На підтримку комунального підприємства доброславські депутати виділили понад мільйон гривень з місцевого бюджету

29 січня 2019 р. 22:31

Минулого тижня доброславські депутати на сесії підтримали програму  «Розвиток комунального підприємства «Доброслав» на 2019 рік».

Програма визначає основними напрямками  у роботі підприємства розвиток і модернізацію житлово-комунального господарства селищної ради, проведення поточного та капітального ремонту артезіанських свердловин на її території, проведення поточного та капітального ремонту водопровідних мереж, буріння додаткових артезіанських свердловин в населених пунктах селищної ради, будівництво комплексу доочищення питної води в  Доброславі, будівництво (капітальний ремонт) центральних мереж каналізації і водовідведення в Доброславі, утримання зелених насаджень на території Доброслава, викачка та вивіз рідких нечистот.

Основними завдання для КП «Доброслав» є: водопостачання для мешканців селища, викачка та вивіз рідких нечистот для населення підприємств (установ, організацій), утримання і ремонт водопровідних мереж, артезіанських свердловин на території селищної ради, експлуатація комплексів доочищення питної води в  Доброславі, обслуговування очисних споруд. 

Кошти від надання послуг населенню та підприємствам не покривають потреб підприємства для створення необхідної матеріально – технічної бази, сплати податків та зборів, обслуговування артезіанських свердловин, оплата електроенергії. Таким чином без належної фінансової підтримки ефективне функціонування підприємства не можливе, - запевняють у селищній раді. 

Фінансове забезпечення виконання програми здійснюється за рахунок коштів селищного та районного бюджетів (у разі фінансування будівельних та ремонтних проектів – за рахунок обласного чи державного бюджетів).

На виконання цієї програми  з бюджету селищної ради заплановано виділити 1 мільйон гривень, а це: оплата електроенергії – 500 тисяч гривень, предмети, матеріали, обладнання та інвентар – 400 тисяч гривень, придбання насосів – 100 тисяч гривень.              

Депутати також підтримали програму «Розвиток та підтримка сталої роботи очисних споруд комунального підприємства «Доброслав» на 2019 рік» та погодились виділити на її фінансування 390 тисяч гривень, а це  поліпшення матеріально-технічної бази очисних споруд (придбання інструменту, матеріалів, інвентарю та спецодягу – 100 тисяч гривень), заміна та ремонт технологічного обладнання очисних споруд – 100 тисяч гривень, поточний ремонт системи грубої очистки очисних споруд – 190 тисяч гривень.

Нагадаємо, що на ремонт доріг з бюджету Доброславської селищної ради виділять 2 мільйони гривень.

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Служба безопасности Украины заявила о разоблачении систематического хищения государственных средств в крупных размерах чиновниками Министерства инфраструктуры и предприятий из сферы его управления во время реконструкции морского причала в Черноморске. В спецслужбе утверждают, что чиновники министерства в 2018 году способствовали заключению соглашения со столичной фирмой на выполнение ремонтных работ на 88 миллионов гривень. … читати далi

Представники поліції та громадські активісти презентують інноваційні інструменти співпраці з громадою в сфері безпеки та узгодять спільні заходи в сфері Community policing на 2020 рік. Інновації планується презентувати та обговорювати в трьох основних напрямках: діяльність дільничних офіцерів поліції,  комунікація з громадою, робота з дітьми та вразливими групами. Як повідомляє пресслужба … читати далi

Глава Одесской областной администрации Максим Куцый подписал распоряжение о конституционности проектов решений Дачненского и Егоровского сельских советов о добровольном объединении.  Соответствующее распоряжение опубликовала пресс-служба Одесской ОГА.  В распоряжении речь идет о селах Дачном Беляевского района, Егоровке, Болгарке, Елизаветовка, Малом, Хоминке, Отрадовом, поселке Светлогорском Егоровского сельского совета Раздельнянского района. Все они намерены объединиться в … читати далi

Государственная служба Украины по вопросам геодезии, картографии и кадастра объявила конкурс на занятие вакантных должностей руководителей территориальных органов. Об этом сообщили в пресс-службе Госгеокадастра. В частности, конкурс объявлен на должности начальников главных управлений: в Одесской, Волынской, Днепропетровской, Житомирской, Закарпатской, Запорожской, Ивано-Франковской, Киевской, Луганской, Харьковской, Херсонской областях. Соискателям предлагают должностной оклад … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР