У 2020 році роздільнянські депутати дбатимуть про протипожежну безпеку та інноваційну профорієнтацію старшокласників

02 лютого 2020 р. 13:40

Роздільна міська рада

Роздільнянські депутати затвердили звіт про виконання бюджету 2019 року і план роботи на 2020 рік, делегували кошти у районний бюджет, надали матеріальну допомогу і запланували інноваційні заходи профорієнтації для старшокласників.

Відбулося пленарне засідання 44 сесії Роздільнянської міської ради сьомого скликання 28 січня. На ньому були присутні 20 депутатів з 26, представники апарату міської ради, журналісти. Порядок денний складався з 57 питань.

Депутати затвердили  ряд звітів про діяльність у 2019 році: звіт міського голови про роботу ради та діяльність її виконавчих органів, який ще у грудні був опублікований у міському інформаційному віснику та на офіційному сайті міськради, звіт про виконання перспективного плану роботи, звіт міського голови щодо здійснення державної регуляторної політики міськрадою, звіт про виконання бюджету.

Прийняли до відома звіт директора КП «Роздільнянський міський водоканал» Геннадія Кінаша про підсумки фінансово-господарської діяльності за 2019 рік і затвердили перспективний план роботи міської ради і план діяльності з підготовки проектів регуляторних актів на поточний рік. 

Депутати делегували до районного бюджету  594 тисяч 220 гривень: на придбання музичних інструментів та оргтехніки для «Роздільнянської школи мистецтв», на капітальний ремонт фасаду міської ЗОШ I-III ст. №2, на придбання меблів для міської ЗОШ I-III ст. №4, на капітальний ремонт малого боксу інфекційного відділення лікарні і на поточний ремонт підлоги спортивної зали  Роздільнянського НВК «школа-гімназія» №1.

Підтримали депутати і рішення про забезпечення участі спортсменів міста в спортивних заходах різних рівнів, на що виділили 77 тисяч гривень, і про забезпечення формою особового складу місцевого відділення ДСНС  — виділили 66 тисяч гривень.

Депутати внесли зміни до деяких міських програм, у тому числі — до програми «Безпечне місто», в якій передбачили протипожежні заходи. Внесли зміни до міського бюджету на поточний рік, затвердили договори та кошторисну документацію, передали в господарське відання КП «Роздільнянський міський водоканал» водогін для благоустрою  міського сміттєзвалища на суму 150 тисяч гривень. Також депутати одностайно підтримали умови оплати праці Роздільнянського міського голови, надавши згоду на набавку  у сумі 100% посадового окладу у разі високих досягнень та  50% премії. І надали матеріальну допомогу містянам, які перебувають у скрутному становищі через хворобу.

Депутати виділили150 тисяч гривень на проведення  послуг з професійної орієнтації  для учнів загальноосвітніх закладів міста Роздільна і задіяли для реалізації провідних спеціалістів всеукраїнського рівня —ТОВ «Клевердіа». 

На завершення  засідання з ініціативи депутата і голови постійної комісії з питань соціального захисту населення Оксани Дмитренко депутати підписали звернення до ВР і Кабміну про скасування абонплати за транспортування газу.

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Ключовими особливостями майбутніх місцевих виборів  у 2020 році мають стати складнощі з підрахунком голосів, поява значної кількості регіональних партій і поширення Телеграм-каналів. Про це заявив голова Комітету виборців України Олексій Кошель під час конференції КВУ «Місцеві вибори 2020: законодавчі новели та регіональний вимір», яка відбувалася за підтримки Фонду Конрада Аденауера. За … читати далi

Слідчі центрального апарату Державного бюро розслідувань спільно з Офісом Генерального прокурора повідомили про підозру у незаконному затриманні колишньому старшому слідчому Приморського відділу поліції в Одесі. Як повідомили у пресслужбі ДБР, слідством встановлено, що старший слідчий одержав письмове доручення від начальника одного з відділів місцевої прокуратури Кіровоградської області - затримати особу … читати далi

Виконуючий обов'язки секретаря Білгород-Дністровської міської ради Віктор Грозов розпорядився скликати депутатів на сесію 5 березня.  Відповідне розпорядження опублікувала пресслужба міськради.   До порядку денного включено 60 питань, серед яких, традиційно, більшість складають питання, які стосуються оренди, та земельні питання.  Однак найбільш гострим питанням, вочевидь, стане проєкт рішення «Про розпуск виконавчого комітету … читати далi

Депутат Ренийского районного совета Сергей Арабаджи обвинил председателя районного совета Олега Зуева в том, что тот отстаивает интересы порта Измаила, а тот, в ответ, назвал депутата балаболом.  Стычка между ними произошла в ходе сессии Ренийского районного совета 20 февраля.  После голосования за повестку дня председатель райсовета сообщил депутатам, что в совет … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР