На підтримку комунального підприємства доброславські депутати виділили понад мільйон гривень з місцевого бюджету

29 січня 2019 р. 22:31

Минулого тижня доброславські депутати на сесії підтримали програму  «Розвиток комунального підприємства «Доброслав» на 2019 рік».

Програма визначає основними напрямками  у роботі підприємства розвиток і модернізацію житлово-комунального господарства селищної ради, проведення поточного та капітального ремонту артезіанських свердловин на її території, проведення поточного та капітального ремонту водопровідних мереж, буріння додаткових артезіанських свердловин в населених пунктах селищної ради, будівництво комплексу доочищення питної води в  Доброславі, будівництво (капітальний ремонт) центральних мереж каналізації і водовідведення в Доброславі, утримання зелених насаджень на території Доброслава, викачка та вивіз рідких нечистот.

Основними завдання для КП «Доброслав» є: водопостачання для мешканців селища, викачка та вивіз рідких нечистот для населення підприємств (установ, організацій), утримання і ремонт водопровідних мереж, артезіанських свердловин на території селищної ради, експлуатація комплексів доочищення питної води в  Доброславі, обслуговування очисних споруд. 

Кошти від надання послуг населенню та підприємствам не покривають потреб підприємства для створення необхідної матеріально – технічної бази, сплати податків та зборів, обслуговування артезіанських свердловин, оплата електроенергії. Таким чином без належної фінансової підтримки ефективне функціонування підприємства не можливе, - запевняють у селищній раді. 

Фінансове забезпечення виконання програми здійснюється за рахунок коштів селищного та районного бюджетів (у разі фінансування будівельних та ремонтних проектів – за рахунок обласного чи державного бюджетів).

На виконання цієї програми  з бюджету селищної ради заплановано виділити 1 мільйон гривень, а це: оплата електроенергії – 500 тисяч гривень, предмети, матеріали, обладнання та інвентар – 400 тисяч гривень, придбання насосів – 100 тисяч гривень.              

Депутати також підтримали програму «Розвиток та підтримка сталої роботи очисних споруд комунального підприємства «Доброслав» на 2019 рік» та погодились виділити на її фінансування 390 тисяч гривень, а це  поліпшення матеріально-технічної бази очисних споруд (придбання інструменту, матеріалів, інвентарю та спецодягу – 100 тисяч гривень), заміна та ремонт технологічного обладнання очисних споруд – 100 тисяч гривень, поточний ремонт системи грубої очистки очисних споруд – 190 тисяч гривень.

Нагадаємо, що на ремонт доріг з бюджету Доброславської селищної ради виділять 2 мільйони гривень.

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Національне агентство за питань запобігання корупції взяло до перевірки декларацію колишнього начальника ГУ Національної поліції в Одеській області Дмитра Головіна.  Про це повідомили у пресслужбі агентства.  Окрім нього перевірять декларацію в.о. начальника Чорноморської митниці Державної митної служби Олександра Щуцького.  Загалом, Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) розпочало перевірку декларацій 16 посадовців, зокрема12 заступників … читати далi

На паромной переправе через Дунай, соединяющей украинскую Орловку и румынский город Исакча, в данный момент работает один паром. Он может выполнять перевозки с интервалом в один час. Об этом рассказал один из инициаторов запуска переправы и соинвестор проекта Юрий Димчогло, сообщает ЦТС. Сейчас переправа работает с 8:00 до 20:00. Вместе с … читати далi

Військова прокуратура Білгород-Дністровського гарнізону Південного регіону України  задокументувала факт вимагання та одержання неправомірної вигоди службовою особою Білгород-Дністровського прикордонного загону. Про це повідомили у пресслужбі прокуратури.  За даними слідства, інспектор одного з відділів прикордонного загону вимагав та одержав неправомірну вигоду в сумі 350 доларів США за непритягнення до відповідальності та сприянні … читати далi

Теплохід "Софія" капітан якого, за даними ЗМІ, помер 9 серпня в Одесі від коронавірусу, 26 липня покинув український порт "Південний" та попрямував до Туреччини. Зараз цього судна немає в українських територіальних водах. Про це повідомляє Адміністрація морських портів України. "23 липня т/х Sophia був відшвартований від причалу №4 порту "Південний", а … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР