит «Новый рынок». О присвоении ему звания Почетного гражданина просят Украинская епархия Армянской апостольской церкви, Союз армян Украины, Одесская армянская община, госпредприятие «Одесский региональный центр стандартизации, метрологии и сертификации», Одесский национальный медуниверситет, компания «Одессаоблэнерго», ООО «Дом медицины», Одесская национальная юракадемия.

Напомним, 24 июня 2015 года на сессии Одесского областного совета депутаты проголосовали за присвоение звания «Почетный гражданин Одесской области» Теплодарскому городскому голове Леониду Печерскому и председателю правления банка «Восток» Вадиму Мороховскому.    

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Депутатам Ренійської міської ради пропонують на майбутній сьомій позачерговій сесії розглянути низку проєктів рішень, серед яких внесення змін в рішення міської ради від 24 грудня 2020 року «Про встановлення розміру плати за харчування дітей в дитячих дошкільних закладах Ренійської міської територіальної громади.  Цим рішення було встановлено, що в трьох міських … читати далi

Міністерство охорони здоров'я повідомляє про 15 нових летальних випадків COVID-19, зареєстрованих за добу 3 березня і за цим показником регіон вийшов на третє місце в країні. Про це йдеться у системі моніторингу поширення епідемії коронавірусу на сайті Ради національної безпеки та оборони. Загалом за добу в регіоні зареєстровано 483 нових … читати далi

Керівництво Приватного акціонерного товариства «Українське Дунайське пароплавство» заявило, що не проти обшуків своїх офісів співробітниками Служби безпеки України, проте вважає їх перебільшеними та недоцільними у поточній ситуації. Про це повідомили в пресслужбі УДП. Також на підприємстві зазначили, що обшуки офісів пароплавства унеможливлюють виконання програми президента України Володимира Зеленського щодо залучення іноземних … читати далi

Верховна Рада України ухвалила в першому читанні проєкт Закону про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення, Кримінального кодексу України та Кримінального процесуального кодексу України щодо виконання рішень Європейського суду з прав людини.      Йдеться серед іншого про скасування адміністративного арешту на термін до 15 днів за незаконне виробництво, придбання, зберігання, перевезення, … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР