Боротьба без кінця: за рік у Лиманському районі ліквідували майже 200 стихійних сміттєзвалищ

01 грудня 2019 р. 19:39

районна рада сесія

29 листопада, на черговій сесії Лиманської районної ради Одеської області депутати заслухали інформацію начальника відділу розвитку інфраструктури та житлово-комунального господарства Юрія Греся про хід виконання районної програми поводження з твердими побутовими відходами у Лиманському районі. Він зазначив, що в населених пунктах району розташовано 19 полігонів твердих побутових відходів.

Середній затверджений тариф для населення на вивезення твердих побутових відходів – 10 гривень за людину. У 2019 році на ліквідацію стихійних сміттєзвалищ витратили 4 мільйона 891 тисяча 912 гривень. У Фонтанській сільській раді оголосили тендер на ліквідацію стихійного сміттєзвалища. Його сума складає 1 мільйон 500 тисяч гривень. 

У 17 населених пунктах запроваджено роздільне збирання сміття (для збирання пластику встановлено 140 контейнерних сіток), а в 9 населених пунктах відсутній роздільний збір твердих побутових відходів. Щоправда, всього в Лиманському районі є 66 населених пунктів.

За інформацією Юрія Греся, контейнерний парк в Лиманському районі оновлено на 60%. В Доброславській селищній раді замінили 42 контейнери. В Крижанівську сільську раду в 2019 році було закуплено сміттєвоз на 3 мільйона 57 тисяч гривень та трактор з навісним обладнанням на 657 тисяч гривень.

Начальник відділу розвитку інфраструктури та житлово-комунального господарства повідомив депутатам, що в 2019 році на території району ліквідовано 178 несанкціонованих сміттєзвалищ.

В чотирьох сільських радах створено постійно діючі комісії з питань поводження з безхазяйними відходами на території району, а в деяких сільських радах є відповідальні особи по роботі з благоустрою території. В разі необхідності залучають техніку комунальних підприємств.    

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Державне бюро розслідувань передало до суду обвинувальний акт стосовно правоохоронців з Одеси яких звинувачують у побитті затриманих.  Про це повідомили у прессслужбі ДБР. Слідчі бюро встановили, що 1 червня 2019 року правоохоронці, які патрулювали одеський залізничний вокзал, побачили двох п'яних чоловіків. Поліцейські затримали їх та змушували зізнатися у крадіжці золотого ланцюжка. До того ж … читати далi

Проблемы в Одесском областном клиническом медицинском центре («Больница водников») действительно есть, например, уволилось много персонала, но больница готовится и в ближайшее время получит дополнительное снабжение и финансирование.  Об этом на брифинге 1 апреля сообщил глава Одесской областной администрации Максим Куцый.   При этом он отметил, что информация о нехватке аппаратов для искусственной … читати далi

Уволенный после служебного расследования, которое началось из-за сюжета журналистов, начальник Одесского следственного изолятора Владимир Шевченко участвует в конкурсе на эту должность.  Соответствующую информацию опубликовало Министерство юстиции.  Правда, по результатам медосмотра его не допустили к экзамену по физической подготовке, который был первым этапом конкурса, точнее врач запретил принуждать его к этому … читати далi

Глава Одесской областной администрации Максим Куцый заявил, что в регионе зафиксированы еще два случая инфицирования коронавирусом.  Об этом он сообщил в ходе брифинга в Одесской ОГА.  Таким образом, количество заболевших достигло 14.  «Это мужчина и женщина. Женщина контактировала с заболевшим ранее отцом», - рассказал глава ОГА. Максим Куцый также сообщил, что в … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР