В честь празднования 35-летия театра "Маски" одесская мэрия потратит 165 тысяч

Городской голова Одессы Геннадий Труханов подписал распоряжение "О праздновании 35-летия театра «Маски» Дома клоунов", которым выделил 165 тысяч гривен на материальное поощрение сотрудников театра.

Соответствующий документ опубликован на сайте Одесского горсовета.

Труханов распорядился выделить по 15 тысяч гривен директору театра, народному артисту Борису Барскому, художественному руководителю, народному артисту Георгию Делиеву, исполнительному директору Алексею Агопьяну, бухгалтеру Наталье Карагиоз, актисе, заслуженной артистке Украины Наталии Бузько, актерам Михаилу Волошину, Яне Делиевой, Игорю Малахову, Александру Постоленко и Владимиру Комарову, а также администратору Ирине Паладий.  

На сайте театра сообщается, что комик-группа была основана в 1984 году бессменным художественным руководителем Георгием Делиевым. В 1991 году начали сниматься комедийные серии в стиле "немого кино" под названием "Маски-шоу".

"Сегодня в копилке коллектива насчитывается около семидесяти фильмов сериала «Маски-шоу», многие из которых имеют различные престижные отечественные и международные награды, полнометражный художественный фильм в стиле эксцентрической трюковой комедии «Семь дней с русской красавицей», два десятисерийных комедийных телефильма «Литературные памятники Бориса Барского» и «Игра в классики»", - говорится на сайте "Масок".

Напомним, на сессии городского совета в феврале текущего года мэр Геннадий Труханов вручил Георгию Делиеву почетный знак городского головы «За заслуги перед городом». Награда была вручена в честь 60-летия худрука "Масок".

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

У рекомендованому порядку денному восьмої чергової сесії Ренійської міської ради VIII скликання внесено сорок чотири проекти рішень і розділ «Різне». На попередній, сьомій сесії міськради, депутатами було прийнято тридцять два рішення. А до цього максимальну кількість розглянутих рішень, двадцять три, було розглянуто і прийнято на третій сесії ради. На обличчя … читати далi

Товариство з обмеженою відповідальністю «Ростдорстрой» поступилося ТОВ «Евродор» в боротьбі за експлуатаційне утримання автомобільних доріг загального користування державного значення. Як повідомляється в системі електронних закупівель Prozorro, аукціон з очікуваною вартістю закупівлі 436 мільйонів 668 тисяч гривень відбувся 13 квітня.  Відповідно до переліку йдеться про дороги: М-15 Одеса - Рені (на м.Бухарест), км 161+398 - км … читати далi

Вищий антикорупційний суд вдруге відклав підготовче судове засідання у резонансній справі про придбання за завищеною ціною адміністративної будівлі заводу «Краян», за якою одним з обвинувачених є одеський міський голова Геннадій Труханов. Засідання не відбулося через неявку кількох адвокатів та коронавірусну хворобу захисника В'ячеслава Вінчковського, інформує судовий кореспондент ІзбірКому.  Усі обвинувачені брали участь у засіданні … читати далi

У першому кварталі 2021 року українська медіаспільнота випустила сім заяв, що стосувалися ситуації зі свободою слова в Україні, та дві заяви на підтримку білоруських журналістів. Окрім того, окремі медіа та журналісти зробили два публічних звернення до влади щодо утиску їхніх прав. Влада публічно відреагувала на чотири таких заяви. Такими є … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР