Доброславські депутати розподілили 58 мільйонів лікарні

30 вересня 2021 р. 21:07

Доброслав селищна рада сесія

Депутати Доброславської селищної ради Одеського району 29 вересня на позачерговій сесії затвердили фінансовий план комунального некомерційного підприємства «Доброславська багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування» на 2022 рік.

Як передала кореспондентка ІзбірКома, відповідно до плану очікується більше 58 мільйонів гривень надходжень в наступному році: від місцевого бюджету – більше 6 мільйонів гривень, від Національної служби здоров`я – 48 мільйонів гривень, очікують 2 мільйона гривень надходжень від платних послуг, 150 тисяч гривень – від здачі приміщення в оренду.

Ще 2 мільйони гривень мають надійти від Визирської та Красносільської територіальних громад. До того ж передбачається отримати на 1 січня 2022 року залишок не перерозподілених коштів минулих років (7 мільйонів гривень), які надійшли від Національної служби здоров`я і які до кінця поточного року не будуть використані. Їх планується використати на капітальні видатки в наступному році.  

Основні витрати коштів підуть на виплату заробітної плати – 76% надходжень, на придбання медикаментів піде більше 5% коштів, на енергоносії – більше 8%, матеріальні, господарські витрати складуть майже 10%, операційні витрати – більше 1,5 мільйона гривень, а це 2, 67%, також передбачаються витрати на безкоштовні медикаменти, а це  більше 1 мільйона гривень, на витрату пільгових пенсій піде більше 208 тисяч гривень.

Всього в лікарні працює 310 чоловік. З них – 69,5 –адміністративно-управлінський персонал, лікарів – 61,75 одиниць, середній медичний персонал – 113,5 одиниць, молодший медичний персонал – 68,5 одиниць. 

Лікарня включає в себе амбулаторно-поліклінічне відділення зі структурним підрозділом – відділення сімейної медицини, клініко-діагностичне, клініко-лабораторне та рентгенологічне відділення, а також стаціонар, який включає в себе 185 ліжок такого профілю: терапевтичне відділення – 50 ліжок, з них -12 – паліативні, акушерсько-гінекологічне відділення – 30 ліжок, дитяче відділення – 20 ліжок, неврологічне – 25 ліжок, інфекційне – 20, хірургічне – 40. З них 5 – травматологічних та 5 урологічних. Також функціонує в лікарні відділення анестезіології – 10 ліжок – інтенсивна терапія. З 1 вересня робота 45 ліжок призупинена у зв`язку з карантином.

Нагадаємо, депутати Доброславської селищної ради проголосували за дострокове припинення повноважень свого колеги Ігоря Пилипчука відповідно до поданої ним заяви.
 

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Громадські слухання з питання перейменування вулиці Краснослобідської у Суворовському районі міста Одеси на вулицю Праведників світу мають відбутися в Одесі 29 жовтня 2021 року. Про це повідомили у пресслужбі муніципалітету Одеси. Громадські слухання будуть проводитися з урахуванням обмежень, передбачених «червоним» рівнем епідемічної небезпеки поширення коронавірусної хвороби (COVID-19).  Для участі у громадських слуханнях … читати далi

Український гідрометеорологічний центр зазначає, що хмара SO2 (діоксид сірки), яка виділяється при вулканічних виверженнях, дійсно досягла України та Одеської області зокрема, проте небезпеки немає.  Як зазначили в гідрометеорологічному центрі, перевищення концентрацій SO2 спостерігається не у приземному шарі атмосфери, а на значних висотах - 10-15 кілометрів. "Відповідно, на повітря, яким ми з вами … читати далi

Міністерство охорони здоров'я нарахувало вчора, 21 жовтня, 1 тисячу 484 нових випадки COVID-19 в Одеській області, з яких 45 - летальні. Таку інформацію розповсюдила пресслужба МОЗ. Таким чином за кількістю летальних випадків Одеська область посіла четверте місце в Україні. Більше зафіксували в: Донецькій - 94 летальні випадки; Дніпропетровській - 57; … читати далi

На засіданні постійної комісії з питань освіти, спорту та взаємодії з громадськими організаціями було порушене питання щодо дітей, які не мешкають на  території Одеси, але навчаються в освітніх закладах міста.  Нагадаємо, ця проблема є нагальною для обласного центру. Ще у квітні директорка департаменту освіти та науки ОМР Олена Буйневич оприлюднила таку інформацію: агенції нерухомості … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР