Боротьба без кінця: за рік у Лиманському районі ліквідували майже 200 стихійних сміттєзвалищ

01 грудня 2019 р. 19:39

районна рада сесія

29 листопада, на черговій сесії Лиманської районної ради Одеської області депутати заслухали інформацію начальника відділу розвитку інфраструктури та житлово-комунального господарства Юрія Греся про хід виконання районної програми поводження з твердими побутовими відходами у Лиманському районі. Він зазначив, що в населених пунктах району розташовано 19 полігонів твердих побутових відходів.

Середній затверджений тариф для населення на вивезення твердих побутових відходів – 10 гривень за людину. У 2019 році на ліквідацію стихійних сміттєзвалищ витратили 4 мільйона 891 тисяча 912 гривень. У Фонтанській сільській раді оголосили тендер на ліквідацію стихійного сміттєзвалища. Його сума складає 1 мільйон 500 тисяч гривень. 

У 17 населених пунктах запроваджено роздільне збирання сміття (для збирання пластику встановлено 140 контейнерних сіток), а в 9 населених пунктах відсутній роздільний збір твердих побутових відходів. Щоправда, всього в Лиманському районі є 66 населених пунктів.

За інформацією Юрія Греся, контейнерний парк в Лиманському районі оновлено на 60%. В Доброславській селищній раді замінили 42 контейнери. В Крижанівську сільську раду в 2019 році було закуплено сміттєвоз на 3 мільйона 57 тисяч гривень та трактор з навісним обладнанням на 657 тисяч гривень.

Начальник відділу розвитку інфраструктури та житлово-комунального господарства повідомив депутатам, що в 2019 році на території району ліквідовано 178 несанкціонованих сміттєзвалищ.

В чотирьох сільських радах створено постійно діючі комісії з питань поводження з безхазяйними відходами на території району, а в деяких сільських радах є відповідальні особи по роботі з благоустрою території. В разі необхідності залучають техніку комунальних підприємств.    

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Килийский городской совет предварительно подсчитал ущерб нанесенный городу в результате разбушевавшейся вчера, 7 июля, непогоды.  Об этом на своей странице на Facebook сообщил городской голова Павел Бойченко.  По его словам, убытки от стихии, согласно докладных записок профильных руководителей, ориентировочно составили: частный сектор - 700 тыс. грн, учреждения образования - 1 … читати далi

Кількість випадків COVID-19 в Одеській області досягла 2 тисяч 54, тобто за минулу добу зафіксовано  у 70 жителів області, причому 30 — у Одесі.  Про це повідомив голова Одеської обласної адміністрації Максим Куций.  Крім того, за даними, Ради національної безпеки та оборони, кількість загиблих від інфекції також збільшилась на одного й досягла 26 … читати далi

Государственное предприятие «Служба местных автодорог Украины» провело тендер для выбора компании, которой заплатят за капитальный ремонт автомобильной дороги общего пользования местного значения Болград-Табаки-Железнодорожное. Соответствующая информация опубликована в системе электронных закупок Prozorro.  По данным системы, аукцион состоялся 7 июля и в нем участвовали две компании: ООО «Евродор» и ООО «Ростдорстрой». После второго шага аукциона … читати далi

Працівники Південного офісу Держаудитслужби під час позапланової ревізії Комунального підприємства «Наше село» Маяківської сільської ради виявили фінансові порушення, що призвели до втрат, на загальну суму 2,8 млн грн. Як повідомили в пресслужбі офісу, перевіряючих цікавив період з січня 2017 року по травень 2020 року.  Зокрема, аудитори встановили, що підприємство списало 42 … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР