Мининфраструктуры выберет нового директора Усть-Дунайского порта на следующей неделе

12 травня 2017 р. 03:00

Сейчас портом руководит 56-летний Владимир Швидченко

Конкурсная комиссия Министерства инфраструктуры выберет директора государственного предприятия «Морской торговый порт Усть-Дунайск» на следующей неделе.

На вакантную должность ищут человека с дипломом о высшем образовании по соответствующей отрасли знаний и опытом работы по должности руководителя не менее 5 лет, сообщает издание Кадры.

Сейчас портом руководит 56-летний Владимир Швидченко. На должность его назначили в сентябре 2009 года и переутвердили в апреле 2013 года.

По продолжительности пребывания на должности Владимир Швидченко уступает только Анатолию Редзюк, который прошлым летом на открытом конкурсе подтвердил свой директорский статус руководителя Государственного автотранспортного научно-исследовательского и проектного института с 1996 года.

Напомним, 7 апреля судно NESTROY (флаг Швейцарии) посетило портопункт Вилково, где пассажирам провели увлекательную экскурсию на теплоходе «Евгений Косяков» по живописным уголкам Придунавья. Таким образом, морской порт «Усть-Дунайск» принял первое в новом круизном сезоне пассажирское судно.

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Працівники Одеського медичного клінічного центру (Лікарня водників) скаржаться на заборгованість із заробітної плати та невиплату грошей, що мають виплачувати лікарям, які працюють з інфікованими коронавірусом пацієнтами. Як зазначили Центру публічних розслідувань працівники медичного закладу, вони навіть готові до страйку. У Департаменті охорони здоров'я Одеської обласної ради повідомили, що станом на … читати далi

57,6% мешканців міст України називають Президента Володимира Зеленського відповідальним за боротьбу із корупцією. При цьому 81,6% вважають, що він не виконав власних обіцянок щодо боротьби із корупцією. Такі результати соціологічного дослідження, проведеного дослідницькою компанією «Active Group» у період 29 листопада – 1 грудня 2021 року. Оцінюючи різні установи, до обов’язків … читати далi

Три доби тіло українського моряка тримали на борту судна, яке прибуло до Туреччини. Про це повідомив УНІАН морський юрист Микола Гольбін. За словами юриста, моряк помер, коли судно ще було в Одесі. Про цей випадок йому повідомили громадяни України - члени екіпажу балкера THOR (IMO 9291418, прапор Маршаллові Острови). За … читати далi

За рахунок субвенції з державного бюджету на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій у місті Рені та селах Ренійської громади має бути проведена низка робіт. Дві третини цих коштів має піти на капітальний ремонт мереж вуличного освітлення. Відповідні зміни було внесено до бюджету Ренійської громади на 2021 рік під … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР