На підтримку комунального підприємства доброславські депутати виділили понад мільйон гривень з місцевого бюджету

29 січня 2019 р. 22:31

Минулого тижня доброславські депутати на сесії підтримали програму  «Розвиток комунального підприємства «Доброслав» на 2019 рік».

Програма визначає основними напрямками  у роботі підприємства розвиток і модернізацію житлово-комунального господарства селищної ради, проведення поточного та капітального ремонту артезіанських свердловин на її території, проведення поточного та капітального ремонту водопровідних мереж, буріння додаткових артезіанських свердловин в населених пунктах селищної ради, будівництво комплексу доочищення питної води в  Доброславі, будівництво (капітальний ремонт) центральних мереж каналізації і водовідведення в Доброславі, утримання зелених насаджень на території Доброслава, викачка та вивіз рідких нечистот.

Основними завдання для КП «Доброслав» є: водопостачання для мешканців селища, викачка та вивіз рідких нечистот для населення підприємств (установ, організацій), утримання і ремонт водопровідних мереж, артезіанських свердловин на території селищної ради, експлуатація комплексів доочищення питної води в  Доброславі, обслуговування очисних споруд. 

Кошти від надання послуг населенню та підприємствам не покривають потреб підприємства для створення необхідної матеріально – технічної бази, сплати податків та зборів, обслуговування артезіанських свердловин, оплата електроенергії. Таким чином без належної фінансової підтримки ефективне функціонування підприємства не можливе, - запевняють у селищній раді. 

Фінансове забезпечення виконання програми здійснюється за рахунок коштів селищного та районного бюджетів (у разі фінансування будівельних та ремонтних проектів – за рахунок обласного чи державного бюджетів).

На виконання цієї програми  з бюджету селищної ради заплановано виділити 1 мільйон гривень, а це: оплата електроенергії – 500 тисяч гривень, предмети, матеріали, обладнання та інвентар – 400 тисяч гривень, придбання насосів – 100 тисяч гривень.              

Депутати також підтримали програму «Розвиток та підтримка сталої роботи очисних споруд комунального підприємства «Доброслав» на 2019 рік» та погодились виділити на її фінансування 390 тисяч гривень, а це  поліпшення матеріально-технічної бази очисних споруд (придбання інструменту, матеріалів, інвентарю та спецодягу – 100 тисяч гривень), заміна та ремонт технологічного обладнання очисних споруд – 100 тисяч гривень, поточний ремонт системи грубої очистки очисних споруд – 190 тисяч гривень.

Нагадаємо, що на ремонт доріг з бюджету Доброславської селищної ради виділять 2 мільйони гривень.

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Керівник Одеської обласної державної адміністрації Максим Куций доручив до 20 лютого сформувати всі бюджети розвитку районів та об’єднаних територіальних громад регіону. Як повідомили у пресслужбі Одеської обласної адміністрації, наразі відомо, що у 2020 році загальний обсяг бюджету розвитку Одеської області складатиме 4 мільярди 567 мільйонів гривень. З них 2 мільярди … читати далi

Круизные лайнеры планируют зайти в Одессу с туристами 11 раз в 2020 году, а в 2021 году ожидают 19 судозаходов. Об этом в ходе заседания рабочей группы по вопросам развития туризма сообщил начальник администрации Одесского морского порта Руслан Сахаутдинов.  Он отметил, что в 2019 году в порт зашел только один лайнер. Представитель Одесского … читати далi

Начальник Південного регіонального управління Державної прикордонної служби полковник Сергій Мул відрекомендував особовому складу нового керівника Одеського прикордонного загону. Ним став підполковник Сергій Рибаченко, який до цього проходив службу в Чернівецькому прикордонному загоні на посаді першого заступника начальника загону-начальника штабу. Підполковник Рибаченко є одним із переможців відомчого проєкту «Нове обличчя керівного … читати далi

Перше в цьому році заняття в рамках традиційної навчально-практичної програми «Школа місцевого самоврядування» відбудеться  23 січня в медіа-центрі Татарбунарської районної бібліотеки. Як повідомляє пресслужба Одеської обласної організації ВГО «Комітет виборців України»,  з представниками місцевих рад району правники обговорять два основних питання – проблемні моменти оформлення нерухомості в сільській місцевості та перспективи створення … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР