Министерству обороны вернули почти триста гектаров Тарутинского полигона

17 грудня 2018 р. 22:17

Хозяйственный суд Одесской области удовлетворил два иска заместителя военного прокурора Белгород-Днестровского гарнизона о признании незаконным и отмене распоряжения Тарутинской районной государственной администрации Одесской области, которым в 2012 году ООО «ПКФ« Бородино-А» незаконно предоставили в аренду земельные участки общей площадью 284 га.

Об этом сообщили в пресс-службе военной прокуратуры Южного региона Украины 

Эти земли, стоимость которых составляет более семи миллионов гривень по целевому назначению относятся к землям обороны - бывшего Тарутинского общевойскового полигона.

Сейчас военной прокуратурой принимаются все необходимые меры с целью реального исполнения решений суда, которыми земли обороны будут возвращены государству в лице законного пользователя - Министерства обороны Украины.

Напомним, Хозяйственный суд Одесской области признал недействительным свидетельство о праве собственности частного предприятия «Лидер-Люкс» на помещение в одесской Военной академии.  

Напомним также, что Хозяйственный суд Одесской области вынес решение в деле о конфликте между военной частью и коммерческой компанией по поводу участка земли в Одессе районе аэродрома «Школьный». 

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Активісти зносять огорожу навколо скандальної забудови ЖК La Mer на схилах 13-й станції Великого Фонтану. Про це повідомляє 7 канал. За інформацією юристів, дозвіл на встановлення паркану просрочений вже два місяці. Документ припинив дію ще у грудні 2019 року, а нових  дозволів на встановлення огорожі не видавали. Представник забудовника посилається на … читати далi

В Одеській міськраді вважають, що села та селища, які розташовані у передмісті Одеси та не створили своїх ОТГ, мають об'єднатися з містом у "Велику Одесу". Про це йшлося вчора, 21 лютого, під час засідання Одеського регіонального відділення Асоціації міст України. Мер Одеси Геннадій Труханов зазначив, що згідно з принципами адміністративно-територіальної реформи … читати далi

Доброславські депутати 18 лютого на черговому засіданні селищної ради проголосували за програму забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування на 2020 рік. Як наголосила заступник голови селищної ради Людмила Ващенко, на території Доброславської селищної ради проживає 24 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування віком від 16 до 18 років. З них 4 дитини … читати далi

На розгляд засідання виконкому Одеської міської ради виноситься проєкт рішення "Про демонтаж тимчасових споруд", яким передбачається демонтувати в Одесі 50 МАФів. У власників більшості МАФів закінчився термін дії договору, а деякі з них розміщені без паспорта прив’язки та укладеного договору. Більшість МАФів, які потрапили під загрозу демонтажу, належать ТОВ "Коровай … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР